بلیط ارزان هواپیما

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

سفرهای هوایی سریع‌ترین شیوه مسافرت هستند و ما را کمترین زمان به مقصد خواهند رساند. با این حال به علت بالا بودن قیمت بلیط هواپیما نسبت به سایر وسایل نقلیه، بسیاری از افراد به دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان خواهند بود. حال ممکن است بپرسید چگونه بلیط هواپیما ارزان بخریم؟ آیا این امکان وجود دارد که بتوانیم بلیط ارزان هواپیما یا پرواز ارزان قیمت مورد نظر خود را پیدا کنیم و در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنیم؟ بله! با آگاهی از برخی نکات خواهید توانست حتی در ایام پرتدد و شلوغ سال نیز بلیط هواپیما ارزان بخرید و سفر شگفت‌انگیزی را آغاز نمایید. پس با قاصدک 24 برای اطلاع از این ترفندها همراه شوید.

بلیط هواپیما ارزان قیمت


انواع بلیط هواپیما ارزان


به طور کلی در خرید بلیط هواپیما با 3 نوع بلیط رو به رو خواهید شد که در زیر آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

  • بلیط هواپیما سیستمی: قیمت بلیط هواپیما سیستمی عینا همان هزینه‌ای است که ایرلاین مربوطه تعیین می‌کند و شامل هیچ تخفیفی نمی‌شود. امکان استرداد و کنسلی این نوع بلیط نیز وجود دارد.
  • بلیط چارتری: بلیط هواپیما چارتر را می‌توان همان بلیط ارزان هواپیما دانست که مسافران زیادی به دنبال خرید آن هستند. امکانات و خدمات این بلیط‌ها هیچ تفاوتی با بلیط‌های سیستمی ندارد و تنها در قیمت و زمان فروش فرق می‌کنند. بنابراین اگر قصد دارید برای سفر خود بلیط هواپیما ارزان بخرید بهتر است در ایام کم تردد که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما کمتر است اقدام کنید. در ادامه با نحوه خرید آن بیشتر آشنا می‌شویم. البته به این موضوع هم باید توجه کنید که در صورت لغو بلیط چارتری جریمه آن بیشتر از بلیط سیستمی است و در نتیجه هزینه کمتری از مبلغ اصل بلیط به شما بر می گردد. همچنین بلیط چارتر، نرخ مخصوص کودک (2 تا 12 سال) ندارد و قیمت بلیط در این مقطع سنی هم همانند بزرگسال است.
  • بلیط هواپیما لحظه آخری: بلیط‌های لحظه آخری نیز نوع دیگری از پروازهای ارزان قیمت هستند و مانند بلیط‌های چارتری با هزینه کمتری ارائه می‌شوند. تنها تفاوت بلیط‌های چارتری با لحظه آخری این است که بلیط هواپیما لحظه آخری همانطور که از نام آن مشخص است، در زمان‌های پایانی پرواز ارائه می‌شود و مسافران باید از قبل چمدان خود را برای سفر آماده کرده باشند.


متداول‌‌ترین پروازهای ارزان قیمت


در زیر لیست پرترددترین پروازهای ارزان قیمت را مشاهده می‌کنید:


چگونه بلیط هواپیما را ارزان بخریم؟


پرسشی که اکنون مطرح می شود این است که چگونه می توان یک بلیط ارزان هواپیما پیدا کرد؟ در این خصوص باید بگوییم این که چه نوع بلیطی ارزانتر از دیگری است بیشتر بستگی به شرایط زمانی دارد و این شرایط زمانی است تعیین می کند که چه نوع بلیطی ارزانتر از دیگری باشد. اگر در زمانی به سر می بریم که مسافرت های زیادی انجام می شود مثل برخی تعطیلات یا مناسبت های خاص، بلیط ارزان هواپیما در مورد بلیط چارتر و سیستمی فرقی نمی کند اما در زمان هایی که تردد مسافر زیاد نیست بلیط هواپیمای ارزان در مورد بلیط های چارتری جلب توجه بیشتری می نماید.

این موضوع به این دلیل است که چارتر کننده ها می کوشند در مواقع کم سفر، بهای صندلی های خود را کاهش دهند تا هواپیما پر شود و صندلی خالی نماند. آن ها اقدام به عرضه بلیط ارزان هواپیما می نمایند و به خصوص در زمانی که ساعات نزدیکی به پرواز هواپیما مانده است نرخ بلیط ها را به شدت کاهش می دهند. کاری که شما باید بکنید آن است که مدام و البته در فواصل زمانی مناسب قیمت بلیط ها را چک نمائید و چنانچه بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت مورد نظر خود را یافتید به سرعت آن را شکار کنید! انجام این عملیات به منظور یافتن پرواز ارزان داخلی یا خارجی چندان دشوار نیست فقط نیاز به کمی صبر، حوصله و دقت دارد.


بلیط ارزان هواپیما


نکته بعدی در پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما، خوب جستجو کردن است. همانطور که گفتیم اینکار صبر و حوصله می خواهد و نباید عجله کنید اما قاصدک 24 هم ابزارهای خوبی برای این موضوع در اختیار شما قرار می دهد که به آن خواهیم رسید. توجه نمایید که وقتی بلیط های یک مسیر را در قاصدک 24 جستجو می کنید تعداد زیادی از بلیط هواپیما با قیمت های مختلف از ارزان تا گران برای شما نمایش داده می شود. به دقت آنها را بررسی نمائید و سعی کنید گزینه ای را جا نیندازید.

هر یک از بلیط ها مشخصه های گوناگونی مانند نوع کلاس پروازی، نوع هواپیما و ... دارند که بر روی قیمت آن ها تاثیر می گذارد. برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما ارزان را از میان آن ها پیدا نمائید، می توانید از فیلترهای جستجو استفاده کنید. در همین فیلترها می توانید بازه قیمت بلیط های موجود را ببینید و تعیین کنید کدام قیمت یا قیمت ها را نمایش دهد. این ابزار در سایت قاصدک 24 بسیار کارا و موثر در یافتن بلیط ارزان و سرعت بخشیدن به نتیجه شما را یاری می کند. قابلیت دیگری که باز هم در سایت قاصدک24 وجود دارد امکان مرتب نمودن قیمت بلیط های هواپیما در یک روز از کمتر به بیشتر است. بدین ترتیب و با استفاده از این ابزار نیز به راحتی می توانید بلیط ارزان هواپیما را پیدا نمایید.

یک اشتباهی که در برخی مسافران به وجود می آید این است که فقط دنبال ارزانترین بلیط هواپیما داخلی یا خارجی هستند و امکانات آن خط پروازی و ایرلاین را نادیده می گیرند. در واقع باید گفت ارزانترین بلیط هواپیما، همیشه بهترین بلیط نیست. صندلی های هواپیما به انواع مختلف کلاس های پروازی تقسیم شده اند که خدمات هر کدام مختلف است و روی قیمت بلیط تاثیر می گذارد. خود نوع هواپیما و حتی امکاناتی که برخی شرکت های هواپیمایی هنگام پرواز در اختیار شما قرار می دهند بر روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است. در واقع کاری که شما هنگام جستجو بلیط ارزان هواپیما داخلی یا خارجی باید انجام بدهید آن است که با شرایط یکسان بلیط ها را با هم مقایسه کنید و بلیط ارزانتری پیدا کنید نه اینکه دنبال ارزانترین نرخ بلیط هواپیما باشید.

این ها همه شرایطی است که موقع انتخاب و خرید بلیط باید توجه باشید تا بتوانید بلیت ارزان هواپیما را تهیه نمایید مگر اینکه واقعا امکانات و شرایط پروازی برایتان مهم نباشد و فقط دنبال ارزان ترین بلیط هواپیما باشید. در نهایت گفتنی است برای خرید ارزان بلیط هواپیما میتوانید به وب سایت قاصدک 24 یا اپلیکیشن اختصاصی این مجموعه مراجعه نمایید. واضح است ابزارهایی که برای پیدا نمودن و خرید بلیط هواپیما ارزان در قاصدک 24 وجود دارد در حالت آفلاین و مراجعه فیزیکی به آژانس وجود ندارد. بنابراین خرید اینترنتی به شما کمک می‌کند در انتخاب بلیط آزاد باشید و بدون هیچ محدودیتی قیمت‌ها را بررسی کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما در قاصدک 24


قاصدک 24 این تضمین را به شما می دهد که مجموعه کاملی از بلیط های عادی هواپیما را هنگام جستجو برای شما نمایش دهد و هیچ بلیطی در نتایج جستجو از قلم نیفتد. با خیال راحت و آسوده و با قابلیت های مختلف اشاره شده در این سایت بلیط هواپیما ارزان مورد نظر را انتخاب نمایید و در هر زمان که به سوال یا ابهامی برخورد نمودید با آسودگی با همکاران ما در میان بگذارید.

همچنین فراموش نکنید که عوامل مختلفی نظیر نوع کلاس پروازی، ایرلاین ارائه دهنده بلیط و ... در تعیین قیمت بلیط نقش اساسی دارند. از این رو برای خرید بلیط ارزان هواپیما بهتر است هنگام جستجو، بلیط ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه نمایید نه اینکه از ابتدا به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما باشید!

ارزانترین بلیط هواپیما لزوماً و همیشه مناسبترین بلیط هواپیما برای سفر شما نیست. پس حتماً تمامی امکانات و شرایط پروازی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به بودجه و سلیقه خود، یک بلیط ارزان هواپیما را رزرو و خریداری نمایید. شایان ذکر است برای خرید بلیط هواپیما ارزان میتوانید در هر زمان دلخواه به وبسایت قاصدک 24 مراجعه نمایید.


خرید بلیط هواپیما ارزان

سوالات متداول درباره بلیط ارزان هواپیما

در خرید بلیط ارزان هواپیما بیشتر از اینکه مسیر پروازی مورد توجه باشد، این زمان سفر است که اهمیت دارد. از این رو پاسخ مثبت است و این نوع از بلیط در زمان مناسب، در تمامی مسیرهای پروازی قابل رزرو و خریداری می باشد.
مسیر مورد نظر خود را در سایت جستجو نمایید و سپس فهرست نتایج را بر اساس قیمت مرتب سازی کرده و یا از فیلتر بازه نرخی در این زمینه کمک بگیرید. در این صورت می توانید در زمان کوتاهتری به ارزانترین بلیط های موجود در سایت، دست پیدا کرده و بلیط هواپیما مورد نظر خود را خریداری نمایید.
خیر، اگر بلیط ارزان هواپیمای شما از نوع چارتر باشد و شما مجبور به لغو سفر خود شوید، باید درصد جریمه بالایی را برای استرداد این بلیط خود بپردازید. از این رو خرید بلیط ارزان هواپیما همیشه نیز مقرون به صرفه نیست. به علاوه اینکه در بلیط های چارتر شما باید برای کودکان بالای دو سال خود نیز یک بلیط تمام بها را خریداری نمایید در حالیکه تعرفه نرخی بلیط کودکان در بلیط های سیستمی کمتر از بزرگسالان است.
به طور معمول اغلب بلیط های ارزان هواپیما، بلیط چارتر هستند. با این حال نمیتوان گفت که این یک قانون مطلق است و در مواردی بلیط سیستمی از بلیط چارتر ارزانتر است.
اگر بخواهیم زمان را به عنوان یک عامل تاثیرگذار در قیمت بلیط هواپیما در نظر بگیریم، باید بگوییم که بلیط اغلب پروازهای آخر شب از سایر پروازهای موجود در طول روز ارزانتر است. از این رو احتمال خرید بلیط ارزان هواپیما در این نوع پروازها بیشتر است.