بلیط قطار طبس

قاصدک 24

طبس چگونه شهری است؟


طبس شهری کویری در غرب استان خراسان جنوبی است که تا سال 1391 بخشی از استان یزد بوده است. این شهر در حدود 55 هزار کیلومتر مربع مساحت داشته که در شرق رشته کوه بلندی به نام رشته کوه شتری قرار گرفته است. طبس سرشار از معادن غنی زغال سنگ است که نشان از وجود جنگل های انبوه و دریاچه های بزرگ در گذشته های دور این شهر داشته است. به علاوه طبس یک شهر کویری است که 10 درصد بیابان های کشور را به خود اختصاص داده است؛ به همین دلیل آن را عروس کویر ایران می نامند.

بلیط قطار طبس

برخی از نقاط دیدنی طبس


طبس اگرچه منطقه ای کویری است اما زمانی از جنگل های انبوه و دریاچه های بزرگ بی بهره نبوده است. از همین رو این منطقه مکان های دیدنی بسیار منحصر به فردی دارد؛ از برج هادرباش، سد شاه عباسی و غار حلوان گرفته تا قلعه اسماعیلیان، باغ گلشن، کاروانسرای خان، قلعه طبس و سد کریت.

خرید آنلاین بلیط قطار طبس

سوغات و ره آورد طبس


اگر قصد دارید از شهر طبس دیدن کرده و چیزی را به عنوان سوغات با خود ببرید، می توانید شیرینی جاتی چون قطاب، باقلوا، نان چایی، مرباجات و عرقیجات گیاهی، عسل طبیعی، نان قرص و نان تفتون که نان محلی این شهر است را انتخاب کنید. البته سوغات طبس تنها در خوردنی ها خلاصه نشده است. صنایع دستی چون گیوه، ظروف مسی، ظروف قلم زنی شده و حصیربافی نیز در زمره سوغات این شهر قرار می گیرند.

رزور آنلاین بلیط قطار طبس

رزرو بلیط قطار طبس در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار طبس به شهرهای تهران، مشهد، یزد، کرمان و بندرعباس پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار طبس


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار طبس


برای خرید بلیط قطار طبس به شهرهای تهران، مشهد، یزد، کرمان و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار طبس


فروش بلیط قطار طبس از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد طبس 
بلیط قطار از مبدا طبس