بلیط قطار تبریز

قاصدک 24

تبریز چگونه شهری است؟


تبریز بزرگ ترین قطب اقتصادی شمال غرب ایران و مناطق آذری نشین بوده و 1200 کیلومتر مربع مساحت دارد. این شهر همچنین یکی از طویل المدت ترین پایتخت های ایران نیز به شمار می رود که در دوره های تاریخی مختلف از جمله ایلخانیان و صفویان پایتخت سیاسی ایران بوده است. این شهر مهد بسیاری از اولین های ایران است؛ از اولین هتل و سینما گرفته تا نخستین شهرداری.

بلیط قطار شهر تبریز

برخی از نقاط دیدنی تبریز


شهر تاریخی و پر آشوب تبریز، بسیاری از مکان های تاریخی ایران را در دل خود جای داده است. ارگ تبریز و مسجد کبود، کاخ شهرداری تبریز، بنای شاهگلی، مسجد ثقه الاسلام، کلیسای کاتولیک ها، بازار فرش تبریز و جاذبه های طبیعی چون جنگل ارسباران، پارک ملی کنتال و کویر قوم تپه همواره مورد علاقه گردشگران بوده است.

کلیسای کاتولیک ها تبریز

سوغات و ره آورد تبریز


اگر می خواهید از تبریز تحفه ای به یادگار ببرید، هم صنایع دستی و هنری این شهر از جمله قالی، سرامیک، سفال، جواهرآلات و نقره کاری را به شما پیشنهاد می کنیم و هم شیرینی و شکلات های متنوع این شهر مانند نوقا، قرابیه، راحت الحلقوم و لطیفه. این را هم بدانید که تبریز شهر شیرینی و شکلات ایران است و بیش از 50 درصد شیرینی و شکلات کشور در این شهر تولید می شود.

خرید آنلاین بیلط قطار تبریز

راه آهن تبریز


یکی از نخستین ایستگاه های راه آهن ایران، راه آهن تبریز می باشد که در سال 1295 شمسی و با بهره برداری از محور تبریز-جلفا فعالیت خود را شروع کرد. طراح اولیه این ایستگاه نیز یک فرانسوی بوده است. قدمت این ایستگاه منجر به ثبت ملی آن در سال 95 شده است. اما اهمیت ایستگاه تبریز تنها به تاریخی بودن آن محدود نمی شود. حل و نقل بین المللی کالا به ترکیه و جمهوری خودمختار نخجوان از طریق محور تبریز-رازی و تبریز-جلفا انجام می شود.

ایستگاه راه آهن تبریز

رزرو بلیط قطار تبریز در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار تبریز از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار تبریز


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. به همین جهت است که قیمت بلیط قطار تبریز به تهران از قیمت بلیط هواپیما در همین مسیر ارزان تر است. شایان ذکر است خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد. همچنین اگر مایلید با هزینه کمتری به تبریز سفر کنید؛ می‌توانید اقدام به خرید بلیط اتوبوس از قاصدک 24 نمایید.


خرید بلیط قطار تبریز


برای خرید بلیط قطار تبریز به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای شش تخته میلاد، چهار تخته خلیج فارس، درجه یک سهند، لوکس چهار تخته توس و ... از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر تبریز تردد می‌کنند. لازم به ذکر است در صورتی که علاقمندید در سریع‌ترین زمان ممکن به تبریز برسید؛ می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما از سایت قاصدک 24 به تبریز سفر کنید.

فروش بلیط قطار تبریز


فروش بلیط قطار تبریز از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری انواع بلیط تبریز نظیر بلیط قطار تهران تبریز و یا برای خرید بلیط قطار عجب شیر اقدام کنند.


 

بلیط قطار از مبدا تبریزبلیط قطار برای مقصد تبریز