بلیط قطار شهرضا

قاصدک 24

شهرضا چگونه شهری است؟


شهرضا که در گذشته با نام قُمشه شناخته می شده، یکی از شهرهای استان اصفهان است که در 70 کیلومتری جنوب غربی آن واقع شده است. این شهر از آنجایی که زادگاه مشاهیر و علمای زیادی است، به نام یونانچه ایران نیز شهرت یافته است. شهرضا از دو نوع آب و هوای متفاوت برخوردار است؛ به گونه ای که قسمتی از آن دارای آب و هوای جلگه ای و قسمت دیگر آب و هوای گرم و خشک است. مساحت شهرضا 9.45 کیلومتر مربع بوده و شکل گیری آن نیز به دوران ایران باستان بازمی گردد.

بلیط قطار شهرضا

برخی از نقاط دیدنی شهرضا


دیدنی های شهرضا را می توان در جاذبه های تاریخی و طبیعی آن خلاصه کرد. کاروانسرای ملک، کاروانسرای امین آباد، بازار تاریخی شهر، مسجد نو و مسجد جامع از جمله دیدنی های تاریخی شهررضا هستند. جاذبه های طبیعی شهرضا هم شامل روستای اسفرجان، روستای هونجان، دشت لاله های واژگون دهاقان، دره شاه، زرچشمه و چشمه حیدر می شود.

بلیط قطار شهرضا

سوغات و ره آورد شهرضا


سوغات شهرضا هم شامل صنایع دستی و هم خوراکی های خوشمزه می شود. انار، کشمش و لبنیاتی مانند کشک، ماست و موسیر از محصولات پر طرفدار شهرضا به شمار می روند. صنایع دستی نیز شامل سفال، سرامیک و فرش دستبافت می شود.

بلیط قطار شهرضا

رزرو بلیط قطار شهرضا در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار شهرضا به مقصد تهران، شیراز و مشهد پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار شهرضا


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار شهرضا


برای خرید بلیط قطار شهرضا به تهران، شیراز و مشهد علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار شهرضا


فروش بلیط قطار شهرضا از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران شهرضا


با خرید بلیط قطار تهران شهرضا و عبور از ایستگاه های قم، کاشان، بادرود و اصفهان مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 9 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای لوکس 4 تخته البرز و چهار تخته پلورسبز از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از تهران به شهرضا سفر کنید.

بلیط قطار مشهد شهرضا


بلیط قطار مشهد شهرضا را تهیه کرده و در مدت زمان نزدیک به 20 ساعت از مشهد به شهرضا بروید. گفتنی است که قطارهای 4 تخته پلور سبز می توانند با عبور از ایستگاه های تربت حیدریه، طبس، چادرملو، اردکان و اصفهان شما را به مقصد برسانند.

بلیط قطار شیراز شهرضا


پس از رزرو بلیط قطار شیراز شهرضا و عبور از ایستگاه های صفاشهر، اقلید و امین آباد می توانید در مدت زمان نزدیک به 6 ساعت از شیراز به شهرضا بروید. قطارهای لوکس 4 تخته البرز از جمله قطارهایی هستند که می توانند شما را در مسیر همراهی کنند.


بلیط قطار برای مقصد شهرضا 
بلیط قطار از مبدا شهرضا