تور دبی

امتیاز دهید:
2515 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 تور دبی - بهترین قیمت تور لحظه آخری دبی 1400
قاصدک 24

برای رزرو تورهای مسافرتی قاصدک 24 و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
(021-75269)


دبی در یک نگاه


دبی بزرگترین شهر امارات متحده عربی است و در سواحل خلیج فارس واقع شده است. این شهر از جنوب با ابوظبی، از شمال با شارجه و از جنوب شرقی نیز با شهر عمان همسایه می باشد و مساحتی 4110 کیلومتر مربعی دارد.
دبی دقیقاً در صحرای شنی عرب قرار گرفته است و هیچگونه رودخانه یا آبادی طبیعی در آن وجود ندارد. این شهر دومین شهر گران منطقه و بیستمین شهر گران دنیاست با این وجود از نظر بسیاری از گردشگران تور دبی، همچنان لایق عنوانی چون "پایتخت خرید خاورمیانه" است. همانطور که می دانید صنعت توریسم در دبی بیش از هر چیز دیگری مبتنی بر خرید است اما اماکن دیدنی دبی نظیر برج خلیفه، آبنمای موزیکال، هتل برج العرب، پیست سرپوشیده اسکی، خور دبی، سافاری بیابانی، آکواریوم دبی و... نیز پس از مراکز تجاری آن، دومین اولویت گردشگران برای سفر به این شهر امیرنشین به شمار می روند.
جالب است بدانید مساحت دبی تنها به اندازه شش درصد کل خاک امارات است با این حال این شهر، مقصد مهمی برای تاجران و گردشگران در سراسر جهان به حساب می آید، به گونه ای که در سال ۲۰۰۷ موفق شده است عنوان "هشتمین شهر پربازدید جهان" را از آن خود کند.
امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در خاورمیانه جای خود را تثبیت کرده است. هر چند که در ابتدا اقتصاد این شهر از فروش نفت و فرآورده های آن به رشد رسید اما حال بیشتر درآمد آن از صنعت توریسم و به ویژه منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور دوباره کالا، ترانزیت مسافر و کالا و دیگر خدمات مالی و بازرگانی تأمین می شود.

نمایی از شهر دبی

آنچه می بایست از تور دبی بدانیم


امارات متحده عربی و به ویژه دبی یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری خارجی برای ایرانیان است. آمارها نشان می دهد که در سال 2017 گردشگران ایرانی 23 درصد بیش از سال گذشته میلادی برای خرید تور دبی و سفر به امارات از خود تمایل نشان داده اند. از سوی دیگر دبی دومین مقصد سفرهای خارجی ایرانیان است. گردشگرانی که تور دبی را فارق از هر چیز دیگری تنها به دلیل اینکه می خواهند به کشوری نزدیک، کم هزینه و لوکس و شیک سفر نمایند، خریداری می کنند.

Buy-a-travel-tour-ghasedak24

با وجود تمام اینها بایستی بگوییم مناظر و جلوه های طبیعی شهر دبی بسیار محدود است. در حقیقت اگر از صحراهای رازآلود این شهر فاکتور بگیریم، دبی آنچنان جاذبه طبیعی برای عرضه به گردشگران خود ندارد. این شهر اما در جاذبه های مصنوعی و دست ساز بشر حرف اول را در دنیا می زند؛ جذابیتهای مدرنی که می توانند جای خالی تمامی جاذبه های طبیعی را برای گردشگران تور دبی پر کنند و خاطره ای به مراتب ماندگارتر از این سفر برایشان به یادگار بگذارند.

امارات و جاذبه های گردشگری تور دبی


دبی شهری با ایده های نو در زمینه گردشگری است. بازدید از دست سازهای بشری این شهر که روزانه بر تعداد و تنوع آنها اضافه می شود، منجر به ایجاد هیجان مضاعف در گردشگران تور دبی برای سفر به امارات می گردد.
از سوی دیگر بسیاری معتقدند دبی، شهر سرگرمی ها و تفریحات بینظیر است و بهترین شهربازی ها و پارکهای خاورمیانه در این شهر ساخته شده است. اماکنی که به شما کمک می کنند تا در کنار فرزندانتان، دنیای کودکی را باری دیگر و از نو تجربه کنید. از جمله نامی ترین اماکن تفریحی دبی می توانیم به آی ام جی، موشن گیت، لگو لند، پارک بالیوود، پارک آبی آکواونچر، شهر متل پلی، کیدزانیا و... اشاره کنیم.

جاذبه های گردشگری تور دبی

بهترین زمان برای خرید تور دبی


با توجه به جغرافیای دبی، پیش بینی آب و هوای گرم و خشک برای این شهر در تمام طول سال، چندان هم عجیب به نظر نمی رسد. با این حال، دما در زمستانها کمی معتدلتر است از این رو گفته می شود ماه های آبان تا اسفند، بهترین زمان برای خرید تور دبی و سفر به امارات است. دبی هر ساله در ماه ژانویه نیز میزبان فستیوالی یک ماهه است که تخفیفاتی باورنکردنی را با خود به همراه دارد. در این فستیوال اغلب علاوه بر اجرای رقصهای محلی، نمایشگاه های هنری نیز برپا می شوند که بهانه خوبی برای خرید تور دبی در زمستان هستند.

برای رزرو تورهای مسافرتی قاصدک 24 و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
(021-75269)


بلیط هواپیما دبی