مهمترین نکات امنیتی به هنگام رزرو هتل که باید به آنها توجه کنید- قاصدک 24

امتیاز دهید:
3 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.7 از 5 مهمترین نکات امنیتی به هنگام رزرو هتل که باید به آنها توجه کنید- قاصدک 24
ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در های سیزن به مقصد مورد نظر خود سفر کرده و به خاطر شلوغی و ازدحام جمعیت نتوانسته باشید هتل مناسبی را برای اقامت خود رزرو نمایید. در چنین شرایطی معمولاً پیدا کردن یک اقامتگاه مناسب که از امکانات رفاهی و امنیتی خوبی نیز برخوردار باشد دشوار است. به همین خاطر کارشناسان حوزه سفر و گردشگری اغلب به مسافران توصیه می کنند که کارهای مربوط به رزرو هتل را از قبل و حتی به هنگام تهیه بلیط سفر خود انجام دهند تا در این خصوص به مشکل نخورند. اما آیا هتل رزرو کردن، همین قدر ساده است یا نکات ریز و مهمی دارد که باید در این پروسه مورد توجه قرار بگیرد؟ برای یافتن پاسخ با قاصدک 24 در ادامه این مطلب با عنوان " مهمترین نکات امنیتی به هنگام رزرو هتل که باید به آنها توجه کنید " همراه باشید.

برای رزرو اینترنتی از سایت های معتبر کمک بگیرید


امروزه اغلب مسافران برای تهیه ملزومات مسافرتی خود همچون بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس و حتی بیمه مسافرتی از سامانه های اینترنتی کمک می گیرند. این قبیل سامانه ها به خریداران کمک می کنند تا بدون نیاز به صرف زمان یا هزینه های غیر معمول خدمات مسافرتی خود را تهیه کنند و خود را برای یک سفر به یادماندنی مهیا سازند. به همین دلیل نیز امروزه رزرو هتل هم از طریق این سامانه ها به انجام می رسد. البته نکته قابل توجه در این خصوص این است که مسافری که اقامتگاه خود را از طریق اینترنت رزرو می کند باید به این موضوع توجه داشته باشد که سایت معتبری را برای این کار انتخاب نماید. اعتبار یک سایت می تواند به مسافر اطمینان دهد که به صورت ایمن خرید می کند و دقیقاً همان هتلی که انتخاب کرده را تحویل می گیرد. همچنین امکان کنسلی رزرو به صورت آنلاین نیز در سایت های معتبر امکان پذیر است. در نتیجه اگر شما به هر دلیلی مجبور به لغو سفر خود شدید می توانید با کنسل کردن رزروتان، پول خود را پس بگیرید.

رزرو اینترنتی هتل

به عکس ها اعتماد نکنید


درست است که سایت های فروش آنلاین خدمات سفر و گردشگری، عکس هایی از اتاق های هتل را در مجموعه خود منتشر می کنند اما فراموش نکنید که در برخی از سایت ها نمی توان به این عکس ها اعتماد کرد. به ویژه اگر این عکس ها مربوط به هتل های درجه پایین و بی کیفیت باشد معمولاً تفاوت آنها تا واقعیت زیاد است. از این رو بهتر است برای رزرو هتل از سایت های معتبری همچون قاصدک 24 بهره بگیرید و یا اینکه در رزرو هتل های دو ستاره چندان هم به عکس های درج شده در سایت اطمینان نکنید.

دور هتل های دور افتاده خط بکشید


اگر به دنبال ایمنی و امنیت بیشتر هستید بهتر است هتل های داخل شهر را رزرو کنید. رزرو کردن هتل های دور افتاده شاید از نظر هزینه هر شب اقامت، برای شما مقرون به صرفه تر باشد اما قطعاً هزینه اضافه ای را برای رفت و آمد بر دوشتان می گذارد. همچنین ساخت هتل ها در حاشیه شهرها ممکن است رفت و آمد به آنها را در برخی از ساعات شبانه روز نیز دشوار کند. از این رو بهتر است به هنگام رزرو هتل خود از قابلیت های ویژه سایت قاصدک 24 نظیر امکان جستجو بر اساس موقعیت جغرافیایی استفاده نمایید وهتل هایی که در موقعیت مکانی بهتری قرار دارند را جهت اقامت خود رزرو نمایید.

امکانات امنیتی هتل رو بررسی کنید


قبل از اینکه هزینه هتل خود را پرداخت کرده و آن را رزرو نمایید بهتر است امکانات امنیتی آن را بررسی کنید. به طور مثال اگر با خودروی شخصی خود به شهر مقصد سفر کرده اید بهتر است از وجود پارکینگ در هتل اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان استفاده از صندوق امانات و ایمنی اتاق ها را مد نظر قرار دهید. اگر اطلاعاتی در مورد نوع قفل اتاق ها وجود دارد حتماً آن را مطالعه نمایید و در نهایت پس از رسیدن خود به مقصد در نگاه اول همه چیز اتاق را بررسی کنید. با این کار می توانید از وجود احتمالی دوربین های مدار بسته مطلع شوید و یا اگر چیز مشکوکی در اتاق دیدید این امکان را داشته باشید تا آن را بهتر چک کنید.

قفل کارتی هتل
در نهایت به سایر مسائل امنیتی هتل در خصوص رفت و آمد، تعداد طبقات، دفعات نظافت و غیره نیز توجه نمایید و اگر همه چیز مد نظر و مورد رضایت شما بود، هتل خود را رزرو نمایید. به یاد داشته باشید که برای این کار می توانید از وب سایت قاصدک 24 استفاده نمایید. پس به قسمت رزرو هتل در صفحه اصلی این سایت مراجعه نمایید. سپس شهر مورد نظر خود برای اقامت یا نام هتل را جستجو نمایید و در نهایت با بررسی امکانات اتاق ها، اتاق مورد نظر خود را برای مدت زمان دلخواهتان جهت اقامت، رزرو نمایید. در پایان یادآور می شویم که شما می توانید از امکانات قاصدک 24 برای رزرو بلیط قطار و بلیط اتوبوس خود نیز بهره بگیرید.