بلیط قطار زرند

قاصدک 24

زرند چگونه شهری است؟


زرند یکی از شهرهای استان کرمان است که در فاصله 75 کیلومتری این شهر و در شمال غربی آن قرار گرفته است. این شهر که در سده های نخستین پس از اسلام یکی از آبادترین شهرهای ایران بوده، امروزه با داشتن معادن و کارخانجات متعدد چهره یک شهر صنعتی را به خود گرفته است. زرند از آب و هوای نیمه کویری، تابستان های نسبتا گرم و زمستان های سرد برخوردار است.

بلیط قطار زرند

برخی از نقاط دیدنی زرند


هرچند که زرند یکی از زلزله خیزترین شهرهای ایران است و در سال های اخیر نیز دستخوش چندین زلزله شده، هنوز هم آثار تاریخی منحصر به فرد خود را دارد. بازار وکیل زرند، بازار سهرابی، مسجد حسینیه سقاخانه زند، منطقه حفاظت شده چاه کومه و روستاهای اطراف آن چون روستای جرجافک، سرتخت و داهوئیه از دیدنی های شهرستان زرند به شمار می روند.

بلیط قطار زرند

سوغات و ره آورد زرند


زرند بخشی از استان کرمان است و همین باعث شده تا پسته های زرند یکی از مشهورترین سوغات آن به شمار روند. هر چند که تنها پسته زرند نیست که علاقه مندان خود را دارد، بلکه سوهان زرندی هم یکی از پر طرفدارترین شیرینی های زرند است.

بلیط قطار زرند

رزرو بلیط قطار زرند در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار زرند به شهرهای تهران، مشهد، یزد، کرمان و زاهدان پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار زرند


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار زرند


برای خرید بلیط قطار زرند به شهرهای تهران، مشهد، یزد، کرمان و زاهدان علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید.


فروش بلیط قطار زرند


فروش بلیط قطار زرند از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار تهران زرند


مسافرانی که بلیط قطار تهران به زرند را خریداری کرده اند، می توانند با طی مسیر 12 ساعت و نیم و عبور از ایستگاه های قم، کاشان، بادرود، نایین، اردکان، یزد و بافق به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای لوکس شش نفری، 4 تخته البرز و غزال بن ریل از جمله قطارهایی هستند که در مسیر تهران به زرند تردد می کنند.

بلیط قطار مشهد زرند


با خرید بلیط قطار مشهد زرند و عبور از ایستگاه های کاشمر، تربیت حیدریه، طبس، چادرملو و بافق مسافران می توانند در مدت زمان نزدیک به 17 ساعت به مقصد خود برسند. گفتنی است که قطارهای غزال بن ریل از جمله قطارهایی هستند که می توانید با آنها از مشهد به زرند سفر کنید.

بلیط قطار یزد زرند


با خرید بلیط یزد زرند شما می توانید در مدت زمان 5 ساعت و نیم و با عبور از ایستگاه های بافق و سی ریز به مقصد خود در زرند برسید. گفتنی است که قطارهای غزال بن ریل و لوکس شش نفره در مسیر یزد زرند تردد می کنند.

بلیط قطار کرمان زرند


با تهیه بلیط قطار کرمان زرند مسافران می توانند در مدت زمان کمتر از 2 ساعت به مقصد خود در زرند برسند. گفتنی است که قطارهای غزال بن ریل و لوکس شش نفری از قطارهایی هستند که می توانید با آنها به زرند بروید.

بلیط قطار زاهدان زرند


بلیط قطار زاهدان زرند را تهیه کرده و با عبور از ایستگاه های بم و کرمان به مقصد خود در زرند برسید. قطارهای 4 تخته البرز می توانند شما را در 9 ساعت از زاهدان به زرند برسانند.


بلیط قطار برای مقصد زرند 
بلیط قطار از مبدا زرند