بلیط قطار بادرود

قاصدک 24

بادرود چگونه شهری است؟


بادرود از شهرهای شهرستان نطنز در استان اصفهان است که قدمتی باستانی دارد و برخی آن را پایتخت تاریخی فلات مرکزی ایران می دانند. این شهر در 135 کیلومتری شمال اصفهان و نیز 60 کیلومتری جنوب شرق کاشان قرار گرفته و دارای آب و هوای گرم و خشک کویری است. بادرود در 6500 سال پیش نخستین صنعتگران تاریخ را در خود جای داده بود که با استفاده از کوره های ذوب مس ظروف مسی و مفرغی تولید می کردند.

بلیط قطار بادرود

برخی از نقاط دیدنی بادرود


بادرود به سبب قدمت تاریخی خود مکان های تاریخی زیادی را در خود جای داده است که از جمله آنها می توان به امامزاده آقا علی عباس، گرمابه تاریخی نوقه، خانه های تاریخی محقق الدوله، مدیر و مدبرالملک، پرستشگاه آدینه و نیز قلعه کرشاهی اشاره کرد.

بلیط قطار بادرود

سوغات و ره آورد بادرود


انار نادری بادرود یکی از شناخته ترین انارهای کشور است که نام این شهر را به شهر یاقوت سرخ ملقب ساخته است. از همین رو برای مسافران بادرود انارهای این شهر یک گزینه عالی برای سوغاتی به شمار می روند. البته در کنار انار این شهر، می توان از طالبی های شیرین و صنایع دستی مانند فرش ها و قالی های دستبافت نیز تحفه به یادگار برد.

بلیط قطار بادرود

رزرو بلیط قطار بادرود در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار بادرود از شهرهای تهران و اصفهان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار بادرود


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار بادرود


برای خرید بلیط قطار بادرود به شهرهای تهران و اصفهان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار بادرود


فروش بلیط قطار بادرود از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران بادرود


مسافرانی که بلیط قطار تهران به بادرود را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر 4 ساعته و عبور از ایستگاه های قم، فیروزآباد و کاشان به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای 4 تخته غزال و پردیس از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به بادرود تردد می کنند.

بلیط قطار اصفهان بادرود


با خرید بلیط اصفهان بادرود و عبور از ایستگاه های سیستان و اسپیدان مسافران می توانند در مدت زمان 4 ساعت به مقصد خود در بادرود برسند. گفتنی است که قطارهای 4 تخته خلیج فارس، درجه یک شش تخته میلاد و 4 تخته غزال از جمله قطارهایی هستند که در این مسیر تردد می کنند.


بلیط قطار برای مقصد بادرود
بلیط قطار از مبدا بادرود