بلیط قطار اردکان

قاصدک 24

اردکان چگونه شهری است؟


اردکان یکی از بزرگترین شهرهای استان یزد است که در مرکز ایران قرار دارد. این شهر دارای قناتهای متعدد و معادن مختلفی نظیر سنگ آهن چادرملو، اورانیم ساغند و سنگهای ساختمانی است که از انها در تولیدات صنایع کاشی نیز استفاده می شود. صنایع فولاد، محصولات کشاورزی نظیر پسته و بازدید از کویر سیاه کوه نیز از دیگر جاذبه های این شهر هستند که بلیط قطار اردکان را به یکی از پر فروشترین بلیط ها در سفرهای ریلی بدل می سازند.


برخی از نقاط دیدنی اردکان


پیرهریشت و پیر سبز چک چک دو محله دیدنی اردکان هستند که هر دو بر روی کوه بنا گردیدهاند. از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر که هریک به تنهایی می توانند بهترین انگیزه برای خرید بلیط قطار باشد می توانیم به خانه تقدیریها، خانه خاتمی، خانه سروری درمحله چرخاب، محلات قدیمی کوشکنو، مجموعه آب انبارهای شهراحمدآباد، قنات عیشآباد، جنگلهای کویری حسن اباد، منارجنبان خرانق، امامزاده سید نورالدین، امامزاده سید هاشم شریف اباد، حوض عباس و… اشاره کنیم.

محله پیر سبز چک چک از دیدنی های اردکان

راه آهن اردکان


ایستگاه قطار اردکان در محور راهآهن یزد قرار گرفته است که روزانه 30 رام قطار مسافربری در ان تردد و 15 هزار مسافر از این خط ریلی جابجا می شوند.


رزرو بلیط قطار اردکان در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار اردکان از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار اردکان


بدون شک اینکه بلیط قطار اردکان خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار اردکان


برای خرید بلیط قطار اردکان به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای پردیس، لوکس 6 نفری و 6 تخته لوکس با پذیرایی از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر اردکان تردد می کند.


فروش بلیط قطار اردکان


فروش بلیط قطار اردکان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران اردکان

مسافرانی که بلیط قطار تهران اردکان را خریداری کرده اند، باید برای رسیدن به مقصد 5 ساعت و بیست دقیقه را طی کنند. ضمن اینکه قطارهای پردیس، لوکس 6 نفری و 6 تخته لوکس با پذیرایی با عبور از ایستگاه های نمکزار، قم، فیروزآباد، کاشان، بادرود، نایین و دوکوهه مسافران خود را در ایستگاه اردکان پیاده خواهند کرد.


بلیط قطار برای اردکان