بلیط قطار قزوین

قاصدک 24

قزوین چگونه شهری است؟


قزوین پایتخت ایران در زمان صفویان و نیز مهد خوشنویسی ایران به شمار می رود. این شهر که روزگاری ده ها آب آنبار را در خود جای می داد، امروزه به دلیل دارا بودن چندین شهرک صنعتی یکی از قطب های مهم صنعتی کشور به حساب می آید. قزوین از نظر آب و هوایی هم در فهرست شهرهایی با تابستان های خنک و زمستان های سرد قرار می گیرد.

خرید بلیط قطار قزوین

برخی از نقاط دیدنی قزوین


وجود مکان های بیشمار تاریخی در شهری که نزدیک به 60 سال پایتخت ایران بوده است، چیز عجیبی نیست. جاذبه های تاریخی چون کاروانسرای سعدالسلطنه، حمام قجر، آب انبار سردار، امامزاده حسین و خیابان سپه که در کنار جاذبه های طبیعی مانند بوستان باراجین، دریاچه اوان و چشمه های آب گرم خرقان پذیرای شمار زیادی گردشگر داخلی و خارجی هستند.

عمارت چهلستون قزوین

سوغات و ره آورد قزوین


سوغات مهم قزوین در شیرینی های آن خلاصه می شود که از جمله آنها می توان به باقلوا، نان چایی، نان نازک، نان چرخی و نان برنجی اشاره کرد. علاوه بر این محصولات خوشمزه، قزوینی ها در جاجیم و چادر شب بافی، قالی و گلیم بافی و سرمه دوزی نیز هنرمند هستند.

رزرو بلیط قطار قزوین

راه آهن قزوین


ایستگاه قزوین یکی از ایستگاههای تشکیلاتی و مهمترین ایستگاه اداره کل راه آهن شمالغرب پس از ایستگاه زنجان است که در دوره پهلوی اول افتتاح شده است. ایستگاه های راه آهن قزوین عبارتند از قزوین، تاکستان و آبیک. گفتنی است که ایستگاه راه آهن قزوین در جنوبی ترین بخش شهر و در خیابان قدیمی سپه واقع شده است.

راه آهن قزوین

رزرو بلیط قطار قزوین در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار قزوین از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار قزوین


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار قزوین


برای خرید بلیط قطار قزوین به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای شش تخته میلاد، چهار تخته خلیج فارس، درجه یک سهند، لوکس چهار تخته توس و ... از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر قزوین تردد می کنند.


فروش بلیط قطار قزوین


فروش بلیط قطار قزوین از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد قزوین
بلیط قطار از مبدا قزوین