visa landing background photo
کشور مقصد ویزا

ویزای امارات

ویزای امارات

شروع از:

۲۹۰ درهم

درخواست ویزا
ویزای تایلند

ویزای تایلند

شروع از:

۵۵ یورو

درخواست ویزا
ویزا سنگاپور

ویزای سنگاپور

شروع از:

۸۵ دلار

درخواست ویزا
ویزای اندونزی

ویزای اندونزی

شروع از:

۱۹۵ دلار

درخواست ویزا
ویزای روسیه

ویزای روسیه

شروع از:

۱۰۰ دلار

درخواست ویزا
ویزای کانادا

ویزای کانادا

شروع از:

۴۵۰ دلار

درخواست ویزا
ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

شروع از:

۸۵ دلار

درخواست ویزا
ویزای کنیا

ویزای کنیا

شروع از:

۹۰ دلار

درخواست ویزا
ویزای ازبکستان width=

ویزای ازبکستان

شروع از:

۹۰ دلار

درخواست ویزا
ویزای هند

ویزای هند

شروع از:

۱۵۰ دلار

درخواست ویزا
ویزای قزاقستان

ویزای قزاقستان

شروع از:

۱۸۰ دلار

درخواست ویزا
ویزای برزیل

ویزای برزیل

شروع از:

۱۶۰ دلار

درخواست ویزا
ویزای چین

ویزای چین

شروع از:

۱۴۰ دلار

درخواست ویزا

اخذ ویزای توریستی

به منظور سفر به بسیاری از کشورهای خارجی باید برای مسافران جهت ورود به کشور مجوزی صادر شود که ویزا یا روادید نام دارد. هر کدام از کشورها هم با توجه به اهداف سفر ویزاهای گوناگون با قوانین متفاوتی را ارائه می‌دهند. از این رو، اطلاع از آن‌ها نقش مهمی در فرآیند اخذ ویزا خواهند داشت. پس در ادامه با قاصدک 24 همراه شوید تا بدانید اشکال مختلف ویزا چیست و نحوه گرفتن آن در کوتاه‌ترین زمان چگونه است.

تصویری از پاسپورت برای اخذ ویزا و ورود به کشور خارجی

ویزا چیست؟

ویزا (visa) یا روادید مجوزی است که از طرف اداره مهاجرت کشور مقصد برای شهروند خارجی صادر می‌شود و در واقع مسافر با استفاده از آن اجازه وارد شدن، اقامت و ترک کشور مقصد را پیدا خواهد کرد. با توجه به اهداف سفر، مدت زمان اقامت و تعداد تردد، نوع ویزا می‌تواند متفاوت باشد و هر شخص باید با توجه به وضعیت خود ویزای مرتبط را دریافت کند.

کشورهایی هم هستند که نیاز به ویزا ندارند و می‌توان به سادگی به آن‌ها سفر کرد. از این رو، حتما قوانین هر کشور را باید به دقت مورد بررسی قرار داد. برای مثال ایرانیان برای ورود به کشورهای عضو شینگن باید ویزای شینگن داشته باشند. از سویی توافقنامه بین دو کشور ایران و ترکیه موجب شده افراد ایرانی نیاز به ویزای ترکیه نداشته باشند.

مزایای درخواست ویزا از قاصدک 24

با استفاده از خدمات ویزا در سایت قاصدک 24 هنگام سفر به کشورهای مختلف آسیایی، اروپایی، کانادا و آمریکا از مزایای بی‌شماری از جمله موارد زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • امکان ثبت درخواست آنلاین ویزا بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • امکان بهره‌مندی از مشاوره تخصصی کارشناسان قاصدک 24
 • انجام فرآیند اخذ ویزا با خرید تور مسافرتی از قاصدک 24
 • ارائه خدمات صدور ویزا به صورت کامل و با تعرفه مناسب

مراحل اخذ ویزا

جهت گرفتن ویزا می‌توانید به صورت مستقیم یا از طریق آژانس اقدام کنید. در روش مستقیم باید مدارک خود را تکمیل نموده، در سفارت حضور پیدا کرده و آن‌ها را تحویل دهید. اگر وقت برای پیگیری امور را نداشته باشید، طی کردن فرآیند دریافت ویزا برای شما سخت خواهد شد. اما با سپردن این کار به آژانس‌ها، صرفه‌جویی بزرگی در وقت خود خواهید کرد. زیرا آن‌ها پیگیری تمام امور را انجام خواهند داد. خوب است بدانید در سایت قاصدک 24 امکان دریافت ویزا نیز فراهم شده است که در ادامه با مراحل درخواست اینترنتی از وبسایت این مجموعه بیشتر آشنا خواهید شد.

دریافت مستقیم ویزا

مدارک لازم برای گرفتن ویزا

به طور کل، مدارک لازم جهت دریافت ویزا از سفارت‌ها مشترک هستند. اما ممکن است هر کشور با توجه به قوانین و نوع ویزا، اسناد بیشتری از شما مطالبه کند. پس حتما به صورت جداگانه مدارک گرفتن ویزا در هر کشور را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه با مدارک ضروری آشنا خواهید شد:

 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • تکمیل فرم تقاضای ویزا
 • یک قطعه عکس رنگی 
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج در صورت همراهی همسر
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت محصل بودن) و ترجمه گواهی اشتغال به کار (در صورت شاغل بودن)
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت محصل بودن) و گواهی اشتغال به کار (در صورت شاغل بودن)
 • ترجمه مدارک مالی شامل گردش حساب 4 ماه، نامه تمکن مالی از بانک، اسناد مالکیت (مدت اعتبار گواهی تمکن مالی و گردش حساب نمی‌تواند بیشتر از یک ماه باشد)
 • ئه دعوت نامه، در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه بلیط هواپیما و واچر هتل الزامی است.

هزینه گرفتن ویزا چه قدر است؟

قیمت ویزا با توجه به کشور انتخابی و نوع ویزای شما می‌تواند متفاوت باشد. هم‌چنین نوسانات نرخ ارز موجب می‌شود نتوان قیمت ریالی دقیقی برای آن تعیین کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه گرفتن ویزا می‌توانید با کارشناسان ما در قاصدک 24 به شماره 75269-021 تماس بگیرید.

انواع ویزا چیست؟

ویزاهای مختلفی با شرایط، مدت زمان و هزینه متفاوت وجود دارند. توجه داشته باشید اگر ویزای درخواستی شما با اهدافتان از سفر و مهاجرت تطابق نداشته باشد، به راحتی از سمت سفارت رد خواهند شد. پس حتما در ادامه با اشکال مختلف ویزا بر اساس اهداف سفر، مدت زمان و تعداد تردد آشنا شوید:

اخذ ویزا برای خروج از کشور

انواع ویزا بر اساس هدف سفر

با توجه به اهداف سفر شما، نوع ویزای دریافتی متفاوت خواهد بود که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد:

question

ویزای توریستی

chevron-down

از رایج ترین ویزاها که تحت عنوان ویزای مسافرتی یا ویزای گردشگری نیز شهرت دارد و با آن همچون ویزا توریستی کانادا می‌توان به گشت‌گذار در کشور مقصد پرداخت و اجازه کار یا اقامت با آن وجود ندارد. اگر هم قصد دیدار دوستان و اقوام را دارید، مشابه ویزای گردشگری را دریافت خواهید کرد، با این تفاوت که باید دعوت ‌نامه کشور مقصد را نیز همراه داشته باشید.

question

ویزای تجاری

chevron-down

بسیاری از افراد به دنبال فعالیت تجاری یا ایجاد کسب‌ و کار و سرمایه‌گذاری در خارج از کشور هستند. به تمامی این افراد اخذ ویزای تجاری توصیه می‌شود.

faq-item

ویزای کاری

chevron-down

برای استخدام و کار کردن در کشور دلخواه خود باید جهت گرفتن ویزای کاری اقدام کنید. با داشتن دعوت‌نامه‌ و پیشنهاد شغلی شرکت مقصد و ارائه مدارک می‌توان آن را دریافت کرد.

faq-item

ویزای تحصیلی

chevron-down

ویزای دانشجویی یا تحصیلی برای افرادی که قصد تحصیل یا شرکت در دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزشی کشور مقصد را دارند مناسب است و در دسته ویزاهای بلند مدت قرار می‌گیرد.

faq-item

ویزای ترانزیت

chevron-down

اگر هنگام سفر به یک کشور، مجبور به توقف در کشوری دیگر باشید و بخواهید از فرودگاه آن استفاده کنید، هر چند هم این توقف کوتاه باشد، ممکن است نیاز به دریافت ویزا کوتاه مدت ترانزیت یا فرودگاهی داشته باشید.

faq-item

ویزای درمانی

chevron-down

خدمات ویزا درمانی بر اساس مدارک پزشکی موجود، برای افرادی که قصد درمان یا عمل جراحی در کشور خاصی را دارند توصیه می‌شود. مهم‌ترین رکن دریافت ویزای درمانی هم اثبات عدم توانایی کشور مبدا در بهبودی بیمار است.

انواع ویزا بر اساس تعداد تردد

بر اساس تعداد تردد نیز ویزا در دسته‌بندی زیر قرار می‌گیرد:

faq-item

ویزای یک بار ورود

chevron-down

با گرفتن این نوع ویزا اجازه دارید فقط یک بار وارد کشور مورد نظر شده و از آن خارج شوید.

faq-item

ویزای دوبار ورود یا دابل

chevron-down

این نوع ویزا این امکان را فراهم می‌کند تا در مدت زمانی که اعتبار دارد، بتوانید دو بار به کشور وارد شده و خارج شوید.

faq-item

ویزای چند بار ورود (ویزای مولتی)

chevron-down

با این ویزا، مجوز چند بار ورود و خروج از کشور را پیدا خواهید کرد.

راهنمای درخواست آنلاین ویزا از قاصدک 24

از سربرگ ویزا وبسایت قاصدک 24، کشور مقصد خود را انتخاب نموده و بر گزینه جست و جو کلیک کنید. سپس نوع ویزا و تعداد مسافران را مشخص نموده و گزینه درخواست ویزا را انتخاب کنید. فرم ویزا را به‌صورت اینترنتی دریافت نموده و تکمیل کنید. مدارک درخواستی را جمع‌آوری نموده، به ‌همراه فرم به قاصدک 24 تحویل دهید و هزینه را پرداخت کنید تا پردازش ویزا همچون ارسال مدارک، گرفتن وقت سفارت و... انجام گردد. در تمامی این مراحل کارشناسان ما همراه شما خواهند بود و در صورت لزوم جهت شرح جزئیات با شما تماس خواهند گرفت. هم‌چنین شما هم می‌توانید جهت مشاوره و ثبت تقاضا برای گرفتن ویزا با شماره‌ 75269-021 تماس حاصل فرمایید.

گرفتن ویزا به صورت اینترنتی

سوالات متداول در مورد ویزا

question آیا ویزا به صورت لیبل صادر میشود یا ویزای الکترونیکی؟

chevron-down

این موضوع بستگی به نوع ویزا دارد. به عنوان مثال خدمات ویزای تایلند یا کانادا به صورت لیبل بر پاسپورت (گذرنامه) شما درج می‌شود. اما برخی ویزاهای دیگر به صورت الکترونیکی هستند.

question آیا برای گرفتن ویزا نیاز به مراجعه حضوری است؟

chevron-down

اگر فرآیند اخذ ویزا را به قاصدک 24 بسپارید، لزوما نیاز نیست. تنها برای ویزاهایی همچون ویزا کانادا که باید انگشت نگاری انجام شود، نیاز به حضور در سفارت است.

faq-item آیا خدمات ویزا قابل تمدید است؟

chevron-down

بله، امکان تمدید اکثر ویزاهای توریستی با پرداخت مبلغ مشخص وجود دارد. اگر قصد دارید شرایط تمدید ویزا را بدانید با شماره 75269-021 تماس گرفته و موارد درخواستی خود را با کارشناسان قاصدک 24 مطرح کنید.

faq-item ویزا با پاسپورت (گذرنامه) چه فرقی دارد؟

chevron-down

پاسپورت (گذرنامه) در واقع یک مدرک بین المللی است که برای سفر به تمامی کشورها باید ارائه داد و برای تایید کشور تابعیت استفاده می‌شود. اما ویزا مجوز رسمی وارد شدن به یک کشور و خارج شدن از آن است که ضمیمه پاسپورت خواهد شد.

faq-item برای زوجینی که سند ازدواج ندارند امکان گرفتن ویزا وجود دارد؟

chevron-down

بله محدودیتی وجود ندارد.

faq-item اگر درخواست ویزا رد شود می‌توان دوباره اقدام کرد؟

chevron-down

بله، در صورت ریجکت شدن ویزا و خارج شدن نام شما از بلک لیست دولت مورد نظر، می‌توانید پس از گذشت زمان اندکی مجددا تقاضای خود را ارسال کنید تا پرونده شما بررسی شود.

faq-item نامه تمکن مالی چیست؟

chevron-down

سندی حاوی اطلاعات حساب بانکی متقاضی که از سمت بانک مورد نظر همراه با مهر و امضا است و ثابت می‌کند مسافر توانایی مالی کافی برای سفر به کشور انتخابی خود را دارد.

faq-item آیا بیمه مسافرتی برای گرفتن ویزا الزامی است؟

chevron-down

برای برخی ویزاها همچون ویزای شینگن الزامی بوده و برای بسیاری دیگر ضرورتی وجود ندارد. می‌توانید جهت خرید بیمه مسافرتی به صورت اینترنتی از خدمات قاصدک 24 نیز استفاده کنید.

faq-item چگونه باید وقت سفارت گرفت؟

chevron-down

برای گرفتن وقت سفارت نیازی به هیچگونه هماهنگی ندارید و تمامی آن‌ها از سوی قاصدک24 انجام شده و تاریخ آن به شما اعلام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 75269-021 تماس بگیرید.

faq-item ویزا چند روزه صادر می شود؟

chevron-down

این موضوع با توجه به کشور انتخابی شما متفاوت خواهد بود. با کارشناسان ما در قاصدک 24 با شماره 75269-021 تماس بگیرید تا بدانید در کشور هدف شما فرآیند صدور ویزا چه‌قدر وقت می‌برد.

faq-item آیا می‌توان به صورت گروهی برای گرفتن ویزا اقدام کرد؟

chevron-down

بله، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع با کارشناسان ویزا قاصدک 24 (75269-021) ارتباط برقرار کنید.