بلیط قطار شاهرود

امتیاز دهید:
458 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 خرید بلیط قطار شاهرود با تخفیف و ارزانترین نرخ
قاصدک 24

شاهرود چگونه شهری است؟


شاهرود از شهرهای استان سمنان است که از بعد مساحت از بزرگ ترین شهرستان های ایران به شمار می رود. این شهر در فاصله 400 کیلومتری تهران و 500 کیلومتری مشهد در حاشیه کویر و دامنه های جنوبی سلسله جبال البرز واقع شده است. به نظر می رسد که رشد و گسترش امروز این شهر مرهون منابع آبی قابل دسترسی، چمنزارهای سبز و خرم، اراضی قابل کشت و باغات میوه فراوان بوده است.

بلیط قطار شاهرود

برخی از نقاط دیدنی شاهرود


ترکیبی از جاذبه های طبیعی از کوهستان و آبشار تا جنگل و چشمه رامی توان در شاهرود مشاهده کرد. جنگل ابر شاهرود، پارک آبشار، دشت آفتابگردان و شقایق های کالپوش، آبشار بی نظر، آبشار مجن و روستای قلعه بالا از دیدنی های این شهر به شمار می روند. البته مکان هایی چون موزه شاهرود، خانه یغمایی ها، آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی و بازار تاریخی شاهرود نیز در لیست جاذبه های تاریخی شهر قرار می گیرند.

بلیط قطار شاهرود

سوغات و ره آورد شاهرود


شاهرود هم مانند سایر شهرهای ایران پر از خوراکی های خوشمزه و صنایع دستی منحصر به خود است. از همین رو بسیاری از مسافران دوست دارند با سفر به این شهر از میان نان های کاک، قندی و شیری و نیز برگه زردآلو و انگور چیزی با خود به عنوان سوغات ببرند. البته نباید فراموش کرد که این شهر سفال و سرامیک، گلیم و جاجیم و منبت کاری نیز دارد.

بلیط قطار شاهرود

رزرو بلیط قطار شاهرود در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار شاهرود به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، بندرعباس و کرمان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار شاهرود


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار شاهرود


برای خرید بلیط قطار شاهرود به شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمان، یزد و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار شاهرود


فروش بلیط قطار شاهرود از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران شاهرود


مسافرانی که بلیط قطار تهران به شاهرود را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 6 ساعت و عبور از ایستگاه های پیشوا، گرمسار، سمنان و دامغان به راه آهن شاهرود برسند. گفتنی است که قطارهای درجه یک شش تخته میلاد، چهار تخته خلیج فارس، چهار تخته پلور سبز، 4 تخته غزال، پردیس سالنی و صبا اتوبوسی از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به شاهرود تردد می کنند.

بلیط قطار مشهد شاهرود


با خرید بلیط قطار مشهد شاهرود و عبور از ایستگاه های کاشمر، نیشابور، سبزوار، اسفراین و جاجرم مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 6 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای 6 تخته پارسی، چهار تخته پلور سبز، اتوبوسی صبا، شش تخته کویر، پردیس سالنی، چهار تخته توس و چهار تخته غزال از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از مشهد به شاهرود سفر کنید.

بلیط قطار اصفهان شاهرود


بلیط قطار اصفهان شاهرود را خریداری کرده و در زمانی نزدیک به 14 ساعت به مقصد خود برسید. برای رسیدن به شاهرود شما باید از ایستگاه های بادرود، کاشان، تهران، پیشوا، گرمسار، سمنان و دامغان بگذرید. قطارهای 4 تخته غزال می توانند شما را تا مقصد همراهی کنند.

بلیط قطار قم شاهرود

با خرید بلیط قطار قم شاهرود شما می توانید با گذر از ایستگاه های تهران، پیشوا، گرمسار، سمنان و دامغان به شاهرود برسید. باید افزود که این مسیر را می توانید در قطارهای چهار تخته اکسپرس در نزدیک به 8 ساعت طی کنید.

بلیط قطار سمنان شاهرود


با تهیه بلیط قطار سمنان شاهرود می توانید در زمانی نزدیک به 3 ساعت ایستگاه های زرین و دامغان را پشت سر گذاشته و به مقصد خود برسید. قطارهای لوکس شش تخته پارسی، 4 تخته پلور سبز، صبا اتوبوسی، پردیس سالنی و لوکس چهار تخته توس شما را از سمنان به شاهرود می رسانند.


بلیط قطار برای مقصد شاهرود 
بلیط قطار از مبدا شاهرود