بلیط قطار کرج

قاصدک 24

کرج چگونه شهری است؟


شهر کوهپایه ای کرج یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان البرز است. این شهر نسبت به سایر کلان شهرهای کشور جوان تر است چرا که بالاترین آمار زاد و ولد در ایران را دارد. کرج در دامنه رشته کوههای البرز بنا شده است و بعد از پایتخت بزرگترین شهر مهاجرپذیر ایران به شمار می رود.

نمایی از شهر کرج

برخی از نقاط دیدنی کرج


از جمله مهمترین بناهای تاریخی و جاذبه های طبیعی منحصر بفرد کرج می توانیم به جاده چالوس، کاخ شمس، روستای شهرستانک، غار یخ مراد، آبشار هفت چشمه، سد امیر کبیر و... اشاره کنیم.


سوغات و ره آورد کرج


کرج سرشار از سوغاتی های خوشمزه نظیر عناب، ازگیل، شیرینی توتک، توت، انگور، فندق، سنجد، خرمالو و آلوی برغان است و برای خریداران بلیط قطار کرج در هر فصل پر از شگفتی و هیجان است.


راه آهن کرج


ایستگاه راه اهن کرج یکی از قدیمی ترین ایستگاه های قطار در ایران است که بیش از 90 سال قدمت دارد. این ایستگاه در محدوده شهرک ذوب آهن کرج بنا شده است و مجهز به غرفه تنقلات، رستوران و پارکینگ می باشد.

ایستگاه راه اهن کرج

رزرو بلیط قطار کرج در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار کرج از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار کرج


بدون شک اینکه بلیط قطار کرج خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار کرج


برای خرید بلیط قطار کرج به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای چهار تخته ویژه نور، چهار تخته پلور سبز و شش تخته پارسی از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر کرج تردد می کنند.


فروش بلیط قطار کرج


فروش بلیط قطار کرج از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.بلیط قطار برای مقصد کرج بلیط قطار از مبدا کرج