خرید اینترنتی بلیط قطار

امتیاز دهید:
3745 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.3 از 5 خرید اینترنتی بلیط قطار
خرید اینترنتی بلیط قطار

برخی از ما به صورت روزانه یا هفتگی به سفرهای کاری یا خانوادگی می رویم؛ مثلا در شهری دور از محل سکونت خود، درس می خوانیم یا به کاری مشغولیم و برای این سفرهای مداوم و هر روزه، نیاز به یک وسیله نقلیه مطمئن و ایمن داریم که آمد و شد با آن نیز هزینه چندانی بر دوشمان نگذارد. سفرهای زمینی و به طور مشخص سفر با قطار، یکی از راه های آسان، سریع و مقرون به صرفه ای است که می توانیم برای اینگونه مسافرت ها، انتخاب کنیم.

سفر با قطار بر خلاف سایر سفرهای زمینی، تحمل پیچ های جاده را به مسافران خود تحمیل نمی کند، فضای بیشتری را در اختیارمان قرار می دهد و از همه مهمتر اینکه اگر حرکت های گهواره ای وسایل نقلیه خواب را مهمان چشمانمان کند، با یک صندلی و تخت راحت، برای استراحتی چند ساعته پذیرایمان است!

خرید بلیط قطار


همانطور که می دانید با وجود کارگزاران سفرهای ریلی بسیاری که در کشور مشغول به فعالیت و فروش بلیط قطار هستند، خرید بلیط قطار در برخی از روزهای سال نظیر ایام نوروز و یا تعطیلات تابستان بسیار دشوار می گردد. دلیل این موضوع افزایش چشم گیر تقاضا برای بلیط قطار در مسیرهای پرتردد (به طور مثال: بلیط قطار مشهد) است از این رو پیشنهاد ما به شما، تهیه و خرید بلیط قطار به صورت غیر حضوری و آنلاین است.

خرید بلیط قطار
سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار قاصدک 24 یکی از سامانه های معتبر خرید بلیط قطار است که می توانید در آن به راحتی بلیط قطار مورد نظر خود را جستجو و نسبت به خرید آن اقدام نمائید. در این سامانه شما قادر هستید ضمن مشاهده لیست کاملی از بلیط های موجود، قیمت بلیط قطار مورد نظر خود را نیز با سایر بلیط ها مقایسه و در نهایت خرید مناسب و مقرون به صرفه تری را تجربه نمائید.

قیمت بلیط قطار


همانطور که می دانید آنچه که تعیین کننده قیمت بلیط قطار است عباراتی نظیر لوکس، درجه یک، درجه دو، سالنی و... است که در واقع نشان دهنده نوع قطار و میزان امکانات موجود در آن می باشد. سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار قاصدک24 برای سهولت و سرعت بیشتر در دسترسی شما به بلیط قطار مورد نظر خود، مجموعه کاملی از این بلیط ها نظیر بلیط قطار رجاء، بلیط قطار سفیر، بلیط قطار فدک و... را گردآوری نموده است به این ترتیب امکان رزرو و خرید هر نوع بلیط قطاری را بسته به درجه قطار (درجه یک تا سه)، سرعت، گنجایش و نوع امکانات آن خواهید داشت.

قیمت بلیط قطار
آنچه که در این سامانه قابل توجه است وجود فیلترهای موجود در سامانه است که می توانید لیست جستجوی خود را محدودتر کنید و اگر بلیط قطار خاصی مد نظرتان است، سریعتر نسبت به رزرو آن اقدام نمائید. به طور مثال فیلتر قیمت به شما این امکان را می دهد تا بازه ای برای قیمت بلیط قطار خود تعیین کرده و نسبت به بودجه و هزینه مورد نظرتان خرید نمائید.


رزرو بلیط قطار


برای رزرو بلیط قطار در سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار قاصدک 24، می توانید با مراجعه به سایت ما به آدرس www.ghasedak24.comپس از تکمیل فیلد های مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر خود، لیست کاملی از بلیط های موجود را مشاهده نمائید و پس از بررسی و مقایسه به رزرو بلیط قطار مورد نظر خود بپردازید و اندکی بعد و پس از تائید کارشناسان فروش این سامانه بلیط قطار مورد نظر خود را در آدرس ایمیل خود دریافت نمائید.


خرید اینترنتی بلیط قطار


همانطور که می دانید سفر با قطار در ایران از پیشینه ای چند ده ساله ای برخوردار است و همواره جز پر طرفدارترین روش های مسافرتی و خاطره انگیزترین آنها بوده است اما در برخی از مواقع خرید حضوری بلیط قطار کمی زمانبر است از این رو اغلب خرید اینترنتی بلیط قطار به علت سهولت، سادگی و صرفه جویی در زمان به مسافران پیشنهاد می گردد.

رزرو بلیط قطار
خرید اینترنتی بلیط قطار محدودیت زمانی ندارد همین امر نیز موجب می شود تا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس باشد، علاوه بر آن اینگونه خرید ها، یکی از ایمن ترین و ساده ترین خرید های آنلاین می باشند از این رو افرادی که خرید حضوری و مراجعه به آژانس های مسافرتی را به خرید اینترنتی بلیط قطار ترجیح می دهند رو به کاهش هستند.

بلیط ارزان قطار


تعرفه بلیط قطار در مسیرهای داخلی با توجه به نوع قطار، کارگزار ریلی ارائه دهنده آن، مسافت و... متفاوت است که همین تنوع قیمت نیز پیدا کردن یک بلیط ارزان قطار را ساده تر می کند. با این وجود راهکارهای دیگری نیز برای تهیه بلیط ارزان قطار وجود دارد. به طور مثال یکی از عوامل تاثیرگزار بر روی قیمت بلیط قطار در سفرهای خانوادگی دربست نمودن کوپه است. به عبارت دیگر دربست کردن کوپه و درج تعداد واقعی مسافران بزرگسال و کودک در قسمت مربوطه، موجب می گردد بهای تمام شده صندلی های خالی با کسر هزینه خدمات برای کاربر محاسبه گردد و مسافر ضمن حفظ حریم خصوصی خود، سفر خانوادگی مقرون به صرفه تری را تجربه نماید.

موجودی بلیط قطار


خرید بلیط قطار از سامانه های خرید اینترنتی جای خود را در بین مردم پیدا کرده است. سرعت و سهولت دسترسی به بلیط قطار و چک کردن موجودی بلیط قطار در هر زمان و هر کجا، یکی از دلایل اقبال مردم به سامانه های اینترنتی فروش بلیط بوده است. اگر زمانی مراجعه حضوری تنها راه خرید بلیط و چک کردن موجودی بلیط قطار در مسیر مورد نظر بود، امروز خرید آنلاین محدودیت ها را از میان برداشته است. دسترسی به موجودی بلیط قطار در مسیر دلخواه در بازه های قیمت و کارگزاران ریلی مختلف امکانی است که خرید اینترنتی بلیط قطار در اختیار مسافران قرار داده است.

بلیط قطار تهران مشهد


بلیط قطار تهران مشهد یکی از پر فروشترین بلیط های قطار در ایران و مسیر ریلی آن پرتردد ترین خط آهن کشور به حساب می آید. از این رو کارگزاران ریلی مختلفی جهت بهره مندی تمامی اقشار جامعه، بلیط قطار تهران مشهد را در بازه نرخی گوناگونی ارائه می کنند. شرکت رجا نیز همچون سایر کارگزاران ریلی بلیط قطار تهران مشهد را در قطارهای سیمرغ، سبز، توس، اکسپرس، پردیس سالنی و ... عرضه و بخش اعظمی از مسافران را در این مسیر جابجا می کند.

بلیط قطار تهران شیراز


حرکت از پایتخت به مقصد شهر شاعران ایران با تهیه بلیط قطار تهران شیراز شرکت فدک بسیار دلپذیرتر شده است. خریداران بلیط قطار تهران شیراز در مدت 18 ساعت و با سرعت 150 کیلومتر بر ساعت به مقصد خواهند رسید. علاوه بر این قطار، سایر قطارها از جمله قطار چهار تخته پلور سبز متعلق به شرکت رجا نیز بلیط قطار تهران شیراز را در تمام روزهای هفته با بهترین قیمت به مسافران جاده های آهنین عرضه می کند.

بلیط قطار رجاء


رجاء یکی از کارگزاران به نام و قدیمی فروش بلیط قطار در ایران است که سال های متمادی با فروش بلیط قطار رجاء در این عرصه فعالیت نموده است. برای تهیه یک بلیط قطار رجاء به مقصد دلخواه خود تنها کافیست پس از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار قاصدک24، روی بلیط مورد نظر خود که یک بلیط قطار رجاء است کلیک کرده و در مراحل بعدی نسبت به خرید آن اقدام نمائید.

نکته آخر اینکه در سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار قاصدک 24، ضمن خرید بلیط قطار و برخورداری از پشتیبانی تیم فروش این مجموعه، می توانید نسبت به کنسلی و استرداد بلیط قطار خود نیز اقدام نمائید پس اگر به هر دلیلی مجبور به لغو سفر خود شدید، دیگر کوچکترین نگرانی ای برای کنسل کردن بلیط قطار خود نخواهید داشت.

سفر با قطار با سابقه ای طولانی برای بسیاری از ما هنوز هم با صدای لذت بخش حرکت خود بر روی جاده های آهنین تداعی گر خاطرات اولین سفرهای کودکی مان است؛ با قاصدک 24 تجربه شیرینی از سفر برای کودکانمان بسازیم!