برنامه پروازهای خارجی ماهان

{{adult.toLocaleString('fa')}} بزرگسال
، {{inf.toLocaleString('fa')}} کودک
، {{baby.toLocaleString('fa')}} نوزاد
امتیاز دهید:
1472 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 برنامه پروازهای خارجی ماهان قاصدک 24 |
برنامه پروازهای خارجی ماهان


برنامه پروازهای خارجی ماهان


شرکت هواپیمایی ماهان پروازهای داخلی و خارجی خود را در کلاس های پروازی مختلف (کلاس معمولی و بیزینس کلاس) در اختیار مسافران قرار می دهد. این را باید بدانید که مسیرهای پروازی ماهان در فصل های مختلف، روزها و ساعات پروازی متفاوتی دارد؛ بنابراین برنامه های پروازی ماهان بر اساس طول پرواز، نوع هواپیما، روز و ساعت پرواز و شماره متفاوت است. به علاوه مسیرهای پروازی خارجی ماهان شامل مسیرهای همیشگی و مسیرهای فصلی می شود.


این نکته را باید بدانید که پروازهای خارجی که جدول آن در اختیار شما قرار داده شده است، پروازهای سیستمی هستند. از همین رو این پروازها برنامه و ساعت مشخصی داشته و برای دوره های طولانی هم انجام می شوند. علاوه بر این نرخ بلیط این پروازهای سیستمی نسبت به بلیط چارتر ثابت تر است. اما در میان پروازهای خارجی ماهان، برخی مسیرهای پر طرفدار و محبوب مانند استانبول در قالب بلیط چارتر به مسافران عرضه می شوند.


مسیرهای همیشگی ماهان از مبدأ تهران به مقصد دوبی، دوسلدورف، بانکوک، استانبول، آنکارا، اربیل، شانگهای، دهلی، کوالالامپور، بیروت، نجف، کابل، گوانگجو، کویت، میلان، مسکو، ایروان، دمشق، بغداد، پکن، لاهور، باکو ، مونیخ، پاریس و بارسلون است. این در حالی است که مسیرهای فصلی ماهان از شهرهای مختلف برقرار می باشد. برای مثال از تهران به مقاصد پوکت، بالی، کلمبو، سن پترزبورگ، سوچی، اسپارتا، لارناکا، دنیز، ازمیر، وارنا، آتن، کازابلانکا و مراکش پرواز انجام می شود. پروازهای ماهان از دوبی هم به مقاصد تهران، قشم، لار و مشهد؛ از مشهد به مقاصد لاهور نجف، کویت، کابل، مسکو، استانبول، سن پترزبورگ، بغداد و بیروت و از نجف نیز به مقاصد شیراز، ساری و تبریز انجام می شود.


در مورد نوع هواپیماهای ارائه شده در جدول باید بدانید که شرکت هوایی ماهان ناوگانی متشکل از 2 فروند بوئینگ 747، 35 فروند ایرباس و 17 فروند بی ای ئی است. می توانید در جدول نوع هواپیمای خود را نگاه کرده و اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در قسمت هواپیماها به دست آورید.