سایر خدمات

visa

درخواست ویزا ساده و بی دردسر ویزای توریستی بگیر!

arrow
tour

تور گروهی یک سفر کوتاه و دلخواه رو تجربه کن!

arrow

بیمه مسافرتی

قاصدک 24

تاکنون تصور کرده‌اید که اگر در سفرهای خارجی مدارک خود را گم کنید، بیمار شوید یا حتی از پرواز جا بمانید چه باید کرد؟ بی‌تردید اگر قبل از سفر چاره‌ای برای آن نیندیشیده باشید؛ خسارت‌ها و ضررهای مالی زیادی را متقبل خواهید شد. همچنین از آن‌جایی که هیچ مسافری نمی‌خواهد زیان‌های مالی گزاف پرداخت کند و سفر را برای خود و همسفرانش تلخ نماید، باید برای خرید بیمه مسافرتی اقدام کرده باشد. حال ممکن است بپرسید بیمه مسافرتی چیست؟ قیمت آن چقدر است و چگونه می‌توان آن را تهیه کرد؟ برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها قاصدک24 را در ادامه مطلب همراهی کنید.

بیمه مسافرتیبیمه مسافرتی چیست؟

 

بیمه مسافرتی از شما در برابر خطرهای احتمالی و غیرمنتظره در سفر محافظت کرده و تا حد مشخصی، ضرر و زیان‌های مالی را پرداخت می‌کند. بیمه نامه مسافرتی انواع مختلفی دارد و پوشش‌ها و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. هر یک هم هزینه‌ها و شرایط جداگانه‌ای دارند. به عنوان مثال برخی از بیمه‌ها برای سفرهای کوتاه مدت مناسب هستند و برخی دیگر برای کشورهای اروپایی و مناطق عضو شینگن پیشنهاد می‌شوند. در ادامه با  انواع بیمه مسافرتی به صورت کامل آشنا خواهیم شد.


انواع بیمه نامه مسافرتی را بشناسید

 

انواع بیمه مسافرتی شامل بیمه‌های خارج از کشور و بیمه‌های داخلی می‌شوند که در ادامه آن‌ها را بیشتر بررسی خواهیم کرد:


بیمه مسافرتی داخلی

بیمه مسافرتی داخلی همان بیمه مسافرتی حوادث انفرادی است که برای مسافران ایرانی یا توریست‌هایی که قصد سفر به ایران را دارند صادر می‌شود. پوشش بیمه مسافرتی داخلی شامل غرامت فوت، نقص عضو، از کار افتادگی، هزینه‌های پزشکی و بستری ناشی از حادثه و غیره می‌شود. شما می‌توانید علاوه بر دریافت بیمه انفرادی، به صورت گروهی نیز از خرید آنلاین بیمه مسافرتی داخلی قاصدک 24 کمک بگیرید.


بیمه مسافرتی خارج از کشور

 برای سفر به مقاصد خارج از ایران، بیمه مسافرتی خارج از کشور صادر می‌شود که شامل دو منطقه اصلی کشورهای عضو شینگن و غیر شینگن است. دسته‌بندی جزئی‌تر مناطق تحت پوشش بیمه مسافرتی به شرح زیر است: • برای تمامی کشورهای دنیا
 • برای تمامی کشورهای دنیا به جز آمریکا و کانادا
 • برای کشورهای عضو شینگن و کشورهای اتحادیه اروپا
 • مناطق حوزه خلیج فارس
 • قاره آفریقا و کشورهای خاورمیانه
 • کشور ترکیه
 • کشور عربستان سعودی
 • کشورهای سوریه و عراق

بیمه مسافرتی شینگن

همانطور که گفته شد صدور بیمه مسافرتی خارج از کشور برای دو منطقه اصلی شینگن و غیر شینگن انجام می‌گیرد. بیمه مسافرتی شینگن برای سفر به مناطق عضو شینگن ارائه می‌شود که شامل 26 کشور اروپایی هستند. برای اطلاعات بیشتر و نحوه خرید بیمه های مسافرتی شینگن حتما صفحه‌ «بیمه مسافرتی شینگن» از قاصدک 24 را مطالعه کنید.


بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

 

بیمه مسافرتی با پوشش بیماری کرونا را می‌توان در لیست بهترین بیمه مسافرتی قرار داد؛ زیرا پوشش‌ها و خدمات زیادی را به مسافران ارائه می‌دهد که در روزهای همه‌گیری کرونا بسیار حائز اهمیت است. از مهمترین مزایای بیمه مسافرتی با پوشش بیماری کرونا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • هزینه‌های پزشکی ناشی از بیماری کووید 19 (کرونا ویروس) در مقصد
 • هزینه بستری شدن در بیمارستان و معالجات پزشکی
 •  انتقال بیمه شده به مرکز درمانی یا بازگرداندن آن به ایران در صورت نیاز
 • بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران
 •  ارائه خدمات به بیمه شده در صورت سرقت یا گم کردن مدارک
 •  ارسال داروهای ضروری با تایید پزشکی به کشوری که بیمه شده در آن بستری است.

بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

بیمه مسافرتی دانشجویی

اگر دانشجو هستید و قصد دارید به کشورهای خارجی برای ادامه تحصیل بروید؛ خرید بیمه مسافرتی دانشجویی را فراموش نکنید. بیمه نامه سفر دانشجویی نیز با اعتبار 90 روز تا یک سال قابل تهیه است و خدمات قابل توجهی را مانند خسارت هزینه‌های پزشکی، مفقود شدن مدارک، هزینه‌های ناشی از تاخیر در پرواز و... پوشش می‌دهد.خرید بیمه مسافرتی

شرایط خرید بیمه مسافرتی برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد؛ زیرا هر کدام از بیمه‌ها خدمات و امکانات خاصی را ارائه می‌دهند و از لحاظ پوشش خسارت با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین توصیه می‌شود قبل از قطعی کردن برنامه سفر، قیمت بیمه مسافرتی و سقف پوشش هزینه‌های آن را بررسی نموده و سپس اقدام به خرید کنید. 

همچنین به خاطر داشته باشید تهیه بیمه نامه سفر برای رفتن به کشورهای خارجی بسیار توصیه می‌شود و برای سفر به کشورهای عضو شینگن وجود آن اجباری است. در خصوص بهترین بیمه مسافرتی نیز خوب است بدانید در ایران، شرکت بیمه سامان از معتبرترین شرکت‌ها در ارائه خدمات بیمه به شمار می‌رود و پوشش‌های گوناگونی را به اقصی نقاط دنیا ارائه می‌دهد.

در نظر داشته باشید هنگام خرید بیمه مسافرتی آنلاین از قاصدک 24 ، نه تنها پوشش‌های هر بیمه را بررسی خواهید کرد؛ بلکه می‌توانید سقف قیمت در نظر گرفته شده برای هر خدمت را مشاهده کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بهترین بیمه مسافرتی را با توجه به شرایط و بودجه خود تهیه کنید.

برای خرید بیمه مسافرتی سامان، بهترین بیمه مسافرتی ارزان از کادر جستجوی بالای همین صفحه کمک بگیرید و خرید آنلاین بیمه مسافرتی از قاصدک 24 را به انجام برسانید. کافی است کشور مقصد، مدت زمان سفر، تعداد و سن مسافران را مشخص نموده تا به لیست بیمه نامه های مسافرتی دسترسی پیدا کنید. طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و مشخصات آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید. سپس با پرداخت آنلاین هزینه، مراحل خرید اینترنتی بیمه نامه مسافرتی را تکمیل کنید. 

خرید بیمه مسافرتی

عوامل موثر بر قیمت بیمه مسافرتی ارزان

عوامل مختلفی بر قیمت بیمه مسافرتی موثر هستند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. بررسی این موارد به شما کمک می‌کند تا بیمه مسافرتی ارزان تهیه کرده و بهترین بیمه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.
 • سن فرد بیمه شده: قیمت بیمه مسافرتی با افزایش سن بیشتر خواهد شد و هر رده سنی دارای تعرفه جداگانه‌ای است.
 • مدت زمان سفر: هر چه مدت زمانی که برای سفر خود برنامه‌ریزی کرده‌اید بیشتر باشد، قیمت بیمه مسافرتی نیز به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد.
 • سقف تعهدات بیمه: همانطور که در بخش‌های قبل نیز اشاره شد، هر بیمه مسافرتی دارای پوشش و سقف پرداخت خسارت معینی است. هرچه سقف تعهد بیمه برای پرداخت زیان‌ها بیشتر باشد، قیمت بیمه مسافرتی هم بیشتر خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال بیمه مسافرتی ارزان هستید؛ پوشش‌هایی را انتخاب کنید که سقف تعهد شرکت مربوطه زیاد نباشد.
 • مناطق تحت پوشش: خوب است بدانید 8 منطقه تحت پوشش در شرکت‌های بیمه وجود دارد و هزینه بیمه مسافرتی برای هر یک از آن‌ها متفاوت است. هر چه وسعت پوشش کشورها بیشتر باشد، قیمت بیمه سفر نیز افزایش پیدا می‌کند.

عوامل اثرگذار بر قیمت بیمه مسافرتی نحوه محاسبه فرمول تعیین حق بیمه مسافرتی
سن مسافر

0 تا 12 سال

13 تا 65 سال

66 تا 70 سال

71 تا 75 سال

76 تا 80 سال

81 تا 85 سال
مدت زمان سفر
ا تا 4 روز
5 تا 8 روز
9 تا 10 روز
11 تا 15 روز
16 تا 21 روز
22 تا 23 روز
24  تا 31 روز
32  تا 45 روز
46 تا 62 روز
3 ماه
6 ماه
یک‌ سال
منطقه سفر
بر اساس مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت خواهد بود
سقف تعهدات بیمه
بر اساس نوع پوشش‌ بیمه مسافرتی، متفاوت خواهد بود


پوشش های بیمه مسافرتی

از آنجایی که بیمه های مسافرتی در پوشش‌ها و طرح‌های گوناگون صادر می‌شوند؛ ممکن است خدمات تمامی آن‌ها با یکدیگر یکسان نباشد. بنابراین در ادامه این مطلب به خدماتی اشاره خواهد شد که در بیشتر بیمه نامه های مسافرتی عرضه می‌شود.

 1. تاخیر در ورود بار همراه بیمه شده: اگر بار همراه بيمه شده ثبت شده باشد، هزینه ملزومات اضطراری شامل البسه و لوازم بهداشتی ضروری تا زمان بازگرداندن بار به دلیل تاخیر در ورود بار همراه، در صورتی که شرکت هواپیمایی مربوطه عضو یاتا باشد، پس از گذشت حداقل 6 ساعت تاخیر، حداکثر تا سقف مندرج در بیمه نامه پرداخت می‌گردد. در تمام موارد باید اسناد موید وقوع تاخیر به تایید شرکت هواپیمایی رسیده باشد و هم‌چنین اصل صورتحساب‌هاي خريد باید با درخواست خسارت بیمه شده ضمیمه شود.
 2. گم شدن بار تحویلی به هواپیما: در صورتی که شرکت هواپیمایی حامل، بار شما را گم کند، میزان تفاوت خسارت پرداخت شده توسط حامل و خسارت واقعی طبق مستندات تا سقف تعیین شده در بیمه نامه مسافرتی برای مجموعه بار و لوازم تحویل شده به هواپیما، پرداخت می‌گردد.
 3. پرداخت هزینه بستری شدن در بیمارستان و معالجات پزشکی (به جز موارد زیبایی، بیماری‌های مزمن و بیماری‌هایی که از قبل سابقه داشته باشد)
 4. انتقال بیمه شده به نزدیک‌ترین مرکز درمانی در اثر حادثه یا بیماری
 5. هماهنگی‌های لازم در جهت انتقال بیمه شده به مرکز درمانی مجهزتر، استفاده از آمبولانس هوایی، بازگرداندن بیمه شده به ایران در صورت نیاز
 6. جبران هزینه فوریت‌های دندانپزشکی (فقط هزینه دندان درد و پوسیدگی دندان)
 7. بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی درخارج از کشور
 8. بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده به کشور محل اقامت در صورت بستری شدن بیمه شده بیش از 10 روز
 9.  پرداخت هزینه یک نفر برای بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت به درخواست بیمه شده از ایران به محل بستری (در صورتی که که بیمه شده بیش از 10 روز متوالی در بیمارستان بستری باشد)
 10.  مشاوره حقوقی و پرداخت هزینه‌های دعاوی بیمه شده در صورتی که طبق قانون مدنی کشور مربوطه تحت پیگرد باشد
 11.  راهنمایی و کمک رسانی به بیمه شده در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارک مسافرتی وی
 12. پرداخت هزینه‌های بازگشت کودکان زیر 15 سال بیمه شده به همراه یک سرپرست به ایران در صورت فوت یا بستری شدن بیمه شده
 13. ارسال پیام‌های فوری بیمه شده به فردی که توسط وی معرفی شده و همچنین ارائه نشانی مراکز درمانی، داروخانه‌ها و پزشکان به بیمه شده در خارج از کشور
 14. پرداخت هزینه بازگشت غیر منتظره بیمه شده به دلیل مسائل حاد پزشکی یا فوت بستگان درجه اول و بلافصل (در صورتی که نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید)
 15.  ارسال داروهای ضروری با تایید پزشکی به کشوری که بیمه شده در آن بستری است.
 16. پرداخت هزینه‌هایی که در صورت تأخیر هواپیما متوجه بیمه گذار خواهد بود (اقامت در هتل، صرف غذا) با ارائه اصل صورتحساب و تائیدیه شرکت هواپیمایی.
 17. ارسال پول نقد، به شرط آن که بیمه شده در طول سفر خود به خارج از کشور محل اقامت در نتیجه سرقت، مفقود شدن بار، بیماری و یا حادثه پول نقد خود را از دست بدهد و نیز مبلغ مورد درخواست بیمه شده ابتدا در ایران بصورت نقد نزد شرکت رسمی بیمه سامان سپرده گذاشته شود.
 18. ارسال وجه الضمان، مشروط به اینکه مبلغ مورد درخواست بیمه شده ابتدا در ایران بصورت نقد نزد شرکت رسمی بیمه سامان سپرده گذاشته شود.
هنگام بررسی پوشش‌های بیمه مسافرتی، لازم است بدانید بستگان درجه اول پدر و مادر، خواهر و برادر و بستگان بلافصل هم شامل همسر و فرزندان هستند.


پوشش بیمه مسافرتی

مدت اعتبار بیمه مسافرتی

مدت زمان پوشش بیمه مسافرتی از زمانی آغاز می‌شود که مهر خروج بر پاسپورت شما درج شود. از این زمان تا 92 روز مورد پوشش بیمه مسافرتی خواهید بود. توجه داشته باشید خدمات بیمه در روز 93 تمام می‌شوند و شما دیگر تحت پوشش قرار ندارید. بنابراین اگر قصد دارید دوباره از خدمات آن استفاده کنید، باید مجدد برای خرید بیمه مسافرتی اقدام نمایید.

نکته‌ دیگری که باید توجه داشته باشید وجود طرح‌های 6 ماهه تا یکساله بیمه است. سقف این طرح‌ها 92 روز متوالی هستند و در واقع حتی اگر طرح یک ساله خریداری کرده باشید، پس از 92 روز باید مجدد بیمه خود را تمدید کنید. 


شرکت های کمک رسان بیمه مسافرتی

شرکت‌های بیمه ایرانی در خارج از کشور شعبه ندارند و همین موضوع سبب می‌شود تا خدمات خود را برای بیمه مسافرتی خارجی، از شرکت‌های بیمه کمک رسان دریافت کنند. از معروف‌ترین این شرکت‌ها می‌توان به Allianz SE، Middle East Insurance و Evasan اشاره کرد. خوب است بدانید اوپراتور شرکت Middle East Insurance فارسی زبان بوده و برای دریافت راهنمایی و خدمات خسارت گزینه مناسبی به شمار می‌رود.نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی

در صورت وقوع حادثه و اتفاق برای دریافت خسارت می‌بایست با شماره‌ای که بر روی بیمه نامه مسافرتی ثبت شده است، تماس بگیرید. این شماره متعلق به شرکت کمک رسان بوده و شما را در نحوه دریافت خسارت راهنمایی خواهد کرد. کافی است نام و نام خانوادگی، مدت اعتبار بیمه سفر، شماره بیمه و جریان حادثه را برای اوپراتور شرکت کمک رسان شرح دهید.

 برخی از شرکت‌های کمک رسان، هزینه را به صورت مستقیم به بیمارستان یا مرکز مورد نظر پرداخت کرده و برخی دیگر آن را به حساب شما (فرد بیمه شده) واریز می‌کنند. برخی دیگر نیز هزینه‌ای متقبل نخواهند شد و شما برای دریافت خسارت خود باید به شرکت بیمه مربوطه در ایران مراجعه کنید. دقت کنید در تمامی این مراحل ارائه صورت حساب‌ها و هزینه‌های به عمل آمده برای دریافت خسارت الزامی است. در ادامه مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی را به طور دقیق‌تر مشاهده می‌کنید:

 • گزارش کامل از وقوع حادثه
 • اصل بیمه نامه مسافرتی
 • یک عدد کپی از صفحه اول پاسپورت
 • کپی از صفحاتی که در پاسپورت دارای مهر ورود و خروج هستند.
 • صورتحساب‌های پرداخت شده به همراه مهر و امضا معتبر
 • در صورت تاخیر یا کنسلی پرواز باید نامه و فاکتور هزینه‌های به عمل آمده را همراه داشته باشید.
 • در صورت آسیب یا فوت فرد بیمه شده، ارائه گزارش پزشک و بیمارستان، مراکز درمانی مربوطه و پزشک قانونی لازم است.


چه هزینه هایی توسط بیمه مسافرتی پرداخت نمی‌شود؟در خرید بیمه نامه مسافرتی باید توجه داشته باشید، برخی حوادث مورد پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند. از این رو توصیه می‌شود موارد زیر را قبل از سفر بررسی کنید:

 • هزینه‌های تاخیر در پروازهای چارتری
 • هزینه‌های مربوط به زایمان، سقط، بارداری و مواردی از این قبیل
 • خسارات به عمل آمده برای بیمارانی که پزشک به آن‌ها اجازه سفر نداده است.
 • ضررهای ناشی از تاخیر سفر به علت جنگ و حوادثی که قبل از شروع سفر احتمال آن‌ها داده می‌شود.
 • تحریم قطعی یا موقت پرواز توسط مقامات ارشد فرودگاه و سازمان‌های مشابه درصورتی‌ که بیمه‌گزار قبل از شروع سفر به آن‌ها آگاه باشد.
 • خسارات به عمل آمده از بار سفر فرد بیمه شده که شامل مواد فاسد شدنی است یا به طور صحیح بسته‌بندی نشده باشد.
 • هزینه‌های ناشی از بی‌احتیاطی، سوء استفاده و تقلب بیمه شده.
 • زیان‌های مالی ناشی از جنگ، ترور، حوادث جنایی و اتفاقاتی از این قبیل
 • خسارات به عمل آمده از بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و طوفان
 • زیان‌های ناشی از کوتاهی پرسنل مربوطه در حادثه مانند کادر درمان، آتش‌نشانی و...
 • جبران هزینه‌های درمان بیماری‌هایی که قبل از خرید بیمه، در بیمه شده وجود داشته است.
 •  خسارات ناشی از شرکت بیمه شده در مسابقات و رویدادهای ورزشی
 • زیان‌های به عمل آمده از شرکت بیمه شده در ورزش‌های پرخطر مانند موتورسواری و سقوط آزاد
 • هزینه‌های به عمل آمده از استفاده وسایل‌ حمل و نقل هوایی مانند هلیکوپتر
 •  خسارات به عمل آمده از درگیری و دعوا (تنها اگر بیمه شده قصد دفاع از خود را داشته باشد هزینه آن توسط بیمه پرداخت می‌شود)
 • هزینه‌های به عمل آمده از بیمه شده تحت درمان بیماری روانی،  اختلال در مشاعر و بیماری‌هایی از این دست
 • جبران هزینه‌های درمانی بیماری‌های واگیردار، مزمن و صعب العلاج
 •  پرداخت هزینه‌های درمان برای زیبایی، فیزیوتراپی، ارتودنسی و خرید لوازم مانند عینک و...
 • ‌ زیان‌های مالی ناشی از مواد رادیواکتیو یا هسته‌ای
 •  زیان‌های مالی افراد مقیم دائم و دانشجویان خارج از کشور
 • زیان‌های مالی ناشی از خطرها و ریسک‌های شغلی
 •  هزینه‌های درمانی که از نظر پزشک ضرورت ندارد
 •  زیان‌های ناشی از عوارض درمان بیماری در محل اقامت
 •  هزینه‌های ناشی از واکسیناسیون و سایر اقدام‌ها برای پیشگیری از بیماری
 •  هزینه‌های درمانی خودکشی یا خسارات مرگِ ناشی از آن
 •  هزینه‌هایی که بدون اطلاع شرکت بیمه مورد پیگیری قرار داده شود.
 • هزینه‌های درمانی و خسارات ناشی از مصرف داروهای بدون نسخه، الکل و مواد مخدر (ممکن است برخی از شرکت‌های بیمه مسافرتی عوارض پیش آمده از  داروهای با نسخه پزشک را نیز قبول نکنند)


قیمت بیمه مسافرتی

راهنمای خرید آنلاین بیمه مسافرتی در قاصدک 24با خرید آنلاین بیمه مسافرتی خارجی و داخلی از قاصدک 24 می‌توانید به آسان‌ترین روش و در کوتاه‌ترین زمان، بیمه خود را دریافت کنید. همچنین امکان بررسی قیمت بیمه مسافرتی و مقایسه پوشش‌ها با یکدیگر را پیدا کرده و از شرایط دقیق هر کدام نیز مطلع خواهید شد. تنها کافی است مراحل زیر را طی کنید: 

 1. وارد سایت قاصدک 24 شده و سربرگ بیمه مسافرتی را انتخاب کنید. 
 2. در مرحله بعد نام کشور مقصد، مدت سفر، تعداد و سن مسافران را مشخص کرده و بر گزینه جستجو کلیک کنید. لیست قیمت به همراه پوشش‌های بیمه سامان، بیمه مسافرتی شینگن و... با جزئیات کامل نمایش داده خواهد شد. 
 3. برای دسترسی سریع‌تر به بیمه مسافرتی ارزان، می‌توانید لیست را بر اساس ارزان‌ترین تا گران‌ترین مرتب‌سازی کنید. 
 4. جهت بررسی آسان‌تر قیمت بیمه نامه مسافرتی، این امکان فراهم شده تا با فیلتر قیمت، محدوده قیمتی خود را مشخص کرده و فقط لیست پوشش‌های متناسب با توان پرداختی خود را مشاهده کنید. 
 5. علاوه براین، می‌توانید لیست را بر اساس طرح محدودسازی کرده و سریع‌تر پوشش بیمه مسافرتی مورد نظر خود را پیدا کنید. 
 6. در مرحله بعد با ثبت اطلاعات و پرداخت آنلاین هزینه، خرید اینترنتی بیمه مسافرتی را تمکیل کنید. 

خوب است بدانید، کارشناسان قاصدک 24 در تمام ساعات شبانه روز، پاسخ‌گوی هر گونه پرسش و درخواست شما در زمینه خرید بیمه مسافرتی خواهند بود. کافی است با شماره 75269-021 تماس بگیرید. 

سوالات متداول در مورد بیمه مسافرتی

قیمت بیمه مسافرتی به عوامل مختلفی همچون سن بیمه گذار، مدت زمان، مقصد مورد نظر و سقف پوشش هزینه‌ها بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت کافی است نام کشور مقصد، مدت زمان سفر، سن و تعداد مسافران را در سایت قاصدک 24 وارد کنید تا لیست طرح های بیمه مسافرتی و نرخ آن‌ها نمایش داده شوند.
برای سفر به کشورهای عضو شینگن و برخی کشورهای دیگر مانند امارات، کانادا، تایلند و... تهیه بیمه نامه مسافرتی الزامی است.
با خرید بیمه مسافرتی، دیگران نگران خسارت‌های احتمالی در طول سفر همچون گم شدن بار در هواپیما، نیاز به ویزیت پزشک و... نخواهید بود و با پوشش‌های بیمه نامه مسافرتی طبق تعرفه تا حد زیادی از هزینه این خسارات پوشش داده خواهد شد.
سامان، پاسارگارد، ایران و... در دسته بهترین بیمه های مسافرتی قرار دهند و امکان خرید اینترنتی آن‌ها در قاصدک 24 نیز فراهم شده است.
برای خرید بیمه مسافرتی آنلاین می‌توانید از قاصدک 24 کمک بگیرید و در کمترین زمان با نرخ مناسب بیمه دلخواه خود را دریافت کنید.
بیمه های مسافرتی حق بیمه زیادی ندارند و معمولاً تا حداکثر یکسال صادر می‌شوند. اغلب افراد نیز در مدت زمان کوتاهی بعد از خرید بیمه، اقدام به سفر می کنند. از این رو حق بیمه به طور معمول نقدی پرداخت می‌شود.
بیمه مسافرتی تنها برای سفرهای خارج از کشور است از این رو می‌توانید برای سفرهای داخلی خود اقدام به تهیه بیمه حوادث انفرادی یا گروهی نمایید. پوشش این بیمه نامه مطابق با نیازهای داخلی است و در صورت بروز خسارت می‌توانید بر اساس قوانین، از شرکت‌های بیمه غرامت دریافت کنید.
تاریخ شروع بیمه مسافرتی هم زمان با تاریخ آغاز سفر خواهد بود؛ یعنی از زمانی که مهر خروج از کشور در پاسپورت درج شود.