بلیط قطار قائمشهر

قاصدک 24

قائمشهر چگونه شهری است؟


قائمشهر که پیشتر شاهی نامیده می شد، یکی از بزرگ ترین شهرهای استان مازندران است که در البرز مرکزی قرار گرفته است. این شهر که از به هم پیوستن هفت محله تشکیل شده، 458.5 کیلومتر مربع مساحت دارد. قائمشهر از جنوب با سوادکوه و از شمال با شهرستان جویبار همسایه است و به دلیل قرار گرفتن میان کوه و دریا از آب و هوای معتدل و مرطوب برخوردار می باشد. قائمشهر امروزه به لحاظ جغرافیایی موقعیتی استراتژیک داشته و از طریق جاده فیروزکوه و جاده هراز ارتباط تهران را با شمال و شمال شرق کشور برقرار می سازد.

بلیط قطار قائمشهر

برخی از نقاط دیدنی قائمشهر


سرسبزی قائمشهر جاذبه های دیدنی زیادی را برای مسافران فراهم کرده است. با سفر به این شهر شمالی و زیبا می توانید از لذت گردش در جنگل کوتنا، تپه باستانی گردکوه، سد زمزم، منطقه حفاظت شده جنگلی خیبوس، پارک جنگلی تلار، دریاچه گل پل و آببندان ساروکلا بهره مند شوید.

خرید بلیط قطار قائمشهر

سوغات و ره آورد قائمشهر


سوغاتی های قائمشهر آنقدر زیاد است که می توانید هر کدام را که خواستید همراه خود ببرید. از سوغاتی های خوشمزه ای مانند نان محلی تندیرنون، سوهان کنجد، برنجک، ترشی بادنجان، شربت بهارنارنج، مرکباتی مانند کیوی، گلابی وحشی و تمشک وحشی تا صنایع دستی ای چون صنایع چوبی، حصیربافی، موج بافی، پارچه بافی و غیره.

بلیط قطار قائمشهر با بهترین قیمت

راه آهن قائمشهر


ایستگاه راه آهن قائمشهر یکی از ایستگاه های راه آهن شمال است که در جنوب شهر و در نزدیکی پل هوایی قرار گرفته است. این راه آهن 27 ایستگاه دارد که 7 ایستگاه آن با راه آهن خراسان مشترک است.


رزرو بلیط قطار قائمشهر در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار قائمشهر به شهرهای تهران، ساری و گرگان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار قائمشهر


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار قائمشهر


برای خرید بلیط قطار قائمشهر به شهرهای تهران، ساری و گرگان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار قائمشهر


فروش بلیط قطار قائمشهر از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار برای مقصد قائمشهر 
بلیط قطار از مبدا قائمشهر