پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری برای بازه حرکت اول تا 22اسفند، از ساعت 17 روز چهارشنبه (12بهمن) انجام‌ خواهد شد.

بلیط قطار کرمانشاه

امتیاز دهید:
2875 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 خرید بلیط قطار کرمانشاه، آسان و در کوتاهترین زمان
قاصدک 24

کرمانشاه چگونه شهری است؟


کرمانشاه بزرگ ترین شهر کرد نشین و مهم ترین شهر منطقه مرکزی غرب ایران است که دارای آب و هوای معتدل کوهستانی بوده و به دلیل مجاورت با شهرهای زیارتی کربلا و عراق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این شهر نهمین شهر پرجمعیت کشور است و از زمان پیدایش خود در سده چهارم میلادی تا زمان حمله اعراب به ایران دومین پایتخت ساسانیان بوده است. کرمانشاه در سال 96 به شبکه ریلی کشور پیوسته است.

بلیط قطار کرمانشاه

برخی از نقاط دیدنی کرمانشاه


کرمانشاه که یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران است نزدیک به 716 اثر تاریخی دارد که به ثبت ملی رسیده اند. کرمانشاه آثاری چون بیستون، طاق بستان، تکیه معاون الملک، گور دخمه اسحاق وند، گور دخمه دکان داوود، معبد آناهیتا، طاق گرا، پارک کوهستان، سراب صحنه و غار قوری قلعه را در خود جای داده است.

بلیط قطار کرمانشاه

سوغات و ره آورد کرمانشاه


کرمانشاه نیز مانند سایر شهرهای ایران سوغاتی منحصر به فرد خود را دارد. اگر به کرمانشاه سفر می کنید می توانید با خود، نان برنجی، نان روغنی کرمانشاهی، کاک، نان خرمایی، نان شکری و نیز روغن کرمانشاهی را به همراه بیاورید. اگر هم چندان اهل شیرینی نیستید، گلیم، گیوه و جاجیم گزینه های دیگری هستند.

بلیط قطار کرمانشاه

راه آهن کرمانشاه


راه آهن کرمانشاه که در زمره یکی از جدیدترین خطوط ریلی کشور قرار دارد، در سال 96 و به عنوان طرح راه آهن غرب کشور به طول 605 کیلومتر افتتاح شد. طـرح راه آهـن غرب کشور بصـورت یـک خطه، بـا سرعـت ۱۶۰ کیلومتر مسافری و ۱۲۰ کیلومتر باری مشتمل بر محورهای اراک (سمنگان) - کرمانشاه به طول ۲۶۷ کیلومتر، کرمانشاه - خسروی به طول ۲۶۳ کیلومتر و همدان - ملایر (جوکار) به طول ۷۵ کیلومتر میباشد. ایستگاه راه آهن کرمانشاه یکی از بزرگ ترین ایستگاه های راه آهن کشور است.

بلیط قطار کرمانشاه

خرید بلیط قطار کرمانشاه


برای خرید بلیط قطار کرمانشاه به تهران و مشهد علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


قیمت بلیط قطار کرمانشاه


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار کرمانشاه تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


رزرو بلیط قطار کرمانشاه در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار کرمانشاه، در قاصدک24 پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


فروش بلیط قطار کرمانشاه


فروش بلیط قطار کرمانشاه از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری به دفاتر فروش بلیط قطار کرمانشاه مراجعه نمایند. شایان ذکر است در اختیار داشتن کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم نیز برای خرید غیرحضوری الزامی است.

بلیط قطار کرمانشاه مشهد

برای خرید بلیط قطار کرمانشاه مشهد علاوه بر روش های حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، می توانید خرید اینترنتی را نیز تجربه نمایید. با این روش قادر خواهید بود با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات، نوع سرویس دهی و همچنین قیمت بلیط قطار کرمانشاه مشهد را بررسی کرده و بلیط قطار خود را با بهترین نرخ ممکن خریداری کنید.

بلیط قطار تهران کرمانشاه


مسافرانی که می خواهند با تهیه بلیط قطار تهران کرمانشاه به مقصد خود برسند، می توانند با قطارهای 6 تخته پارسی و چهار تخته پلور سبز این مسیر 11 ساعته را طی کرده و در مسیر نیز از شهرهای ملایر، نهاوند، کنگاور و صحنه نیز عبور کنند. مسافرین برگشت نیز باید به تهیه بلیط قطار کرمانشاه تهران بپردازند تا به پایتخت برسند.

بلیط قطار مشهد کرمانشاه


با تهیه بلیط قطار مشهد-کرمانشاه شما می توانید در مدت زمان 21 ساعت سوار بر قطارهای 6 تخته پارسی و 4 تخته پلور سبز به مقصد خود برسید.


بلیط قطار برای مقصد کرمانشاه
بلیط قطار از مبدا کرمانشاه