پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری برای بازه حرکت اول تا 22اسفند، از ساعت 17 روز چهارشنبه (12بهمن) انجام‌ خواهد شد.

بلیط قطار سیرجان

امتیاز دهید:
461 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5 خرید بلیط قطار سیرجان، آسان و در سریع ترین زمان
قاصدک 24

سیرجان چگونه شهری است؟


سیرجان از شهرهای استان کرمان است که در جنوب غربی آن واقع شده و به واسطه فعالیت های اقتصادی و صنعتی خود، یک منطقه ویژه اقتصادی محسوب می شود. سیرجان در ارتفاع 1766 متری از سطح دریا قرار گرفته و در مقایسه با سایر شهرهای نیمه کویری ایران آب و هوای ملایم و معتدل تری دارد. سیرجان به دلیل قطبی صنعتی بودن، از فرودگاه نیز برخوردار بوده و بسیاری با خرید بلیط هواپیما به این شهر سفر می کنند.

بلیط قطار سیرجان

برخی از نقاط دیدنی سیرجان


سیرجان شهر کرمان کویری که زمانی شهریجان نام داشته، مکان های زیادی برای دیدن دارد. اگر به این شهر سفر می کنید، بازدید از مکان هایی چون بادگیر چپقی، قلعه سنگ، مسجد سید، مسجد جامع عضدی، مسجد قلعه سنگی، آرامگاه شاه فیروز، آرامگاه میر زبیر و باغ بمید را فراموش نکنید.

بلیط قطار سیرجان

سوغات و ره آورد سیرجان


سیرجان در سوغات با کرمان شریک است. از سیرجان هم می توانید مسقطی معروف این شهر را سوغات ببرید و هم کلمپه، زیره، قاووت، حنا، سدر و کتیرا.

بلیط قطار سیرجان

رزرو بلیط قطار سیرجان در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار سیرجان به شهرهای تهران، مشهد، یزد، اصفهان و بندرعباس پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار سیرجان


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار سیرجان


برای خرید بلیط قطار سیرجان به شهرهای تهران، مشهد، یزد، اصفهان و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار سیرجان


فروش بلیط قطار سیرجان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران سیرجان


مسافرانی که بلیط قطار تهران به سیرجان را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر 14 ساعت و نیم و عبور از ایستگاه های قم، کاشان، بادرود، اردکان، یزد، بافق و میمند به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای 4 تخته غزال از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به سیرجان تردد می کنند.

بلیط قطار مشهد سیرجان


با خرید بلیط قطار مشهد سیرجان و عبور از ایستگاه های کاشمر، طبس و بافق مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 17 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای درجه یک خواب و تهویه دار از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از مشهد به سیرجان سفر کنید. برای خرید بلیط قطار در مسیر برگشت نیز می توانید از سامانه قاصدک 24 کمک بگیرید و از قیمت بلیط قطار سیرجان مشهد مطلع شوید.

بلیط قطار یزد سیرجان


با خرید بلیط یزد سیرجان شما می توانید در مدت زمان نزدیک به ساعت و نیم و با عبور از ایستگاه های بافق و میمند به مقصد خود در سیرجان برسید. گفتنی است که قطارهای چهار تخته البرز و چهار تخته غزال در مسیر یزد سیرجان تردد می کنند.

بلیط قطار بندرعباس سیرجان


بلیط قطار بندرعباس سیرجان را تهیه کرده و با عبور از ایستگاه های فین، تزرج و گل گهر به مقصد خود در سیرجان برسید. قطارهای 4 تخته البرز، لوکس شش نفری و 4 تخته غزال می توانند شما را در نزدیک به 6 ساعت از بندرعباس به سیرجان برسانند.

بلیط قطار اصفهان سیرجان


با تهیه بلیط قطار اصفهان سیرجان می توانید در مدت زمان نزدیک به 10 ساعت از اصفهان به سیرجان برسید. قطارهای 4 تخته البرز می توانند با گذر از ایستگاه های اردکان، یزد و بافق شما را به مقصد خود در سیرجان برسانند.


بلیط قطار برای مقصد سیرجان 
بلیط قطار از مبدا سیرجان