بلیط قطار سیرجان

قاصدک 24

سیرجان چگونه شهری است؟


سیرجان از شهرهای استان کرمان است که در جنوب غربی آن واقع شده و به واسطه فعالیت های اقتصادی و صنعتی خود، یک منطقه ویژه اقتصادی محسوب می شود. سیرجان در ارتفاع 1766 متری از سطح دریا قرار گرفته و در مقایسه با سایر شهرهای نیمه کویری ایران آب و هوای ملایم و معتدل تری دارد. سیرجان به دلیل قطبی صنعتی بودن، از فرودگاه نیز برخوردار بوده و بسیاری با خرید بلیط هواپیما به این شهر سفر می کنند.

بلیط قطار سیرجان

برخی از نقاط دیدنی سیرجان


سیرجان شهر کرمان کویری که زمانی شهریجان نام داشته، مکان های زیادی برای دیدن دارد. اگر به این شهر سفر می کنید، بازدید از مکان هایی چون بادگیر چپقی، قلعه سنگ، مسجد سید، مسجد جامع عضدی، مسجد قلعه سنگی، آرامگاه شاه فیروز، آرامگاه میر زبیر و باغ بمید را فراموش نکنید.

خرید آنلاین بلیط قطار سیرجان

سوغات و ره آورد سیرجان


سیرجان در سوغات با کرمان شریک است. از سیرجان هم می توانید مسقطی معروف این شهر را سوغات ببرید و هم کلمپه، زیره، قاووت، حنا، سدر و کتیرا.

رزرو بلیط قطار سیرجان

رزرو بلیط قطار سیرجان در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار سیرجان به شهرهای تهران، مشهد، یزد، اصفهان و بندرعباس پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار سیرجان


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار سیرجان


برای خرید بلیط قطار سیرجان به شهرهای تهران، مشهد، یزد، اصفهان و بندرعباس علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار سیرجان


فروش بلیط قطار سیرجان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار برای مقصد سیرجان 
بلیط قطار از مبدا سیرجان