قاصدک۲۴
{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر

سایر خدمات

خرید بلیط هواپیما خارجی

قاصدک 24 از قدیمی‌ترین سرویس‌های ارائه دهنده خدمات سفر، از سال 1394 فعالیت خود را به عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های فروش آنلاین بلیط آغاز کرده و هم‌اکنون یکی ازکامل‌ترین منابع خرید خدمات سفر در ایران به شمار می‌رود. در ادامه با ما همراه شوید تا با مهم‌ترین نکات و نحوه خرید بلیط هواپیما خارجی معتبرترین ایرلاین‌ها از قاصدک 24 بیشتر آشنا شوید.

مسیرهای پرطرفدار پروازهای خارجی

پروازهای متعددی در مسیرهای مختلف از آسیا و اروپا گرفته تا آمریکا انجام می‌شود. شما می‌توانید لیست تمامی پروازهای خارجی را اینجا ببینید. در ادامه فقط با لیستی از پرترددترین مسیرها آشنا خواهید شد:

مزایای خرید بلیط هواپیما خارجی از قاصدک 24

قاصدک 24 همواره در تلاش است تا آسان‌ترین روش خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به همراه پایین‌ترین قیمت به مسافران ارائه دهد. در ادامه با مهم‌ترین مزایای خرید از قاصدک 24 بیشتر آشنا خواهید شد:

خرید ارزان ترین بلیط پرواز خارجی

خرید ارزان ترین بلیط پرواز خارجی

قاصدک 24 همواره پایین‌ترین نرخ بلیط را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از این رو، می‌توانید با آسودگی خاطر لیست پروازها را به همراه قیمت‌ بررسی نموده و در کوتاه‌ترین زمان، ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

پشتیبانی شبانه روزی در قاصدک24

پشتیبانی شبانه روزی در قاصدک24

تیم قاصدک 24 در تمام ساعات شبانه‌روز پاسخ‌گوی درخواست‌ها و پرسش‌های کاربران در زمینه رزرو انواع پروازهای داخلی و خارجی و حتی کنسلی آن خواهد بود. کافی است با شماره 75269-021 تماس بگیرید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

امکان کنسل کردن اینترنتی، از مهم‌ترین مزایای قاصدک 24 به شمار می‌رود. جهت استرداد بلیط  به پنل کاربری خود در سایت مراجعه کرده و درخواست کنسلی بلیط آنلاین را ثبت کنید تا مبلغ جریمه محاسبه شده و باقی مانده آن به حساب شما بازگردد.

اپلیکیشن اپلیکیشن

انواع بلیط هواپیما خارجیانواع بلیط هواپیما خارجی

هنگام بررسی تعرفه‌ها همچون قیمت بلیط تهران مشهد، آشنایی با انواع بلیط هواپیما خارجی و داخلی به شما کمک می‌کند طبق شرایط سفر خود اقتصادی‌ترین گزینه را انتخاب کنید. از این رو، در ادامه با ویژگی‌های هر یک بیشتر آشنا خواهید شد:

بلیط سیستمی خارجی

بلیط‌های سیستمی با برنامه و ظرفیت مشخص مستقیما توسط شرکت‌های ‌هواپیمایی‌ فروخته می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی این نوع بلیط را می‌توان ارائه قیمت یکسان در تمامی آژانس‌های گردشگری و سامانه‌های فروش بلیط دانست. از دیگر مزایای بلیط هواپیما سیستمی هم می‌توان به تخفیف ویژه برای کودکان تا 12 سال اشاره کرد. هم‌چنین امکان لغو آسان پرواز با میزان جریمه کم، از مهم‌ترین مزیت‌های آن به شمار می‌رود.

بلیط چارتر خارجی

نرخ بلیط هواپیما چارتر ثابت نیست و با توجه شرایط و میزان تقاضا ممکن است تغییر کند. هنگامی که تقاضا برای خرید بلیط چارتر پایین باشد، اصولا قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند و بهترین فرصت برای رزرو بلیط هواپیما ارزان فراهم خواهد شد. از سویی در فصل‌های پر مسافر ممکن است پروازهای چارتری با نرخ برابر یا حتی بیشتر از‌ سیستمی ارائه شود.

در نظر داشته باشید نرخ بلیط چارتر کودک 2 تا 12 سال با بزرگسال هیچ‌گونه تفاوتی ندارد. هم‌چنین اگر از برنامه سفر خود مطمئن نیستید، خوب است بدانید میزان جریمه کنسلی پروازهای چارتری بسیار بالا است

بلیط لحظه آخری خارجی

لحظه آخری نوعی بلیط‌ چارتر است که تا نزدیک زمان پرواز خریداری نشده است و در صورت پایین بودن تقاضا، با نرخ ارزان‌تری ارائه می‌گردد. پس اگر می‌توانید سریع آماده حرکت شوید، بلیط های لحظه آخری را از دست ندهید. هم‌چنین این نوع بلیط، اصولا امکان کنسلی ندارد و مبلغ جریمه بسیار بالا است.

رزرو پروازهای خارجی از معتبرترین ایرلاین‌ها

قاصدک 24، پوشش گسترده‌ای از شرکت‌های معتبر داخلی همچون ایران ایر ، آتا، قشم ایر، زاگرس، ماهان ایر، آسمان، تابان ایر و بهترین ایرلاین‌های خارجی مانند ترکیش ایر، امارات، قطر، لوفت هانزا و... را به مسافران در خرید بلیط خارج از کشور ارائه می‌دهد. هم‌چنین می‌توانید تور و هتل ایده‌آل خود را با قاصدک 24 رزرو کنید.

هر ایرلاین با توجه به نوع هواپیما، میزان فعالیت، پوشش‌های هوایی و امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهد، ممکن است قیمت متفاوتی ارائه دهد. پس توصیه می‌شود طبق شرایط سفر و میزان بودجه خود، جهت خرید انواع بلیط خارجی و داخلی همچون خرید بلیط مشهد تهران اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما خارجی

پارامترهای متعددی برقیمت بلیط اثر گذار هستند. توصیه می‌شود با آن‌ها آشنا شده تا بتوانید طبق اهداف سفر خود، بهترین نرخ را پیدا کنید:

تاثیر میزان تقاضا در قیمت بلیط خارجی

میزان تقاضا

در ایام پر سفر و مناسبت‌های خاص، افزایش تعرفه پروازها همچونقیمت بلیط استانبول در تعطیلات با توجه به افزایش میزان تقاضا دور از انتظار نخواهد بود. پس اگر در برنامه‌ خود انعطاف دارید، بهتر است مسافرت را به فصل‌ها و روزهای خلوت‌تر موکول کنید. حتی تعرفه هتل هم در این ایام ممکن است به صرفه‌تر باشد.

تاثیر نوع بلیط در قیمت بلیط خارجی

نوع بلیط

بلیط‌های چارتر در شرایط کم تقاضا می‌توانند با قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر انواع بلیط‌ ارائه شوند و در واقع بهترین فرصت برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما هستند.

تاثیر ایرلاین در قیمت بلیط خارجی

ایرلاین

هواپیمایی‌های مسیر مورد نظر را متناسب با اهداف سفر خود بررسی کنید. زیرا هر یک بر اساس نوع خدمات و امکانات، میزان فعالیت و نوع پوشش‌های هوایی، ممکن است قیمت‌های متفاوتی ارائه دهند.

تاثیر کلاس پروازی در قیمت بلیط خارجی

کلاس پروازی

 در هر کلاس خدمات و امکانات متفاوتی ارائه می‌شود. اگر به دنبال سفری اقتصادی با دریافت خدمات در حد متوسط هستید، اکونومی را بخرید. اگر هم به دنبال آسودگی خاطر بیشتر هستید، به ترتیب بیزینس و فرست کلاس با امکانات رفاهی بیشتر و البته هزینه بالاتر را لحاظ کنید.

تاثیر تعداد توقف در قیمت بلیط خارجی

فرودگاه

 اگر فرودگاه‌های مختلفی در مقصد پرواز شما وجود دارند؛ خوب است بدانید میزان فاصله آن‌ها تا مرکز شهر نیز می‌تواند بر تعرفه‌ها اثر گذار باشد. هم‌چنین تعداد توقف در مسیرهای مختلف را حتما بررسی کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان و با نرخ مناسب به مقصد خود برسید.

چگونه بلیط پرواز خارجی ارزان بخرید؟

همیشه ارزان‌ترین بلیط، برای شما بهترین خرید نخواهد بود. ابتدا اهداف و میزان بودجه خود را تعیین کرده، سپس با توجه به آن تمام جوانب را بررسی نموده و ارزان‌ترین را انتخاب کنید. نکات زیر را هم حتما مد نظر قرار دهید:

  • هر چه تقاضا کمتر باشد، پیدا کردن بلیط ارزان هم آسان‌تر خواهد شد
  • کلاس اکونومی را هنگام جست و جو برای پرواز قیمت مناسب در اولویت‌های خود قرار دهید.
  • از چند هفته قبل تا یکی دو روز مانده، بلیط‌های چارتر را رصد کرده تا بتوانید ارزان‌ترین نرخ را پیدا کنید.
  • خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت اصولا قیمت مناسب‌تری نسبت به خرید دو بلیط یک طرفه دارد.
  • شرکت‌های ایرانی در مقایسه با ایرلاین های خارجی مانند ایرلاین های پرواز استانبول تهران ، اصولا قیمت مناسب‌تری دارند.
خرید بلیط هواپیما خارجی در زمان مناسب

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما خارجی

اگر قصد سفر در ایام پرتقاضا همچون تعطیلات و مناسبت‌های خاص را دارید، توصیه می‌شود هر چه زودتر برنامه سفر خود را مشخص کنید تا با گزینه تکمیل ظرفیت روبه‌رو نشوید. اگر تاریخ سفر شما مشخص است و قصد خرید بلیط سیستمی دارید، حداقل از دو ماه قبل و حتی بسیار زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما خارجی کنید. توصیه می‌شود حداکثر تا 3 هفته مانده به پرواز، رزرو بلیط خود را انجام دهید.اگر در برنامه‌ریزی سفر خود انعطاف دارید خوب است بدانید بلیط‌های چارتر و لحظه آخری در زمان‌های کم تقاضا برای مقصد مورد نظر شما می‌توانند گزینه‌های ارزان قیمتی به شمار روند. در این موقعیت با رصد لیست بلیط‌ها از چند هفته مانده تا چند روز مانده به پرواز می‌توانید بلیط هواپیما خارجی خود را با نرخ مناسب تهیه کنید.

مراحل رزرو پرواز خارجی از قاصدک 24

قاصدک 24، از بهترین سایت‌های فروش بلیط هواپیما، همواره تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا کاربران بتوانند به آسانی و در زمانی کوتاه بلیط خود را بخرند. در ادامه با مراحل خرید بیشتر آشنا خواهید شد:

  1. 1.  بر سربرگ بلیط هواپیما و گزینه خارجی در قاصدک 24 (ghasedak24) کلیک کنید.
  2. 2.  مبدا، مقصد، تاریخ و تعداد مسافران را مشخص کرده و بر روی جست‌و‌جو بزنید تا لیست پروازهای موجود به نمایش در‌آیند. (امکان مرتب‌سازی لیست بر اساس قیمت و ساعت نیز وجود دارد)
  3. 3.  با فیلترهای هوشمند سمت راست نتایج، لیست پروازها را بر اساس ساعت حرکت، نوع بلیط، کلاس پروازی، تعداد توقف و ایرلاین شخصی‌سازی کنید.
  4. 4. با کلیک بر گزینه انتخاب بلیط می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز را مورد بررسی قرار دهید. سپس بلیط خود را مشخص نموده و بر روی دکمه خرید بزنید.
  5. 5. اطلاعات درخواست شده را ثبت کنید. درنهایت با پرداخت اینترنتی هزینه به صورت ریالی، بلیط به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سوالات متداول رزرو بلیط هواپیما خارجیquestion mark

همهall
بلیط هواپیما، پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار، دریافت کارت پرواز، فیش پرداختی عواض خروج از کشور، ویزا (برای مقاصدی که نیاز به اخذ ویزا دارند) را باید همراه داشته باشید.
خیر. می‌توانید به آسانی مبلغ را از طریق کارت‌های شتاب با داشتن رمز دوم، به صورت ریالی واریز کنید.
مقدار بار مجاز توسط قوانین خطوط پرواز هوایی تعیین می‌شود و به عواملی همچون کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و... بستگی دارد. پس حتما در وبسایت قاصدک 24، میزان بار مجاز را مورد بررسی قراردهید. زیرا برای اضافه بار باید جریمه بدهید.
در پروازهای مسیر خارجی، 3 ساعت قبل از حرکت هواپیما در فرودگاه حضور پیدا کنید. این را هم بدانید که یک ساعت قبل از پرواز، کانتر بسته خواهد شد.
بله، شرایط کنسلی بر اساس عوامل مختلفی همچون نوع بلیط (سیستمی نرخ جریمه پایین‌تری دارد) و قوانین ایرلاین متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع از قوانین کنسلی می‌توانید با پشتیبانی قاصدک 24 تماس بگیرید.

پیشنهادات قاصدک 24