بلیط قطار اسفراین

قاصدک 24

اسفراین چگونه شهری است؟


اسفراین شهری در شمال غربی استان خراسان شمالی است که بخش اعظم ساکنان آن را کرد زبان ها تشکیل می دهند و از کوه های زیبا، دشت ها و جلگه های فراوان تشکیل شده است. همین تنوع آب و هوایی باعث شده تا زمینه مناسبی برای زندگی انسان ها در طول دوره های پیش از تاریخ و تاریخی فراهم شود. اسفراین از جنوب به سبزوار، از شرق به قوچان و از غرب هم به بجنورد محدود می شود.

بلیط قطار اسفراین

برخی از نقاط دیدنی اسفراین


اسفراین هم جاذبه های تاریخی دارد و هم جاذبه های طبیعی. برای آنها که به قصد دیدار از دیدنی های تاریخی به این شهر می روند، بقعه شیخ آذری بیهقی، شهر تاریخی بلقیس، آرامگاه شیخ ادکانی، آرامگاه شاهزاده زید توی و نیز آرامگاه شیخ اذری بهترین مکان ها به شمار می روند. از جاذبه های طبیعی اسفراین نیز باید به روستای سرسبز رویین، پارک ملی ساریگل، پارک ملی سالوک، منطقه نمونه گردشگری میلانلو و آبشار دره زاری اشاره کرد.

خرید بلیط قطار اسفراین

سوغات و ره آورد اسفراین


اسفراین علاوه بر سوغاتی های خوشمزه خود که شامل انگور، پنبه، زیره، آب نبات و شکر پنیر می شود، صنایع دستی چون فرش، گلیم، سفره کردی، چاروق، پوستین دوزی، گیوه و جاجیم را هم به عنوان سوغات به مسافران خود ارزانی می کند.

رزرو بلیط قطار اسفراین

رزرو بلیط قطار اسفراین در قاصدک24


برای رزرو بلیط قطار اسفراین از شهرهای تهران و مشهد پس از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدأ، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع(عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان نمایش داده می شود که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.


قیمت بلیط قطار اسفراین


بدون شک اینکه بلیط قطار خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می کنید، بر قیمت بلیط قطار تأثیرگذار است. اما هر شرکت ریلی را که برای سفر انتخاب کنید، باید بدانید که سفر با قطار به خودی خود مقرون به صرفه تر، راحت تر و ایمن تر است. خرید از سامانه اینترنتی فروش بلیط قاصدک 24 با فراهم کردن امکان مقایسه قیمت ها، دستتان را در انتخاب باز می گذارد.


خرید بلیط قطار اسفراین


برای خرید بلیط قطار اسفراین به شهرهای تهران و مشهد علاوه بر خرید حضوری که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، خرید اینترنتی هم اضافه شده است. بنابراین می توانید با انتخاب نوع قطار، کیفیت امکانات و سرویس دهی و همچنین قیمت را انتخاب کرده و بلیط خود را خریداری کنید. همچنین میتوانید برای خرید بلیط قطار جاجرم از سایت قاصدک 24 اقدام نمایید.


فروش بلیط قطار اسفراین


فروش بلیط قطار اسفراین از طریق مراکز فروش، خرید اینترنتی و خرید موبایلی (هم قطار) صورت می پذیرد. بنابراین مسافران می توانند با داشتن مدارک شناسایی لازم برای خرید حضوری و کارت بانکی عضو شتاب با رمز دوم برای خرید غیرحضوری اقدام کنند.

بلیط قطار برای مقصد اسفراین