بلیط قطار شیراز

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

شیراز چگونه شهری است؟


شیراز شهر شعر ایران در منطقه کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. این شهر تاریخی با ساحت 240 کیلومتر مربع سومین شهر ایران است که در سال 1296 شمسی نهاد شهرداری در آن تأسیس شد. اما زیبایی شیراز تنها در وجود آرامگاه های شعرای بزرگ ایران خلاصه نمی شود. بلکه کوچه باغ های دیدنی شیراز نیز آنقدر جذابیت دارد تا گردشگران به سفر به این شهر زیبا ترغیب کند. وجود راه آهن نیز مزید بر علت شده تا مسافران علاقه مند به سفر با قطار برای خرید بلیت قطار شیراز تردید نکنند.

دروازه قرآن شیراز

برخی از نقاط دیدنی شیراز


دیدنی های شیراز از جاذبه های طبیعی تا جاذبه های تاریخی را در بر می گیرد. بدون شک برای سفر به شیراز، هیچ دلیلی مهم تر از دیدن مکان هایی چون آرامگاه حافظ، سعدی و خواجوی کرمانی، ارگ کریم خان، باغ جهان نما، باغ ارم، باغ دلگشا، مسجد نصیرالملک و بسیاری دیگر از مکان های تاریخی وجود نخواهد داشت. به علاوه جاذبه های طبیعی شیراز چون پارک قلعه بندر، دریاچه دشت اژن، گردشگاه آتشکده و باغ پرندگان مسافران بسیاری را به این شهر جذب می کند.

مسجد نصیرالملک شیراز

سوغات و ره آورد شیراز


اگر به شیراز سفر می کنید و می خواهید سوغات همراه خود بیاورید، بهتر است از بهار نارنج و عرقیات شیراز غافل نشوید. مسقطی، نان فسا، نان یوخه و نیز صنایع دستی مانند خاتم کاری، چرم، حصیر، فلز کاری و ظروف سفالی از دیگر محصولات شیراز به شمار می روند.

خرید بلیط قطار شیراز

راه آهن شیراز


شهر شیراز در سال 1388 به شبکه حمل و نقل ریلی کشور پیوسته است. راه آهن شیراز دارای 500 کیلومتر خط اصلی و نیز 5 کیلومتر خط صنعتی و تجاری است. و ایستگاه‌های مهم آن نیز شامل ایستگاه شیراز، مرودشت، سعادت شهر، صفاشهر، اقلید، آباده و شهرضا است.

راه آهن شیراز

رزرو بلیط قطار شیراز در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار شیراز از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید. 


قیمت بلیط قطار شیراز


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار شیراز


برای خرید بلیط قطار شیراز به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای سیمرغ، طوس، سبز و فدک از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر شیراز تردد می کنند. همچنین اگر علاقمندید در سریع‌ترین زمان ممکن به شیراز برسید؛ می‌توانید با خرید بلیط هواپیما شیراز به این شهر سفر کنید.


فروش بلیط قطار شیراز


فروش بلیط قطار از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می‌توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند. قیمت بلیط قطار شیراز بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از خرید بلیط هواپیما است. بنابراین اگر مشکلی با قیمت بلیط هواپیما ندارید؛ می‌توانید با رزرو آنلاین بلیط هواپیما از قاصدک 24 به شیراز سفر کنید.

بلیط قطار برای مقصد شیراز
بلیط قطار از مبدا شیراز