پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری برای بازه حرکت اول تا 22اسفند، از ساعت 17 روز چهارشنبه (12بهمن) انجام‌ خواهد شد.

بلیط قطار شیراز

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
امتیاز دهید:
6281 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 خرید بلیط قطار شیراز آسان و مطمئن در سریعترین زمان
قاصدک 24


شیراز چگونه شهری است؟


شیراز شهر شعر ایران در منطقه کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. این شهر تاریخی با ساحت 240 کیلومتر مربع سومین شهر ایران است که در سال 1296 شمسی نهاد شهرداری در آن تأسیس شد. اما زیبایی شیراز تنها در وجود آرامگاه های شعرای بزرگ ایران خلاصه نمی شود. بلکه کوچه باغ های دیدنی شیراز نیز آنقدر جذابیت دارد تا گردشگران به سفر به این شهر زیبا ترغیب کند. وجود راه آهن نیز مزید بر علت شده تا مسافران علاقه مند به سفر با قطار برای خرید بلیت قطار شیراز تردید نکنند.

بلیط قطار شیراز-دروازه قرآن شیراز

برخی از نقاط دیدنی شیراز


دیدنی های شیراز از جاذبه های طبیعی تا جاذبه های تاریخی را در بر می گیرد. بدون شک برای سفر به شیراز، هیچ دلیلی مهم تر از دیدن مکان هایی چون آرامگاه حافظ، سعدی و خواجوی کرمانی، ارگ کریم خان، باغ جهان نما، باغ ارم، باغ دلگشا، مسجد نصیرالملک و بسیاری دیگر از مکان های تاریخی وجود نخواهد داشت. به علاوه جاذبه های طبیعی شیراز چون پارک قلعه بندر، دریاچه دشت اژن، گردشگاه آتشکده و باغ پرندگان مسافران بسیاری را به این شهر جذب می کند.

بلیط قطار شیراز-مسجد نصیرالملک شیراز

سوغات و ره آورد شیراز


اگر به شیراز سفر می کنید و می خواهید سوغات همراه خود بیاورید، بهتر است از بهار نارنج و عرقیات شیراز غافل نشوید. مسقطی، نان فسا، نان یوخه و نیز صنایع دستی مانند خاتم کاری، چرم، حصیر، فلز کاری و ظروف سفالی از دیگر محصولات شیراز به شمار می روند.

بلیط قطار شیراز-سوغات شیراز

راه آهن شیراز


شهر شیراز در سال 1388 به شبکه حمل و نقل ریلی کشور پیوسته است. راه آهن شیراز دارای 500 کیلومتر خط اصلی و نیز 5 کیلومتر خط صنعتی و تجاری می باشد و ایستگاه های مهم آن نیز شامل ایستگاه شیراز، مرودشت، سعادت شهر، صفاشهر، اقلید، آباده و شهرضا است.

بلیط قطار شیراز-راه آهن شیراز

بلیط قطار تهران شیراز


حرکت از پایتخت به مقصد شهر شاعران ایران با تهیه بلیط قطار تهران شیراز و به ویژه بلیط قطارهای 5 ستاره فدک بسیار دلپذیرتر شده است. مسافران این قطار در مدت 18 ساعت و با سرعت 150 کیلومتر بر ساعت از تهران به شیراز خواهند رسید. علاوه بر این قطار، سایر قطارها از جمله چهار تخته پلور سبز متعلق به شرکت رجا نیز در تمام روزهای هفته به فروش بلیط قطار تهران شیراز و جابجایی مسافران در این مسیر مشغول می باشند.

بلیط قطار مشهد شیراز


مسافران می توانند با قطارهای چهار تخته پلور سبز مسیر مشهد به شیراز را یک روز در میان و در مدت 24 ساعت طی کنند. برای رسیدن به مقصد نیز باید از ایستگاه های فریمان، تربت حیدریه، بشرویه، بجستان، عباس آباد، اردکان، سیستان، شهرضا، اقلید، سیوند و مرودشت عبور کرد.

بلیط قطار اصفهان شیراز


این قطار که در سال 92 به روی ریل رفته و از نوع اتوبوسی با ظرفیت 540 نفر می باشد، با عبور از ایستگاه های سیدآباد، مهیار، شهرضا، امین آباد، ایزدخواست، آباده، اقلید، خرم بید، صفاشهر، قادرآباد، پاسارگاد، سیوند و مرودشت، مسافران را به مقصد می رساند.

بلیط قطار قم شیراز


مسافرانی که با تهیه بلیط شیراز عازم این شهر هستند و از قم حرکت می کنند باید ایستگاه های فیروز آباد، کاشان، اسپیدان، سیستان، شهرضا، امین آباد، ایزدخواست، آباده، اقلید، خرم بید، صفاشهر، قادرآباد، پاسارگاد، سیوند و مرودشت را پشت سر بگذارند.

بلیط قطار کرمان شیراز


اگر بلیط قطار شیراز را تهیه کرده و از کرمان عازم این شهر هستید، بهتر است بدانید که برای رسیدن به این شهر باید از ایستگاه های چندی عبور کنید. برخی از این ایستگاه ها عبارتند از مرودشت سیوند صفاشهر، اقلید، آباده، امین آباد، شهرضا، سیستان، ورزنه، عقدا، میبد، دره ریگ، سی ریز و زرند.

بلیط قطار تبریز شیراز


اگر بلیط قطار شیراز را تهیه کرده اید و از تبریز عازم این شهر هستید، باید بدانید که این قطار از چندین ایستگاه عبور می کند. آذرشهر، عجب شیر، هشترود، میانه، پل دختر، سلطانیه، قزوین، هشتگرد، کرج، کاشان، بادرود، اسپیدان، سیستان، شهرضا، ایزدخواست، آباده، اقلید، پاسارگاد، سیوند و مرودشت از جمله این ایستگاه ها می باشند.

بلیط قطار اهواز شیراز


حرکت از جنوب ایران به شهر زیبای شیراز مستلزم عبور از چندین ایستگاه راه آهن است. برخی از این ایستگاه ها شامل شوش، اندیمشک، سپید دشت، دورود، شازند، فیروزآباد، کاشان، بادرود، اسپیدان، سیستان، شهرضا، امین آباد، اقلید، صفاشهر، قادرآباد، پاسارگاد، سیوند و مرودشت می شوند.

بلیط قطار شیراز تهران


برای خرید بلیط قطار شیراز تهران علاوه بر روش های حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، می توانید خرید اینترنتی را نیز تجربه نمایید. با این روش قادر خواهید بود با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات، نوع سرویس دهی و همچنین قیمت بلیط قطار را بررسی کرده و بلیط قطار شیراز تهران خود را با بهترین نرخ ممکن خریداری کنید.


رزرو بلیط قطار شیراز در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار شیراز از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار شیراز


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار شیراز


برای خرید بلیط قطار شیراز به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای سیمرغ، طوس، سبز و فدک از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر شیراز تردد می کنند.


فروش بلیط قطار شیراز


فروش بلیط قطار شیراز از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد شیراز
بلیط قطار از مبدا شیراز
بلیط قطار شهرها