بلیط قطار تهران

قاصدک 24

تهران چگونه شهری است؟


تهران قلب ایران و بزرگ ترین شهر کشور است که مساحتی حدود 730 کیلومتر مربع دارد. این شهر مرکز ساختارهای اداری و بیش از نیمی از فعالان صنعت کشور به شمار می آید. از این رو همواره سیل جمعیت در تمام فصل های سال به سوی آن روان است. همین امر باعث شلوغ بودن مسیرهای هوایی و زمینی منتهی به این بیست و هفتمین شهر جهان شده است. در نتیجه برای مسافرانی که از شهرهای دیگر کشور به تهران سفر می کنند، قطار می تواند انتخاب آسان و کم هزینه ای باشد.

بلیط قطار تهران

راه آهن تهران


کلنگ ساختمان راه آهن تهران در سال 1306 شمسی و در محل ایستگاه کنونی آن به زمین زده شد. راه آهن تهران با مجموع خطوط 805 کیلومتر و 25 ایستگاه با استان های قم، قزوین، سمنان و اصفهان در ارتباط است. ضمن آنکه ایستگاه های گار تهران، گار آپرین، لشگری، کرج، ری، تپه سفید و نیک پسندی از جمله مهم ترین ایستگاه های راه آهن تهران به شمار می روند.

ایستگاه راه آهن تهران

برخی از نقاط دیدنی تهران


اگرچه تهران شهری با ساختارهای مدرن به شمار می آید اما از جاذبه های گردشگری تهی نیست. علاوه بر کاخ های به جا مانده از دوران پهلوی و قاجار مانند کاخ نیاوران، گلستان، صاحبقرانیه، مرمر، شمس العماره، کوشک احمد شاهی و عمارت عثمانی، ده ها موزه و فرهنگسرا نیز در این شهر، علاقه مندان را به خود می خواند.

کاخ گلستان تهران

رزرو بلیط قطار تهران در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار تهران از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار تهران


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.

رزرو بلیط قطار تهرانخرید بلیط قطار تهران


برای خرید بلیط قطار تهران به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای سیمرغ، طوس، سبز و فدک از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیرتهران تردد می کنند. همچنین اگر علاقمندید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به تهران برسید؛ می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما از قاصدک 24 به تهران سفر کنید.


فروش بلیط قطار تهران


فروش بلیط قطار تهران از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد تهرانبلیط قطار از مبدا تهران
سوالات متداول درباره رزرو بلیط قطار تهران

عوامل زیادی بر روی قیمت بلیط قطار تهران تاثیر گذارند که از میان آنها می‌توانیم به مسیر، نوع قطار، شرکت ریلی و... اشاره کنیم. از این رو بهتر است برای اطلاع از قیمت انواع بلیط سفر به قاصدک 24 مراجعه نمایید.
در حال حاضر امکان کنسلی آنلاین انواع بلیط سفر در قاصدک 24 مهیا است. از این رو برای کنسلی بلیط قطار تهران تنها کافی است به پنل کاربری خود در قاصدک 24 مراجعه نموده و مراحل کنسلی بلیط خود را دنبال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار در فوتر قاصدک 24 مراجعه نمایید.
شما می‌توانید در قاصدک 24 بلیط قطار تهران خود را به صورت آنلاین و برای سفرهای رفت و برگشت خریداری کنید. همچنین امکان خرید این نوع بلیط برای قطارهای سریع السیر و VIP نیز وجود دارد و مسافران می‌توانند از قابلیت کوپه دربست نیز در این مسیر استفاده نمایند.
از آنجایی که تهران پایتخت ایران و از جمله مهمترین شهرهای کشور به شما می‌آید، بلیط قطار آن از مبدا شهرهای متفاوتی به فروش می‌رسد. شرکت های ریلی مختلف نیز از قطارهای متفاوتی در این مسیرها استفاده کرده اند. از این رو شما پس از خرید بلیط قطار تهران ممکن است با یکی از قطارهای سیمرغ، طوس، سبز و فدک که از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیرتهران تردد می کنند، سفر کنید.