راهنمای خرید بلیط اتوبوس

امتیاز دهید:
8 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.4 از 5 راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس
قاصدک 24

برای خرید بلیط اتوبوس در وبسایت قاصدک 24 می توانید با مراجعه به صفحه https://ghasedak24.com/bus-ticket مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را تعیین کرده و بلیط اتوبوس مورد نظر خود را جستجو نمایید. لازم به ذکر است در این بخش فیلدی برای وارد کردن تعداد مسافران در نظر گرفته نشده است چرا که تعداد نفرات موقع انتخاب صندلی در هر خرید تعیین می گردد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 1
(2) در صفحه جدید می توانید فهرست نمایش داده شده را بر اساس 4 فیلتر موجود محدود نمایید و بلیط های مربوط به ساعت حرکت، پایانه مبدا، پایانه مقصد و شرکت مسافربری دلخواه خود را مشاهده نمایید. (3) در نهایت باید بلیط مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به (4) صفحه تعیین صندلی و خرید بلیط هدایت شوید. (*پ.ن 1)

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 2

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 3

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 4
* توجه: در این بخش ممکن است به بلیط هایی برخورد نمایید که دارای تخفیف بوده و با نرخ پایین تری در اختیار مسافران قرار می گیرند. تخفیف اعمال شده بر روی این بلیط ها متفاوت از هزینه ای است که در صورت استفاده از کد تخفیف قاصدک بر روی مبلغ قابل پرداخت اعمال می گردد.
(5) در این صفحه می توانید با مشاهده بلیط های خریداری شده، از جنسیت سایر مسافرین نیز مطلع شده و بلیط صندلی های آبی رنگ را خریداری کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 5
* توجه: در برخی از تعاونی ها محدودیت خرید ( 4 صندلی در هر خرید) وجود دارد. پس اگر در مراحل خرید خود به این موضوع برخورد کردید کافیست 4 بلیط انتخاب شده را خریداری کرده و برای باقی بلیط ها مجددا مراحل خرید را طی کنید.
(6) کلیه بلیط های خریداری شده در هر خرید به اسم خریدار اصلی یا همان سرپرست مسافران صادر می شود که نام، نام خانوادگی، جنسیت و شماره تماس وی می بایست به صورت صحیح در این بخش از سامانه ثبت گردد. (*پ.ن 2)

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 6
(7) در این بخش کاربر می تواند اطلاعات نهایی بلیط خود و تعداد آن را مشاهده نماید و در صورت صلاحدید از کد تخفیف بلیط اتوبوس خود استفاده کرده و بلیط ارزان تری را خریداری نماید. گفتنی است با ثبت کد تخفیف، درصد تخفیف مرتبط با آن از مبلغ قابل پرداخت بلیط کسر می شود. لازم به ذکر است پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است و (8) بلیط خریداری شده پس از تکمیل مشخصات لازم در درگاه بانکی، رزرو و در پنل خرید کاربر قابل مشاهده است. (*پ.ن 3)

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 7

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 8

راهنمای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس 9
* پ.ن 1: با انتخاب بلیط اتوبوس برخی از شرکت های حمل و نقل مسافری ممکن است مشمول طرح های تشویقی نیز بشوید. مثلاً اگر 7 بلیط اتوبوس شرکت همسفر را به صورت اینترنتی از قاصدک 24 خریداری نمایید و برگه پرینت شده آنها را به غرفه همسفر در پایانه ارائه کنید، می توانید یک بلیط رایگان اتوبوس را نیز از این شرکت دریافت نمایید.

* پ.ن 2: یادآور می شویم بر این اساس امکان کنسل کردن یک بلیط از خرید انجام شده امکان پذیر نمی باشد و کلیه بلیط های خریداری شده مسافر با هم لغو می گردد. از این رو خواهشمندیم به هنگام رزرو بلیط به تعداد صندلی انتخاب شده در خرید خود توجه فرمایید.

* پ.ن 3: لازم به ذکر است در این مرحله پیامکی به خریدار ارسال می گردد که تنها حاوی شماره بلیط رزرو شده است و لینک دانلود در این پیام وجود ندارد. بدین ترتیب مسافر برای دریافت اطلاعات کامل بلیط خود و چاپ آن می بایست به پروفایل خود در سایت قاصدک 24 مراجعه و پنل خرید خود را چک نماید.