بلیط قطار کاشان

امتیاز دهید:
455 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 خرید بلیط قطار کاشان با تخفیف در سریع ترین زمان
قاصدک 24

کاشان چگونه شهری است؟


شهر تاریخی کاشان با 7 هزار سال قدمت شهر نشینی، در 200 کیلومتری استان اصفهان قرار گرفته است. این شهر که از دو بخش کویری و کوهستانی تشکیل شده، اقتصادی مبتنی بر صنایع گوناگونی چون کشاورزی و فرش بافی دارد. از همین رو امروزه ده ها کارخانه فرش ماشینی و ریسندگی در کاشان تأسیس شده است. اما وجود این صنایع باعث نشده تا شهر اصالت خود را از دست دهد و کاشان همچنان به عنوان با اصالت ترین شهر ایران و حتی جهان، عنوان دارالمومنین را با خود یدک می کشد.

بلیط قطار کاشان

برخی از نقاط دیدنی کاشان


نام کاشان بیش از هر چیز با باغ فین و خانه های تاریخی آن گره خورده است. خانه های تاریخی چون خانه عباسیان، بروجردی ها و طباطبایی ها، مسجد آقا بزرگ، حمام سلطان امیر احمد و تپه سیلک از جاذبه های دیدنی کاشان هستند. البته در اطراف کاشان نیز دیدنی های بیشماری وجود دارد که مهم ترین آنها روستای ابیانه و کویر مرنجاب است.

بلیط قطار کاشان

سوغات و ره آورد کاشان


سوغاتی های کاشان آنقدر زیاد هستند که بتوانید از میان آنها هر کدام را که با ذائقه تان جور بود، خریداری کنید. عرقیجات گیاهی کاشان و به ویژه گلاب این شهر در کنار شیرینی های خوشمزه ای مانند پشمک، باقلوا، سوهان، حلوا ارده، نقل بیدمشکی و حاجی بادامی شهرت جهانی دارند. به علاوه قالی کاشان نیز علاقه مندان خاص خود را دارد.

بلیط قطار کاشان

رزرو بلیط قطار کاشان در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار کاشان به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، بندرعباس و کرمان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.
البته تنها راه سفر به کاشان بلیط قطار نیست و شما می‌توانید از طریق اتوبوس نیز اقدام کنید. بلیط اتوبوس کاشان یکی از ارزان‌ترین و آسان‌ترین راه‌های سفر زمینی به این شهر تاریخی است که قاصدک24 آن را در تمامی ایام سال ارائه می‌دهد.

قیمت بلیط قطار کاشان


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار کاشان


برای خرید بلیط قطار کاشان به شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمان، یزد و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار کاشان


فروش بلیط قطار کاشان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران کاشان


مسافرانی که بلیط قطار تهران به کاشان را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 3 ساعت و عبور از ایستگاه های رباط کریم، قم و فیروزآباد به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای پردیس، لوکس شش نفری، غزال بن ریل و لوکس چهار تخته البرز از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به کاشان تردد می کنند.

بلیط قطار مشهد کاشان


با خرید بلیط قطار مشهد کاشان و عبور از ایستگاه کاشمر، سبزوار، اسفراین، شاهرود، دامغان، سمنان، گرمسار، پیشوا، تهران و فیروزآباد مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 15 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای 6 تخته پارسی و چهار تخته پلور سبز از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از مشهد به کاشان سفر کنید.

بلیط قطار یزد کاشان


با خرید بلیط یزد کاشان شما می توانید در مدت زمان نزدیک به 4 ساعت و با عبور از ایستگاه های اردکان، نایین، زواره و بادرود به راه آهن کاشان برسید. گفتنی است که قطارهای پردیس، لوکس شش نفری و غزال بن ریل در مسیر یزد کاشان تردد می کنند.

بلیط قطار شیراز کاشان


برای سفر از شیراز به کاشان با تهیه بلیط قطار شیراز کاشان می توانید در مدت زمان نزدیک به 13 ساعت به مقصد خود برسید. برای رسیدن به کاشان باید از ایستگاه های اقلید، شهرضا و بادرود عبور کنید. به علاوه قطارهای لوکس چهار تخته البرز در مسیر شیراز کاشان مسافران را جابجا می کنند.

بلیط قطار اصفهان کاشان


بلیط قطار اصفهان کاشان را خریداری کرده و در زمانی نزدیک به 3 ساعت به مقصد خود برسید. برای رسیدن به کاشان شما باید از ایستگاه های اسپیدان، بادرود و سرخ
گل بگذرید. قطارهای 4 تخته غزال می توانند شما را تا مقصد همراهی کنند.

بلیط قطار بندرعباس کاشان


با خرید بلیط قطار کاشان بندرعباس شما می توانید با گذر از ایستگاه های سیرجان، بافق یزد، نایین و بادرود بندرعباس برسید. باید افزود که این مسیر را می توانید در قطارهای لوکس شش نفره و غزال بن ریل در نزدیک به 15 ساعت طی کنید.

بلیط قطار کرمان کاشان


با عبور از ایستگاه های زرند، بافق، یزد، اردکان، نایین، زواره و بادرود شما می توانید در مدت زمان نزدیک به 12 ساعت از کرمان به کاشان برسید. کافیست بلیط قطار کرمان کاشان را خریداری کنید تا سوار بر قطارهای لوکس شش نفری به مقصد خود در کاشان برسید.


بلیط قطار برای مقصد کاشان 
بلیط قطار از مبدا کاشان