بلیط قطار کاشان

قاصدک 24

کاشان چگونه شهری است؟


شهر تاریخی کاشان با 7 هزار سال قدمت شهر نشینی، در 200 کیلومتری استان اصفهان قرار گرفته است. این شهر که از دو بخش کویری و کوهستانی تشکیل شده، اقتصادی مبتنی بر صنایع گوناگونی چون کشاورزی و فرش بافی دارد. از همین رو امروزه ده ها کارخانه فرش ماشینی و ریسندگی در کاشان تأسیس شده است. اما وجود این صنایع باعث نشده تا شهر اصالت خود را از دست دهد و کاشان همچنان به عنوان با اصالت ترین شهر ایران و حتی جهان، عنوان دارالمومنین را با خود یدک می کشد.

بلیط قطار کاشان

برخی از نقاط دیدنی کاشان


نام کاشان بیش از هر چیز با باغ فین و خانه های تاریخی آن گره خورده است. خانه های تاریخی چون خانه عباسیان، بروجردی ها و طباطبایی ها، مسجد آقا بزرگ، حمام سلطان امیر احمد و تپه سیلک از جاذبه های دیدنی کاشان هستند. البته در اطراف کاشان نیز دیدنی های بیشماری وجود دارد که مهم ترین آنها روستای ابیانه و کویر مرنجاب است.

خرید اینترنتی بلیط قطار کاشان

سوغات و ره آورد کاشان


سوغاتی های کاشان آنقدر زیاد هستند که بتوانید از میان آنها هر کدام را که با ذائقه تان جور بود، خریداری کنید. عرقیجات گیاهی کاشان و به ویژه گلاب این شهر در کنار شیرینی های خوشمزه ای مانند پشمک، باقلوا، سوهان، حلوا ارده، نقل بیدمشکی و حاجی بادامی شهرت جهانی دارند. به علاوه قالی کاشان نیز علاقه مندان خاص خود را دارد.

بهترین قیمت بلیط قطار کاشان

رزرو بلیط قطار کاشان در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار کاشان به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، بندرعباس و کرمان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.

البته تنها راه سفر به کاشان بلیط قطار نیست و شما می‌توانید از طریق اتوبوس نیز اقدام کنید. بلیط اتوبوس کاشان یکی از ارزان‌ترین و آسان‌ترین راه‌های سفر زمینی به این شهر تاریخی است که قاصدک24 آن را در تمامی ایام سال ارائه می‌دهد.

قیمت بلیط قطار کاشان


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار کاشان


برای خرید بلیط قطار کاشان به شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمان، یزد و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار کاشان


فروش بلیط قطار کاشان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد کاشان 
بلیط قطار از مبدا کاشان