بلیط قطار پرند

قاصدک 24

پرند چگونه شهری است؟


پرند، شهری تازه تأسیس در شهرستان رباط کریم است که در ۳۳ کیلومتری جنوبغربی تهران واقع شده است. این شهر در مسیر آزاد راه تهران ساوه قرار دارد و بیش از 97 هزار نفر جمعیت را در دل خود جای داده است. بلیط قطار برای بسیاری از ساکنین این شهر ارزانترین راه برای رسیدن به پایتخت است.

نمایی از شهر پرند

راه آهن پرند


ایستگاه راه آهن پرند به منظور بهره گیری از مزایای بالای سیستم حمل و نقل ریلی اعم از توانایی در ارائه خدمات انبوه به ویژه برای قشر کم درامد و همچنین کمک به محیط زیست در این شهر احداث شد. گفتنی است روزانه قطاری از ایستگاه قطار پرند راس ساعت های مقرر به سمت تهران و بلعکس تردد می کند.


رزرو بلیط قطار پرند در قاصدک 24


برای رزرو بلیط قطار پرند از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار پرند


بدون شک اینکه بلیط قطار پرند خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار پرند


برای خرید بلیط قطار پرند به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطار ارم ریل باس از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر پرند تردد می کند.


فروش بلیط قطار پرند


فروش بلیط قطار پرند از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد پرند