بلیط قطار اصفهان

قاصدک 24

اصفهان چگونه شهری است؟


اصفهان دومین شهر پهناور و سومین شهر پرجمعیت ایران است که مساحتی در حدود 515 کیلومتر مربع دارد. این شهر که برای مدت های طولانی و در دوره های مختلف تاریخی پایتخت ایران بوده است، دومین پایتخت فرهنگی جهان اسلام بعد از مکه به شمار می رود. اصفهان نه تنها برای گردشگران داخلی بلکه برای توریست های خارجی نیز شهری محبوب به شمار می رود. بنابراین شاید تهیه یک بلیت قطار و سفری راحت به این شهر، کار چندان سختی به نظر نرسد.

بلیط قطار اصفهان

برخی از نقاط دیدنی اصفهان


نوشتن از جاذبه های گردشگری اصفهان آن هم در چند خط کار راحتی نیست. اصفهان مهد مسجدها، پل ها و آثار تاریخی دیگر است. اگر بخواهیم تنها به چند نمونه اشاره کنیم، می توانیم به میدان نقش جهان، مسجد امام، سی و سه پل، پل خواجو، مسجد جامع، مسجد شیخ لطف الله، کاخ چهلستون، چهار باغ عباسی و نیز کلیسای وانک اشاره کنیم. به همین دلیل گردشگران بسیاری در طول سال با خرید بلیط هواپیما اصفهان برای گشت‌وگذار به این شهر دیدنی سفر می‌کنند.

پل خواجو اصفهان

سوغات و ره آورد اصفهان


در سفر به اصفهان دستتان برای خرید سوغاتی باز است. از گز که معروف ترین سوغات اصفهان است بگذریم، پولکی های متنوع و صنایع دستی گسترده این شهر مانند قلمزنی، منبت کاری، خاتم کاری، ملیله دوزی و میناکاری نیز ره آورد خوبی محسوب می شوند.

خرید آنلاین بلیط قطار اصفهان

راه آهن اصفهان


اتصال این شهر به شبکه حمل و نقل ریلی کشور به سال 1347 بر می گردد. از این نظر اصفهان یکی از شهرهای پیشرو در کشور به شمار می رود. راه آهن اصفهان دارای 615 کیلومتر خط اصلی و 99 کیلومتر خط صنعتی و تجاری می باشد. همچنین ایستگاه های مهم راه آهن اصفهان را می توان اصفهان، سیستان، زرین شهر، حسن آباد، کاشان، بادرود و دیزیچه دانست.

ایستگاه راه آهن اصفهان

رزرو بلیط قطار اصفهان در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار اصفهان از هر یک از شهرهای ایران، پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید. در نهایت گفتنی است برای خرید سایر بلیط های قطار در مسیر اصفهان نظیر بلیط قطار اصفهان چابهار نیز میتوانید از همین مجموعه کمک بگیرید.


قیمت بلیط قطار اصفهان


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. به همین دلیل قیمت بلیط قطار اصفهان مشهد در شرکت رجا از قیمت همین بلیط در سایر شرکت های ریلی متفاوت است. با این وجود هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه‌تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.

البته امروزه وجود اتوبوس‌های وی‌آی‌پی نیز تجربه سفر راحتی را به شما می‌دهد. اگر مایلید سفر مقرون به صرفه‌تری را تجربه کنید؛ می‌توانید بلیط اتوبوس را جایگزین بلیط قطار کنید.
همچنین اگر سرعت رسیدن به مقصد برای شما در اولویت است و با قیمت بلیط هواپیما نیز مشکلی ندارید؛ می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما از قاصدک24، در سریع ترین زمان ممکن خودتان را به اصفهان برسانید. 

خرید بلیط قطار اصفهان


برای خرید بلیط قطار اصفهان به هر کدام از شهرها علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. قطارهای غزال و البرز از میان 19 نوع قطار موجود در ناوگان ریلی ایران در مسیر اصفهان تردد می کنند. برای خرید بلیط قطار اصفهان در سایر مسیرها نظیر بلیط قطار اصفهان به چابهار نیز میتوانید از سامانه قاصدک 24 استفاده نمایید.


فروش بلیط قطار اصفهان


فروش بلیط قطار اصفهان از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی(هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.


بلیط قطار از مبدا اصفهانبلیط قطار برای مقصد اصفهان