بلیط هواپیما بوشهر

قاصدک 24

پرواز به شهر بوشهر


شهر بندری بوشهر با مساحتی در حدود ۹۸۴٫۵ کیلومتر مربع در جنوب غربی ایران واقع شده است. این شهر که در گذشته به «ریشهر» شهرت داشت، در زمان نادرشاه افشار رونق زیادی یافت و امروزه نیز به دلیل صیادی، نیروگاه اتمی، کشتی سازی و غیره همچنان مورد توجه جمع کثیری از مسافران با اهداف کاری و تاجران قرار می‌گیرد. از سوی دیگر بوشهر همچون شبه جزیره‌ای کوچک از سه طرف به خلیج فارس و از طرف دیگر، توسط رشته کوه‌های زاگرس احاطه شده است و سبب پدیدارآمدن جاذبه‌‎های طبیعی شگفت انگیز می‌شود. بنابراین بلیط هواپیما بوشهر چه برای گردشگران و چه برای شاغلان اهمیت زیادی دارد و از مسیرهای پرتردد کشور شناخته می‌شود.


پرواز بوشهر

فرودگاه بوشهر


فرودگاه بین‌المللی بوشهر یکی از سه فرودگاه قدیمی کشور است که پروازهای زیادی در آن به مقاصد داخلی و خارجی مانند: تهران، کیش، اصفهان، شیراز، مشهد، عسلویه، خارک، عراق، سوریه، عربستان و امارات صورت می‌گیرد. جالب است بدانید به طور میانگین 70 پرواز داخلی و بین‌المللی در هفته از این فرودگاه انجام می‌شود و تاکنون سانحه‌ای نداشته است. وسعت فرودگاه بوشهر به 5 هزار هکتار می‌رسد و 2 باند پروازی آسفالته به طول ۴۴۷۰ متر و ۴۴۶۹ متر دارد. در ادامه خدمات رفاهی آن را مشاهده می‌کنید:

 • رستوران و کافی‌شاپ
 • شعبه‌های بانکی
 • کادر درمان و خدمات پزشکی
 • حمل و نقل و تاکسیرانی
 • اتاق مادر و کودک
 • پارکینگ
 • فروشگاه خرید سوغاتی

فاصله فرودگاه بوشهر تا مرکز شهر: حدودا 8 کیلومتر

قیمت بلیط هواپیما بوشهر در سال 1402


مهم‌ترین عواملی که می‌تواند سبب کاهش یا افزایش قیمت بلیط هواپیما بوشهر شود، شامل موارد زیر است:

 1. نوع کلاس پروازی: اکونومی، بیزینس، فرست کلاس
 2. شرکت هواپیمایی: هواپیمایی آسمان، کاسپین، کیش ایر، هواپیمایی معراج، ماهان ایر و غیره
 3. نوع پرواز: چارتر یا سیستمی
 4. فصل مسافرت: در روزهای محبوب و پیک سفر هزینه بلیط هواپیما گران‌تر از سایر ایام خواهد بود.

شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط بوشهر از مبدا تهران: ایران ایر، آسمان، زاگرس، تابان و قشم ایر


به خاطر داشته باشید همواره ارزان‌ترین پرواز، مناسب‌ترین بلیط برای سفر نبوده و می‌بایست تمامی عوامل گفته شده در بالا را مورد بررسی قرار دهید. برای یافتن پروازهای ارزان‌تر هم ابتدا مسیر خود را در قاصدک 24 جستجو کنید، سپس مرتب‌سازی را روی کمترین قیمت بگذارید.


نکات مهم در خرید بلیط چارتر بوشهر


برای مشاهده پرواز چارتری بوشهر مسیر و تاریخ مسافرت موردنظر را در سایت یا اپلیکیشن قاصدک 24 جستجو کنید. با این روش لیست کامل پروازهای سیستمی و چارتری به نمایش درمی‌آید. برای دریافت بلیط چارتری هم نوع بلیط را از گزینه سمت راست صفحه بر روی «چارتر» قرار دهید. اگر بلیطی مشاهده نکردید، به این معنی است که در تاریخ وارد شده، هیچ پروازی چارتر نشده است. معمولا این بلیط‌ها فقط در برخی ایام سال به فروش می‌رسند.

- بهترین زمان خرید بلیط بوشهر: همجواری بوشهر با دریا و قرار گرفتن آن در بخش جنوبی کشور سبب شده تا آب هوایی گرمسیری معتدل با رطوبت نسبی داشته باشد. بنابراین بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بوشهر اواخر پاییز، فصل زمستان و اوایل بهار است.


محبوب‌ترین پروازها به مقصد بوشهر
محبوب‌ترین پروازها از مبدا بوشهرنحوه رزرو بلیط هواپیما بوشهر در قاصدک 24


برای تهیه پرواز بوشهر از قاصدک 24 با کمترین قیمت طبق روش زیر عمل کنید:

 1. وارد سایت قاصدک 24 شوید.
 2. مبدا و مقصد، زمان و یک طرفه یا دو طرفه بودن پرواز را انتخاب کنید.
 3. بر گزینه جستجو کلیک نمایید تا لیست پروازهای بوشهر به اجرا درآید.
 4. اکنون می‌توانید با تغییر فیلتر ساعت حرکت، قیمت بلیط هواپیما، کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی مناسب‌ترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما بوشهر داشته باشید.
البته تنها راه سفر به بوشهر بلیط هواپیما نیست و شما می‌توانید از طریق زمینی نیز اقدام کنید. به عنوان مثال یکی از ارزان‌ترین و آسان‌ترین راه‌های سفر زمینی خرید بلیط اتوبوس بوشهر است که قاصدک24 آن را در تمامی ایام سال ارائه می‌دهد.


سوالات متداول در مورد بلیط هواپیما بوشهر

بهترین زمان خرید بلیط بوشهر اواخر پاییز، فصل زمستان و اوایل بهار است.
مدت تخمینی پرواز بوشهر تهران یک ساعت و 35 دقیقه است.
بار مجاز در پروازهای بوشهر به کلاس پروازی و ایرلاین مربوطه بستگی دارد که معمولا برای کلاس اکونومی 20 کیلوگرم است.
کلاس پروازی، فصل سفر، پرواز سیستمی/چارتری و ایرلاین از عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما بوشهر هستند.