بلیط هواپیما دبی

قاصدک 24

دبی، بزرگ‌ترین شهر امارات متحده عربی، یکی از مهم‌ترین مراکز اقتصادی و هم‌‌چنین گردشگری در دنیا به شمار می‌رود و مسافران زیادی با اهداف کاری یا تفریحی به آن سفر می‌کنند. از این رو، خرید بلیط هواپیما دبی با قیمت مناسب موضوع بسیار پر اهمیتی به شمار می‌رود. پس در ادامه با ما همراه شوید تا بدانید چگونه می‌توانید بلیط هواپیما ارزان دبی را خریداری کنید.

بلیط هواپیما دبی
انواع بلیط هواپیما دبی را بشناسید

 

مسافران می‌توانند بلیط‌ هواپیما را به صورت سیستمی، چارتر و لحظه آخری خریداری کنند. هر نوع بلیط پرواز دبی هم مشخصات، قوانین و قیمت‌گذاری متفاوتی می‌تواند داشته باشد. پس لازم است ابتدا اهداف و بودجه سفر خود را مشخص کرده و بر اساس این موارد، بهترین نوع بلیط هواپیما دبی را بخرید. در ادامه با ما همراه شوید تا با ویژگی‌های هر بلیط بیشتر آشنا شوید.

 

بلیط هواپیما سیستمی دبی

 

شرکت‌های هواپیمایی، بلیط سیستمی را که اصولا با نام بلیط معمولی دبی بین مسافران شناخته شده است، با ظرفیت و برنامه پرواز مشخص و قیمت مصوب به فروش می‌رسانند. توجه داشته باشید قیمت بلیط هواپیما سیستمی دبی ثابت است و تفاوتی ندارد از چه کانال فروشی و در چه زمانی آن را خریداری می‌کنید. از این رو، اگر برنامه مشخصی برای سفر خود به این شهر داشته باشید، می‌توانید با اطمینان خاطر از عدم تغییر قیمت و تکمیل ظرفیت، از مدت‌ها قبل بلیط پرواز دبی را رزرو کنید.

هم‌چنین خوب است بدانید به طور کل شرایط کنسلی و استرداد پرواز سیستمی دبی آسان‌تر از سایر بلیط‌ها است و مبلغ جریمه پایین‌تری دارد. از دیگر ویژگی‌های مثبت این نوع بلیط هواپیما نیز می‌توان به تخفیف ویژه برای کودکان تا 12 سال اشاره کرد. این در صورتی است که در بلیط چارتر و لحظه آخری قیمت بلیط کودک 2 تا 12 سال با بزرگسال تفاوتی ندارد.

 بلیط سیستمی دبی


بلیط هواپیما چارتر دبی

 

اگر به دنبال یک سفر اقتصادی باشید، به احتمال زیاد در جست‌وجوی بلیط چارتر خواهید بود. اما خوب است بدانید پرواز چارتری دبی لزوما همیشه ارزان نیست. پس ادامه مطلب را دنبال کنید تا بدانید چه زمانی این نوع بلیط برای شما گزینه مقرون به صرفه‌‌ای به شمار می‌رود:

 

قیمت بلیط چارتری دبی، همیشه ثابت نیست و نوسان پیدا می‌کند. زیرا شرکت‌های چارتر کننده به منظور دستیابی به سود مورد نظر خود بر اساس شرایط موجود و میزان تقاضا نرخ بلیط را تغییر می‌دهند.

برای مثال اصولا زمانی که تقاضا برای سفر کم باشد و بلیط‌ها به فروش نرفته باشند، قیمت بلیط هواپیما چارتر دبی پایین می‌آید تا چارتر کننده ضرر نکند. این موقعیت، بهترین فرصت برای خرید بلیط ارزان خواهد بود. پس اگر می‌توانید در انتخاب تاریخ سفر خود انعطاف داشته باشید، زمان‌های خلوت‌تر را انتخاب کرده و لیست بلیط‌های چارتر را مورد بررسی قرار دهید.

برعکس در فصل‌های پر سفر و ایام تعطیل که ظرفیت صندلی‌های هواپیما سریع  پر می‌شود، قیمت پرواز چارتر ممکن است برابر یا حتی بیشتر از بلیط سیستمی هم ارائه شود. پس این نکته را مد نظر داشته باشید لزوما بلیط چارتر دبی همیشه ارزان نیست.

 بلیط چارتر دبی


بلیط هواپیما لحظه آخری دبی

 

 بلیط‌های لحظه آخری در واقع یک نوع بلیط چارتر هستند که تا نزدیک زمان پرواز به فروش نرسیده‌اند. در صورتی که تقاضا برای خرید بلیط پایین باشد، چارترکننده جهت جلوگیری از ضرر، قیمت بلیط را بسیار کاهش می‌دهد. پس اگر به دنبال سفری اقتصادی هستید و می‌توانید سریع چمدان‌ها را ببندید و آماده حرکت شوید این موقعیت را برای خرید بلیط لحظه آخری ارزان دبی از دست ندهید.

 

در نظر داشته باشید پرواز لحظه آخری ارزان دبی لزوما همیشه در دسترس نیست. اصولا در ایام کم سفر که تقاضا برای خرید بلیط زیاد نیست، احتمال پیدا کردن بلیط لحظه آخری برای شما بیشتر خواهد شد. هم‌چنین خوب است بدانید بلیط لحظه آخری دبی تقریبا غیر قابل استرداد است و مبلغ جریمه بسیار بالایی دارد. پس اگر برنامه سفر شما قطعی نیست، در نظر داشته باشید خرید این نوع بلیط چندان گزینه مناسبی به شمار نمی‌رود.

 بلیط لحظه آخری دبی


معتبرترین ایرلاین های پرواز دبی

 

ایرلاین‌های معتبر متعددی پرواز رفت و برگشت دبی را ارائه می‌دهند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ایران ایر، ماهان ایر، فلای دبی و هواپیمایی امارات اشاره کرد. به منظور بررسی شرکت‌های هواپیمایی کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را در سایت قاصدک 24 وارد نموده تا به لیست پروازهای دبی به همراه ایرلاین آن‌ها و مشخصات کامل دسترسی پیدا کنید. هم‌چنین در سمت راست صفحه نتایج جست و جو، با استفاده از فیلتر شرکت هواپیمایی می‌توانید لیست را بر اساس ایرلاین پرواز دبی مورد نظر خود محدود سازی کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما دبی

 

قیمت بلیط هواپیما دبی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این رو، لازم است هنگام بررسی نرخ‌ پروازها، تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا بتوانید متناسب با شرایط سفر خود، گزینه قیمت مناسب را خریداری کنید. پس در ادامه با ما همراه شوید تا مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما را بیشتر بشناسید:

 

 • کلاس پروازی: هر کلاس پروازی با سطح امکانات و خدمات متفاوتی به مسافران ارائه می‌شود. از این رو، تعرفه هر یک هم متفاوت خواهد بود. اگر به دنبال پرواز ارزان دبی هستید، کلاس پرواز اکونومی با سطح خدمات متوسط را انتخاب کنید. اگر هم قصد دارید آسودگی خاطر بیشتری در طول مسیر داشته باشید و با پرداخت هزینه بیشتر، خدمات باکیفیت‌تر و بیشتری دریافت کنید، می‌توانید کلاس پرواز بیزینس و درنهایت فرست کلاس که عالی‌ترین کلاس پروازی به شمار می‌رود را مد نظر داشته باشید.

 • شرکت هواپیمایی: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به عوامل مختلفی همچون کیفیت ارائه خدمات، امکانات و نوع هواپیمایی که در پروازهای خود ارائه می‌دهند، می‌توانند بر قیمت بلیط هواپیما دبی تاثیر گذار باشند. از این رو، حتما ایرلاین‌های مختلف در پرواز دبی را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به شرایط  سفر خود گزینه مناسب را انتخاب کنید.

 • میزان تقاضا: اصولا در ایام پر سفر مانند تعطیلات و و روزهای آخر هفته، تقاضا برای سفر بالا می‌رود. به همین جهت، افزایش قیمت پرواز دبی دور از انتظار نیست. برعکس در زمان‌های خلوت و کم تقاضا، ممکن است نرخ بلیط کاهش پیدا کند و زمان مناسبی برای یک سفر ارزان باشد. پس می‌توان گفت میزان تقاضا، از مهم‌ترین عوامل موثر بر نرخ بلیط هواپیما دبی به شمار می‌رود.

 • نوع بلیط: در بخش‌های قبل به طور مفصل به این موضوع پرداخته شد که نوع بلیط نیز بر قیمت پرواز دبی اثر گذار است. قیمت بلیط سیستمی ثابت است و اصولا هنگامی که تقاضا برای سفر کم باشد و بلیط‌ها به فروش نرفته باشند، نرخ بلیط چارتر و لحظه آخری کاهش پیدا می‌کند و بهترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما ارزان دبی خواهد بود.

 • کلاس نرخی: کلاس‌های نرخی موجب می‌‌شوند بلیط‌های سیستمی قیمت‌گذاری متمایزی داشته باشند. زیرا میزان بار مجاز و قوانین کنسلی در هر گروه نرخی می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلیط پرواز دبی به شمار می‌روند.

 قیمت بلیط هواپیما دبی


قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت دبی

 

به طور کل، خرید بلیط رفت و برگشت اقتصادی‌تر از خرید دو بلیط یک طرفه است و هزینه‌های سفر شما را کاهش خواهد داد. بنابراین پیشنهاد می‌شود اگر می‌دانید تاریخ بازگشت شما چه زمانی است، بلیط هواپیما رفت و برگشت دبی را خریداری کنید. بدین منظور لازم است هنگام جست و جو بلیط هواپیما خارجی در سایت قاصدک 24 به مقصد دبی، گزینه دو طرفه را انتخاب کنید. هم‌چنین اگر به دنبال قیمت بلیط رفت و برگشت دبی با ویزا هستید، پیشنهاد می‌شود شرایط ویزای دبی را مورد بررسی قرار داده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در قاصدک 24 به شماره 75269-021 تماس بگیرید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران دبی

 

پرواز دبی از مبدا تهران یکی از پرطرفدارترین مسیرهای پروازی به شمارمی‌رود. به منظور بررسی قیمت و خرید کافی است به صفحه بلیط هواپیما تهران دبی در قاصدک 24 مراجعه کنید. توصیه می‌شود با استفاده از ابزار‌های فیلتر جست و جو بر اساس اهداف و بودجه سفر خود لیست را طبق رنج قیمت، نوع بلیط، ساعت پرواز، ایرلاین و کلاس پروازی محدود کرده و سریع‌تر ارزان ترین بلیط هواپیما دبی را پیدا کنید.

 قیمت بلیط هواپیما تهران دبی


قیمت بلیط هواپیما دبی تهران

 

با  تهیه بلیط رفت و برگشت دبی می‌توانید هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید و  با آسودگی خاطر بیشتر سفر خود را بگذرانید. از این رو توصیه می‌شود بلیط هواپیما دبی تهران را نیز رزرو کنید. همچنین در بخش‌های قبل متوجه شدید قیمت پرواز با توجه به عواملی همچون شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، نوع بلیط و... متغییر خواهد بود. پس باید بتوانید طبق این موارد و با توجه به بودجه و شرایط سفر خود، بلیط پرواز دبی تهران با نرخ مناسب را پیدا کنید.

محبوب‌ترین پروازهای دبی به ایران

علاوه بر مقصد تهران می‌توانید از دوبی  به سایر شهرهای ایران نیز بلیط هواپیما تهیه کنید. در ادامه با پرترددترین پروازها از مبدا دبی بیشتر آشنا خواهیم شد: 


محبوب‌ترین پروازهای ایران به دبی

پروازهای ایران به دبی، علاوه بر تهران در سایر شهرها نیز ارائه می‌شود که در ادامه با پرترددترین آن‌‌ها آشنا خواهیم شد: 


پرواز ایران به دبی


بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی

 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی، با توجه به شرایط سفر هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. به طور کل هنگام جست‌و‌جو بلیط در نظر داشته باشید با توجه به جغرافیای دبی، پیش بینی آب و هوای گرم و خشک برای این شهر در تمام طول سال، چندان هم عجیب به نظر نمی‌رسد. با این حال، دما در پاییز و زمستان‌ کمی معتدل‌تر است. از این رو گفته می‌شود ماه‌های آبان تا اسفند، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما، تور دبی و سفر به امارات است.

نکته دیگر اینکه هر ساله در ماه ژانویه، دبی میزبان فستیوالی یک ماهه است که در آن می‌توان تخفیفاتی باورنکردنی را در مراکز خرید تجربه کرد؛ این فستیوال اغلب با نمایشگاه‌های هنری و اجرای رقص‌های محلی همراه است که گذشت از خرید بلیط هواپیما دبی در این ماه را امکان ناپذیر می‌کند!

 بهترین زمان خرید بلیط پرواز دبی


چگونه بلیط ارزان هواپیما دبی بخرید؟

 

به منظور خرید بلیط ارزان هواپیما دبی کافی است در سایت قاصدک 24، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کنید. با تعیین تاریخ، تقویم قیمتی به نمایش درمی‌آید که پایین‌ترین قیمت بلیط پرواز را به در روزهای مختلف نشان می‌دهد و یک ابزار کاملا کاربردی جهت پیدا کردن بلیط ارزان دبی خواهد بود.

 پس از تعیین مبدا، مقصد و تاریخ سفر و کلیک بر گزینه جست و جو در قاصدک 24،  لیست پروازها به نمایش درمی‌آیند. این امکان فراهم شده تا لیست پرواز را بر اساس کم‌ترین قیمت مرتب‌سازی کرده و سریع‌تر رزرو بلیط هواپیما دبی با پایین‌ترین نرخ را به انجام برسانید.


اما به این موضوع نیز توجه داشته باشید که ارزان ترین بلیط هواپیما دبی لزوما همیشه بهترین گزینه برای شما نخواهد بود. در واقع لازم است بودجه و شرایط سفر خود را مشخص کنید. سپس طبق این عوامل نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی، تاریخ و ساعت پرواز را تعیین نموده و سپس بلیط ارزان دبی مورد نظر خود را خریداری کنید.

بلیط هواپیما ارزان دبی

نکات مهم در رزرو بلیط هواپیما دبی

 

هنگام جست و جو برای بلیط هواپیما دبی نکات مهمی وجود دارد که لازم است به آن‌ها توجه داشته باشید. در ادامه با کاربردی‌ترین موارد آشنا خواهیم شد:

 • فرودگاه‌ دبی: دبی با دو فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه آل مکتوم به مسافران خدمت‌رسانی می‌کند. فرودگاه بین المللی دبی اصلی‌ترین فرودگاه این شهر است که بسیار پرتردد است و اغلب پروازهای دبی از مبدا تهران به مقصد این فرودگاه انجام می‌شود.

 • فاصله پرواز: فاصله هوایی پرواز تهران دبی حدود 1197 کیلومتر است و متوسط 2:10 دقیقه تا رسیدن به مقصد زمان می‌برد.

 • مدارک لازم: مدارک لازم جهت خرید بلیط هواپیما دبی، پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه، ویزا، فیش پرداخت عوارض خروج از کشور و مدارک شناسایی معتبر است.

 • بار مجاز: میزان بار مجاز در هر پرواز به عوامل مختلفی از جمله کلاس پروازی، طول مسیر، نوع هواپیما و  قوانین ایرلاین بستگی دارد. جهت بررسی میزان بار مجاز بلیط مورد نظر خود، کافی است در لیست پرواز دبی در سایت قاصدک 24، بر گزینه جزئیات کلیک کرده و وزن مجاز را بررسی کنید.

 

قوانین استرداد بلیط هواپیما دبی

 

کنسلی بلیط هواپیما دبی با توجه به عوامل مختلفی همچون نوع بلیط، گروه نرخی و قوانین ایرلاین می‌تواند متفاوت باشد. از این رو، قبل از قطعی کردن خرید بلیط، حتما قوانین استرداد و درصد جریمه را به دقت بررسی کنید. هم‌چنین در نظر داشته باشید قاصدک 24 در طول این مسیر همراه شما خواهد بود. کافی است با پشتیبانان این مجموعه در هر ساعت از شبانه‌روز که اراده کردید تماس گرفته و از شرایط کنسلی و مبلغ جریمه مطلع شوید. سپس با مراجعه  به پنل خرید خود در سایت قاصدک 24 و انتخاب لیست بلیط‌های خریداری شده، بر گزینه در خواست کنسلی بلیط هواپیما دبی کلیک کنید تا میزان جریمه کسر شده و باقی‌مانده مبلغ به حساب شما بازگردد.

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی با قاصدک 24

 

جهت خرید بلیط پرواز دبی با قیمت مناسب کافی است به ابتدای همین صفحه از سایت قاصدک 24، مراجعه کرده و مراحل زیر را طی کنید:

خرید اینترنتی بلیط دبی

 1. ابتدا از سربرگ بلیط هواپیما، پروازهای خارجی را انتخاب کنید.

 2. سپس یکی از گزینه‌های یک طرفه یا دو طرفه را جهت رزرو بلیط هواپیما دبی انتخاب نمایید.

 3. پس از آن، مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران را تعیین نموده و بر گزینه جستجو کلیک کنید.

 4. در این مرحله لیست پروازهای موجود دبی در تاریخ انتخابی شما به نمایش در می‌آید.

 5. با کلیک بر گزینه جزئیات، قیمت بلیط برای نوزاد، کودک و بزرگسال و اطلاعات کامل پروازدر دسترس شما قرار خواهد گرفت.

 6. با فیلترهای موجود در سمت راست صفحه می‌توانید نوع بلیط، کلاس پروازی، ساعت پرواز، تعداد توقف و شرکت‌های هواپیمایی را با توجه به شرایط سفر خود محدودتر کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن، بلیط دبی با نرخ مناسب را بیابید.

 7. پس از بررسی مشخصات کامل پرواز، بر گزینه خرید کلیک کنید. سپس با ثبت اطلاعات درخواستی و پرداخت اینترنتی هزینه، بلیط هواپیما دبی را دریافت کنید.
 8. هر گونه پرسش و درخواست خود را در زمینه خرید بلیط هواپیما دبی می‌توانید با تیم پشتیبانی قاصدک 24 (75269-021) که به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت رسانی هستند در میان بگذارید.

سوالات متداول درباره بلیط هواپیما دبی

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما دبی چه موقع است؟
با توجه به جغرافیای دبی، آب و هوای گرم و خشک برای این شهر در تمام طول سال، چندان عجیب به نظر نمی‌رسد. با این حال، دما در پاییز و زمستان کمی معتدل‌تر است و ماه‌های آبان تا اسفند، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما دبی به شمار می‌رود. 
بلیط هواپیما دبی را از مبدا کدام شهرهای ایران باید خریداری کرد؟
در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما دبی از مبدا تمامی شهرهای بزرگ ایران همچون تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بندرعباس و اهواز وجود دارد.
مدت زمان پرواز بلیط هواپیما دبی تهران چقدر است؟
پرواز مستقیم دبی به تهران و بالعکس، حدود 2 ساعت به طول می انجامد.
چگونه پس از خرید بلیط هواپیما دبی و رسیدن به فرودگاه، باید به مرکز شهر دبی رفت؟
دبی دارای دو فرودگاه به نام های فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه آل مکتوم است که اغلب پروازهای دبی از مبدا تهران، به مقصد فرودگاه بین المللی دبی به انجام می رسد. از این رو، شما میتوانید با استفاده از تاکسی‌های ویژه، ترانسفر فرودگاهی، اتوبوس، شاتل و مترو از این فرودگاه، ظرف مدت زمان 20 دقیقه به مرکز شهر برسید.
آیا بلیط هواپیما دبی را باید به صورت رفت و برگشت خریداری کرد؟
بله اگر شما برای سفر به دبی ویزای کوتاه مدت دارید، باید هم بلیط رفت و هم بلیط برگشت را در یک زمان خریداری کنید.