بلیط هواپیما اردبیل

قاصدک 24

پرواز به شهر اردبیل


اردبیل با مساحتی در حدود 1801 کیلومتر مربع در شمال غربی کشور و در نزدیکی مرز آذربایجان قرار دارد. این شهر سردسیر در طول تاریخ به نام‌های گوناگونی نظیر «دارالملک» ، «دارالعرفان» و «شهر مقدس» شهرت داشته و به جهت قرارگیری در مسیر جاده ابریشم از رونق اقتصادی خوبی برخوردار بوده است. امروزه نیز همین موقعیت ویژه جغرافیایی سبب شده تا علاوه‌بر گردشگران، بسیاری از تاجران برای سفرهای کاری خریدار همیشگی بلیط هواپیما اردبیل در پروازهای داخلی باشند. تاریخ، طبیعت، تفریح، آب درمانی و جاذبه‌های گردشگری تنها بخشی از واژه‌هایی هستند که با تهیه پرواز اردبیل نصیبتان خواهد شد.

بلیط اردبیل

فرودگاه اردبیل


فرودگاه بین‌المللی اردبیل در سال 1369 در شمال شرقی شهر تاسیس شد. این فرودگاه مجهز به یک باند آسفالته به طول 3299 متر بوده و در سال 2016 بیش از 19900 پرواز در آن به انجام رسیده است. در زیر با امکانات رفاهی فرودگاه اردبیل آشنا می‌شوید:

 • رستوران و کافی‌شاپ
 • دستگاه‌های ATM
 • تاکسیرانی
 • خدمات پزشکی و اورژانس
 • فروشگاه خرید سوغاتی

 فاصله فرودگاه اردبیل تا مرکز شهر: 14 کیلومتر

قیمت بلیط هواپیما اردبیل در سال 1402


قیمت بلیط هواپیما به نوع بلیط (سیستمی/چارتری) ایرلاین و کلاس پروازی (اکونومی، بیزینس و فرست کلاس) بستگی دارد. به همین علت توصیه می‌کنیم حتما قبل از خرید بررسی‌های لازم را به عمل برسانید. در قاصدک 24 به صورت آنلاین می‌توانید پس از جستجوی مسیر و تاریخ پرواز؛ فیلترهای ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط را تغییر دهید و به پرواز دلخواه خود دست پیدا کنید.

ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما اردبیل از مبدا تهران: ایران ایر، ماهان ایر و آسمان


نکات مهم در خرید بلیط چارتر اردبیل


- مراحل دریافت پرواز چارتر اردبیل:

برای خرید بلیط هواپیما چارتر به صورت آنلاین از قاصدک 24 فقط باید به روش زیر عم کنید:

 1. یکی از دو گزینه پرواز «یک طرفه» یا «دو طرفه» را انتخاب کنید.
 2. مبدا را محل سکونت و مقصد را اردبیل قرار دهید.
 3. تاریخ دلخواه حرکت را تعیین و بر گزینه جستجو کلیک کنید.
 4. لیست بلیط هواپیما اردبیل در مسیر و تاریخ انتخابی به نمایش درمی‌آید.
 5. برای تفکیک پرواز چارتر از پروازهای سیستمی هم باید نوع بلیط را از گزینه‌های سمت راست صفحه بر روی «چارتر» بگذارید.
 6. اگر بلیطی مشاهده نشد، تاریخ خود را عوض کنید؛ زیرا این پروازها فقط در روزهای معینی از سال ارائه می‌شوند.


- معرفی بهترین زمان خرید بلیط اردبیل:
شرایط جغرافیایی اردبیل آن را به مقصدی بی‌نظیر برای دو فصل بهار و تابستان تبدیل کرده است. با این حال نمی‌توان از رزرو بلیط هواپیما اردبیل در فصل زمستان نیز ساده عبور کرد؛ آن هم وقتی بتوانید در هوایی برفی در یک استخر آب گرم روباز شنا کنید! بنابراین بهار یا زمستان چندان تفاوتی برای سفر ندارد؛ چرا که بهترین زمان برای پرواز اردبیل براساس اولولیت‌های سفر و تفریحات موردنظرتان متفاوت خواهد بود.


محبوب‌ترین پروازها به مقصد اردبیل
محبوب‌ترین پروازها از مبدا اردبیل
نحوه رزرو بلیط هواپیما اردبیل در قاصدک 24


برای سفر به مهد چشمه‌های آبگرم فقط به یک بلیط هواپیما اردبیل نیاز دارید. از این رو با مراجعه به سامانه قاصدک 24 می‌توانید پروسه خرید خود را کوتاه سازید و بهترین بلیط هواپیما را متناسب با بودجه و سلیقه خود به صورت آنلاین تهیه کنید. برای این کار مبدا و مقصد موردنظر خود را وارد و جستجو را به انجام برسانید. پس از خرید فایل بلیط به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سوالات متداول درباره بلیط هواپیما اردبیل

چگونه بلیط هواپیما اردبیل ارزان را تهیه کنیم؟
برای خرید بلیط هواپیما ارزان اردبیل مسیر هوایی و تاریخ حرکت دلخواه خود را در قاصدک 24 جستجو کنید. سپس لیست پروازهای نمایش داده شده را روی گزینه «کمترین قیمت» بگذارید.
پرواز اردبیل تهران چقدر زمان می‌برد؟
مدت زمان پرواز اردبیل تهران و بالعکس حدودا یک ساعت است.
بهترین زمان خرید بلیط اردبیل چه موقعی است؟
بهترین زمان برای سفر به اردبیل می‌تواند تمامی ایام سال باشد. در زمستان می‌توانید چشمه‌های آبگرم آن را امتحان کنید و در بهار و تابستان به طبیعت‌گردی بروید.
قیمت بلیط هواپیما اردبیل چقدر است؟
قیمت بلیط هواپیما اردبیل در طول سال ثابت نبوده و به به نوع بلیط، ایرلاین و کلاس پروازی بستگی دارد.
آیا امکان کنسلی پروازهای اردبیل وجود دارد؟
بله، برای کنسلی آنلاین پرواز اردبیل می‌توانید از قاصدک 24 استفاده کنید. برای این کار وارد پنل کاربری خود شوید و بلیط دلخواه را استرداد نمایید.