بلیط هواپیما دبی

امتیاز دهید:
37 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5 بلیط هواپیما دبی

درباره دبی


دبی، بزرگترین شهر امارات متحده ی عربی است که در شبه جزیره ی عربستان و جنوب ایران بنا شده است.
این شهر یکی از موفق ترین شهرهای جهان عرب و منطقه ی خاورمیانه در عرصه ی تجارت و بازرگانی است که هرچند در ابتدا با درآمدی که از فروش نفت نصیبش میشد، به رشد رسید اما حال پیشرفتش را مدیون رونق مناطق آزاد خود و خدماتی است که به گردشگران خارجی اعطا می کند.
از سویی دیگر دبی، پایتخت خرید خاورمیانه است که می تواند تنها به اندازه ی رزرو یک بلیط هواپیما دبی و سفر به امارات با شما فاصله داشته باشد!


جاذبه های گردشگری دبی


پیدا کردن جاذبه های گردشگری در دبی چندان هم سخت نیست. در واقع هر نقطه از این شهر مدرن یک جاذبه ی توریستی است چرا که اغلب نقاط دیدنی این شهر، دست ساز و ساخت بشرند.
علاوه بر اینها صنعت توریسم در دبی بیشتر مبنی بر خرید است تا بازدید از موزه ها یا جاذبه های تاریخی آن، با این حال اگر بخواهیم برای مثال هم که شده به برخی از جاذبه های گردشگری آن به جز مراکز خریدش اشاره کنیم، می توان موزه ی دبی، منطقه بستکیه، دهکده ی غوص و... را معرفی کرد.


مراکز خرید دبی


برای عاشقان خرید، دبی همچون بهشتی دست یافتنی است؛ مراکز خریدی در این شهر وجود دارد که می توان 24 ساعته از آنها خرید کرد. خرید از بزرگترین مرکز خرید در دنیا، یعنی دبی مال را تنها می توانید در این شهر تجربه کنید.
دبی فستیوال سیتی نیز یکی دیگر از مراکز خرید دبی است که در واقع مجموعه ای از مراکز تجاری یا همان شهر خرید دبی است که خود به تنهایی می تواند برای رزرو یک بلیط هواپیما دبی وسوسه انگیز باشد، حتی اگر مقصودتان از سفر به دبی ابدا خرید کردن نباشد!
علاوه بر اینها مرکز خرید امارات، مرکز خرید ابن بطوطه، سیتی سنتر دبی، مرکز خرید میردف و... تنها بخشی از مراکز خرید این بهشت زمینی است.


بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی


با توجه به جغرافیای دبی، پیش بینی آب و هوای گرم و خشک برای این شهر در تمام طول سال، چندان هم عجیب بنظر نمی رسد. با این حال، دما در زمستانها کمی معتدلتر است از این رو گفته می شود ماه های آبان تا اسفند، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به امارات است.
دبی هر ساله در ماه ژانویه، میزبان فستیوالی یک ماهه است که در آن می توان تخفیفاتی باورنکردنی را در مراکز خرید تجربه کرد؛ این فستیوال اغلب با نمایشگاه های هنری و اجرای رقص های محلی همراه است که گذشت از خرید بلیط هواپیما دبی در این ماه را امکان ناپذیر می کند!


رزرو بلیط هواپیما دبی در قاصدک 24


برای خرید بلیط هواپیما دبی، بعد از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک 24، به راحتی با انتخاب مبدا و مقصد، زمان و تعداد مسافر، لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده خواهید کرد. حال می توانید با تغییر فیلتر زمان، قیمت و شرکت های هواپیمایی، مناسب ترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما دبی داشته باشید و یک بلیط ارزان هواپیما دبی را رزرو و خریداری نمایید.
توجه داشته باشید که یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما دبی، شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می باشند که در ارائه ی برخی خدمات از هم متفاوتند، این تفاوت ها اغلب در کلاس های پروازی گوناگون، بیشتر به چشم می آیند از این رو حتما در هنگام خرید بلیط هواپیما دبی به برند ایرلاین ارائه دهنده ی بلیط و نوع کلاس پروازی آن ( بیزینس یا اکونومی ) دقت کنید.


قاصدک 24 سفری امن و راحت را برایتان آرزومند است.

کلیه حقوق این سامانه محفوظ و متعلق به شرکت سامانه ارتباطات قاصدک می باشد.