بلیط قطار دامغان

قاصدک 24

دامغان چگونه شهری است؟


دامغان که در قدیم به آن صد دروازه می گفتند، کهن ترین و باستانی ترین شهر پارتی ایران است که زمانی پایتخت اشکانیان نیز بوده است. این شهر از جنوب به دشت کویر و از شمال به دامنه های جنوبی رشته کوه البرز متصل بوده و به همین جهت زمستان های سرد و تابستان های معتدلی دارد. دامغان مساحتی در حدود 12 هزار و 110 کیلومتر مربع دارد.

بلیط قطار دامغان

برخی از نقاط دیدنی دامغان


قدمت کهن دامغان باعث شده تا این شهر مملو از جاذبه های تاریخی باشد؛ جاذبه هایی چون محوطه تاریخی تپه حصار، مسجد تاریخانه، برج طغرل، خانه لطفی و آرامگاه پیر علمدار. علاوه بر این مکان های تاریخی جاذبه های طبیعی مانند غار شیربند، چشمه علی، کویر حاج علی قلی، دریاچه نمک و تپه های مریخی هم گردشگران زیادی را به خود می خوانند.

بلیط قطار دامغان

سوغات و ره آورد دامغان


دامغان بیش از هر چیز با پسته خود شناخته شده است به گونه ای که پسته دامغان به طلای سبز شهرهت یافته است. اما علاوه بر پسته شیرینی هایی مانند تره حلوا، حلوای شیره، حلوای برنج و برشتوک را هم می توان در زمره سوغاتی های دامغان جای داد.

بلیط قطار دامغان

رزرو بلیط قطار دامغان در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار دامغان از شهرهای تهران، مشهد، سمنان و اصفهان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار دامغان


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار دامغان


برای خرید بلیط قطار دامغان به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و سمنان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار دامغان


فروش بلیط قطار دامغان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار مشهد دامغان


مسافرانی که بلیط قطار مشهد دامغان را تهیه کرده اند، می توانند با طی مسیری نزدیک به 5 ساعت از مشهد به دامغان برسند. قطارهای پردیس سالنی، صبا اتوبوسی و لوکس چهار تخته توس از جله قطارهایی هستند که با عبور از ایستگاه های کاشمر، سبزوار و شاهرود مسافران را به دامغان می رسانند.

بلیط قطار تهران دامغان


مسافرانی که بلیط قطار تهران به دامغان را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر نزدیک به 6 ساعت و عبور از ایستگاه های پیشوا، گرمسار و سمنان به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای شش تخته پارسی، 4 تخته پلور سبز، لوکس 4 تخته توس، اتوبوسی صبا دو طبقه، پردیس سالنی و 6 تخته لوکس از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به دامغان تردد می کنند.

بلیط قطار اصفهان دامغان


با خرید بلیط اصفهان دامغان و عبور از ایستگاه های بادرود، کاشان، قم، تهران و سمنان مسافران می توانند در مدت زمان 13 ساعت به مقصد خود در دامغان برسند. گفتنی است که قطارهای 4 تخته غزال از جمله قطارهایی هستند که در این مسیر تردد می کنند.

بلیط قطار سمنان دامغان


برای سفر به دامغان از سمنان کافیست بلیط قطار سمنان دامغان را تهیه کرده و در مدت زمان 2 ساعت به این شهر برسید برای رسیدن به دامغان شما باید از ایستگاه های آبگرم و هفتخوان عبور کنید. گفتنی است که قطارهای لوکس 4 تخته توس و صبا اتوبوسی در این مسیر حرکت می کنند.


بلیط قطار برای مقصد دامغان 
بلیط قطار از مبدا دامغان