بلیط هواپیما تهران

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

پرواز به شهر تهران


تهران با مساحتی در حدود 730 کیلومتر مربع، بزرگترین شهر ایران و پایتخت آن است. این شهر میزبان عده کثیری از فعالان صنعتی کشور بوده و نقطه تمرکز ساختار اداری آن نیز محسوب می‌شود. دانشگاه‌ها و مراکز خرید آن نیز از سالانه افراد زیادی را برای خرید بلیط هواپیما تهران روانه پایتخت می‌کنند. پس دور از انتظار نیست که تقریبا در تمامی ایام سال تهران پذیرای جمع کثیری از مسافران با اهداف مختلف باشد.
بلیط هواپیما تهران

فرودگاه تهران


شهر تهران دارای دو فرودگاه بین‌المللی است که شامل فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی می‌شود.

1. فرودگاه مهرآباد: در سال 1317 و در بخش غربی پایتخت تاسیس شده و یکی از قدیمی‌ترین و مهمترین فرودگاه‌های ایران به شمار می‌رود. این فرودگاه دارای 3 باند پرواز است و بسیاری از پروازهای مسافری و حمل بار کشور از مبدا تهران، از آن به انجام می‌رسد.

2. فرودگاه امام خمینی: این فرودگاه در 30 کیلومتری جنوب تهران قرار دارد. فرودگاه امام خمینی یکی از مهمترین فرودگاه‌های خاورمیانه به شمار می‌آید که علاوه بر جابه‌جایی مسافر، در زمینه حمل بار نیز مشغول به فعالیت است. فرودگاه امام خمینی دارای 3 ترمینال بوده و از طریق آزادراه شماره 7 تهران (آزادراه خلیج فارس) می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.


قیمت بلیط هواپیما تهران در سال 1402


یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران، شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما هستند که در ارائه برخی خدمات از هم متفاوتند. این تفاوت‌ها اغلب در کلاس‌های پروازی گوناگون به چشم می‌آیند و منجر به تفاوت‌های فاحش در قیمت بلیط هواپیما می‌گردند. به همین جهت توصیه می‌کنیم برای خرید بلیط ارزان هواپیما حتما در هنگام رزرو اینترنتی به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط تهران و نوع کلاس پروازی (بیزینس/اکونومی/فرست کلاس) دقت کنید.

  

نکات مهم در خرید بلیط چارتر تهران


- نحوه خرید بلیط چارتر تهران:

  1. برای تهیه بلیط چارتر از فرم بالای همین صفحه استفاده کنید. پس از انتخاب گزینه پرواز «یک طرفه» یا «دو طرفه»، مبدا و مقصد خود را وارد نمایید.
  2. لیست بلیط هواپیما در مسیر موردنظر شما پس از تکمیل فیلدهای تاریخ سفر و تعداد مسافران به نمایش درمی‌آید.
  3. بدین ترتیب پس از جستجو می‌توانید نتایج به دست آمده را مقایسه و بلیط هواپیما مشهد مناسب خود را رزرو و خریداری کنید.
  4. برای یافتن بلیط هواپیما چارتر هم گزینه نوع بلیط را از لیست سمت راست صفحه بر روی چارتری بگذارید.


- بررسی زمان خرید بلیط چارتر تهران:
اغلب مناطق تهران به جز نواحی شمالی، دارای آب و هوایی گرم و خشک هستند و ثباتی نسبی دارند؛ از این رو آب و هوا و جغرافیای این شهر، چندان در تعیین بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما موثر نیست.

 

- بهترین ساعت پرواز تهران: بهترین بلیط هواپیما تهران برای شما، بسته به مبدا سفرتان و هدفی که از ورود به پایتخت دارید، متفاوت است اما اغلب توصیه می‌شود به علت حجم بالای ترافیک و کوتاه بودن ساعات اداری، بلیط هواپیما تهران را برای ساعات ابتدایی روز تهیه کنید.

بلیط هواپیما تهران ارزانمحبوب‌ترین پروازها به مقصد تهران
محبوب‌ترین پروازها از مبدا تهران
محبوب‌ترین پروازهای خارجی از مبدا تهران


نحوه رزرو بلیط هواپیما تهران در قاصدک 24


برای تهیه بلیط هواپیما تهران از قاصدک 24 به روش زیر عمل کنید:

  1. وارد سایت یا اپلیکیشن قاصدک 24 شوید.
  2. مبدا، مقصد و زمان سفر را انتخاب کنید.
  3. با این کار لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان نمایان خواهد شد.
  4. برای دستیبابی به مناسب‌ترین بلیط می‌توانید از فیلترهای ساعت حرکت، قیمت و شرکت‌های هواپیمایی بهره ببرید.

البته تنها راه سفر به تهران بلیط هواپیما نیست و شما می‌توانید از طریق زمینی نیز اقدام کنید. به عنوان مثال یکی از ارزان‌ترین و آسان‌ترین راه‌های سفر زمینی خرید بلیط اتوبوس تهران است که قاصدک24 آن را در تمامی ایام سال ارائه می‌دهد.

سوالات متداول در مورد بلیط هواپیما تهران

معمولا اگر بلیط هواپیما تهران شما به مقصد یکی از شهرهای داخلی ایران صادر شده باشد، باید به فرودگاه مهرآباد  بروید و اگر بلیط هواپیمای شما یک بلیط به مقاصد خارجی است، مبدا شما فرودگاه بین المللی امام خمینی خواهد بود.
بلیط هواپیما تهران از جمله بلیط‌های پرفروش است و این مسیر پروازی تقریباً در تمام روزهای سال مسافر دارد. از این رو بهترین زمان خرید این بلیط می تواند با توجه به اهداف سفر (کاری، تفریحی و...) متفاوت باشد.
مدت زمان پرواز از مبدا تهران به شهر مقدس مشهد، 1 ساعت و نیم است و این زمان برای رسیدن به مقصد اهواز نیز برابر با 1 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد.
از آنجایی که فاصله فرودگاه مهرآباد تا میدان آزادی حدوداً 3 کیلومتر است، می‌توان گفت که این مسیر، بهترین راه دسترسی به این فرودگاه است. از این رو مسافرانی که می‌خواهند از میدان آزادی به فرودگاه مهرآباد بروند می‌توانند یکی از دو راه بزرگراه شهید لشگری یا میدان آزادی انتخاب نمایند. با انتخاب بزرگراه شهید لشگری این مسافران 6 دقیقه بدون ترافیک را در راه سپری خواهند کرد و بعد از حدود 3.2 کیلومتر به فرودگاه مهرآباد می‌رسند. مسافرانی هم که راه میدان آزادی را برای رسیدن به فرودگاه مهرآباد انتخاب می‌کنند 6 دقیقه بدون ترافیک را در راه سپری خواهند کرد و بعد از حدود 2.8 کیلومتر به مقصد می‌رسند.
نوع ایرلاین، سیستمی یا چارتر بودن بلیط، نوع کلاس پروازی و تاریخ سفر از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت بلیط هواپیما تهران هستند.