بلیط قطار شاهرود

قاصدک 24

شاهرود چگونه شهری است؟


شاهرود از شهرهای استان سمنان است که از بعد مساحت از بزرگ ترین شهرستان های ایران به شمار می رود. این شهر در فاصله 400 کیلومتری تهران و 500 کیلومتری مشهد در حاشیه کویر و دامنه های جنوبی سلسله جبال البرز واقع شده است. به نظر می رسد که رشد و گسترش امروز این شهر مرهون منابع آبی قابل دسترسی، چمنزارهای سبز و خرم، اراضی قابل کشت و باغات میوه فراوان بوده است.

بلیط قطار شاهرود

برخی از نقاط دیدنی شاهرود


ترکیبی از جاذبه های طبیعی از کوهستان و آبشار تا جنگل و چشمه رامی توان در شاهرود مشاهده کرد. جنگل ابر شاهرود، پارک آبشار، دشت آفتابگردان و شقایق های کالپوش، آبشار بی نظر، آبشار مجن و روستای قلعه بالا از دیدنی های این شهر به شمار می روند. البته مکان هایی چون موزه شاهرود، خانه یغمایی ها، آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی و بازار تاریخی شاهرود نیز در لیست جاذبه های تاریخی شهر قرار می گیرند.

خرید بلیط قطار شاهرود

سوغات و ره آورد شاهرود


شاهرود هم مانند سایر شهرهای ایران پر از خوراکی های خوشمزه و صنایع دستی منحصر به خود است. از همین رو بسیاری از مسافران دوست دارند با سفر به این شهر از میان نان های کاک، قندی و شیری و نیز برگه زردآلو و انگور چیزی با خود به عنوان سوغات ببرند. البته نباید فراموش کرد که این شهر سفال و سرامیک، گلیم و جاجیم و منبت کاری نیز دارد.

رزرو بلیط قطار شاهرود

رزرو بلیط قطار شاهرود در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار شاهرود به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، بندرعباس و کرمان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار شاهرود


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار شاهرود


برای خرید بلیط قطار شاهرود به شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمان، یزد و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. در صورتی که موفق به خرید بلیط قطار شاهرود نشدید؛ می‌توانید با خرید بلیط قطار سمنان به مرکز شهر رفته و خودتان را به این شهر برسانید.


فروش بلیط قطار شاهرود


فروش بلیط قطار شاهرود از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد شاهرود 
بلیط قطار از مبدا شاهرود