بلیط قطار عجب شیر

قاصدک 24

عجب شیر چگونه شهری است؟


عجب شیر یکی از شهرهای جنوبی استان آذربایجان شرقی است که بر اساس روایات تاریخی بزرگ ترین شهر این استان در زمان اشکانیان و ساسانیان به شمار می آمده است. عجب شیر که در 85 کیلومتری تبریز و در کنار دریاچه ارومیه واقع شده، 738 کیلومتر مربع مساحت داشته و تابستان های معتدل و زمستان های سرد و برفی دارد. این شهر از شمال با شهرستان های اسکو و آذرشهر، از شرق با مراغه و از غرب با دریاچه ارومیه همسایه است.

بلیط قطار عجب شیر

برخی از نقاط دیدنی عجب شیر


عجب شیر هم مانند سایر شهرهای ایران مملو از جاذبه های طبیعی و غیر طبیعی است. جاذبه های طبیعی چون بندر رحمانلو، روستای سرسبز و ییلاقی هرگلان، منطقه نمونه گردشگری قلعه چای و نیز دیدنی هایی چون داش قلعه سی یا قلعه ضحاک، مساجد چوبی، مسجد جامع شیرلو، خانه اربابی جوانقلعه و مسجد حنیفه گوروان گردشگران زیادی را به این شهر استان آذربایجان شرقی می کشاند.

بلیط قطار عجب شیر

سوغات و ره آورد عجب شیر


صنایع دستی عجب شیر مانند فرش، گلیم، جاجیم، منبت کاری، معرق کاری و سوزن کاری در کنار خوراکی هایی چون گردو، بادام، سیب زمینی، پیاز، انگور و عسل از جمله سوغاتی های عجب شیر به شمار می روند.

بلیط قطار عجب شیر

رزرو بلیط قطار عجب شیر در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار عجب شیر به مقصد تهران پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار عجب شیر


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار عجب شیر


برای خرید بلیط قطار عجب شیر به تهران علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار عجب شیر


فروش بلیط قطار عجب شیر از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران عجب شیر


با خرید بلیط قطار تهران عجب شیر و عبور از ایستگاه های قزوین، زنجام، میانه و مراغه مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 11 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای چهار تخته خلیج فارس از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از تهران به عجب شیر سفر کنید.


بلیط قطار برای مقصد عجب شیر