مزایای سفر با اتوبوس VIP ایران پیما

اگر تصور می‌کنید که سفر با اتوبوس خسته کننده و کسل بار است باید به شما بگوییم که بهتر است در خرید بلیط اتوبوس خود بیشتر دقت کنید. همانطور که می‌دانید دو نوع اتوبوس مسافربری در مسیرهای بین شهری ایران فعالیت می‌کنند. برخی از این اتوبوس‌ها که به اتوبوس‌های معمولی معروف هستند، بلیط ارزان‌قیمت‌تری دارند اما امکانات آن‌ها محدودتر است. به همین دلیل برخی از مسافران معتقدند که سفر با اتوبوس‌های معمولی به ویژه در مسیرهای طولانی، به هیچ عنوان مسافرت راحتی نیست. این دسته از مسافران اغلب ترجیح می‌دهند که با نوع دیگری از اتوبوس‌ها، یعنی اتوبوس های VIP سفر کنند که قیمت آن‌ها کمی از قیمت بلیط اتوبوس‌های معمولی بیشتر است. با این حال این نوع از اتوبوس‌ها امکانات بیشتری دارند و از آنجایی که تعداد کمتری مسافر را با خود جابه‌جا می‌کنند، حریم شخصی بیشتری را در اختیار افراد قرار می‌دهند.

اتوبوس های وی آی پی ایران پیما توسط یکی از بهترین شرکت‌های اتوبوسرانی در کشور برای سفرهای جاده‌ای به کار گرفته شده‌اند.  شرکت ایران پیما به مسافران اتوبوس‌های VIP خود خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم؛ با قاصدک 24 همراه باشید.

اتوبوس های وی آی پی ایران پیمافضای اختصاصی بیشتر


همانطور که گفتیم اتوبوس VIP ایران پیما تعداد مسافر کمتری را در هر مسیر جابه‌جا می‌کند. این امر به این دلیل است که در فضای داخلی این نوع اتوبوس‌ها تعداد صندلی کمتری تعبیه شده است و همین ویژگی موجب می‌شود تا هر مسافر از فضای اختصاصی بیشتری برخوردار باشد. به همین دلیل اگر بخواهیم فضای موجود در اتوبوس های VIP را با یک وسیله نقلیه عمومی دیگر نظیر هواپیما مقایسه کنیم، باید بگوییم که شما با رزرو یک صندلی در یک اتوبوس VIP انگار یک بلیط هواپیما را برای بخش بیزینس پرواز رزرو کرده‌اید. در حالی که خرید بلیط اتوبوس معمولی به منزله خرید بلیط برای بخش اکونومی هواپیما است. حال خبر خوب اینجا است که در هر اتوبوس وی آی پی ایران پیما تنها 25 صندلی جاگذاری شده‌اند و همین امر موجب می‌شود تا مسافران فضای اختصاصی بیشتری را در اختیار داشته باشند. برای خرید بلیط اتوبوس ایران پیما می‌توانید از قاصدک24 استفاده کنید.

اختلاف قیمت ناچیز


درست است که قیمت بلیط اتوبوس VIP ایران پیما از نوع معمولی آن گران‌تر است اما باید بدانید که این دو هزینه، تفاوت فاحشی با هم ندارند. از سوی دیگر سفر با اتوبوس معمولاً مقرون به صرفه تر از سفر با انواع دیگر وسیله نقلیه است. چرا که اگر شما قرار باشد به جای یک قطار معمولی، بلیط قطار یک ترن لوکس نظیر قطارهای 5 ستاره فدک را خریداری کنید معمولاً باید بیش از دو یا سه برابر هزینه اولیه را بپردازید. در صورتی که در اتوبوس این اختلاف قیمت تقریباً ناچیز است و به چشم نمی‌آید.

انتخاب صندلی در اتوبوس وی ای پی ایران پیما


اگر قصد دارید بلیط اتوبوس ایران پیما خود را به صورت آنلاین و از طریق بهترین سامانه خرید اینترنتی فروش بلیط یعنی قاصدک 24 خریداری نمایید، می‌توانید از قابلیت امکان انتخاب صندلی در خریدهای اینترنتی بهره مند شوید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا بعد از تعیین مسیر سفر خود و تعداد مسافران با مشاهده نقشه اتوبوس، صندلی مورد نظر خود را انتخاب و از جنسیت مسافر کنار دستی خود مطلع شوید. این کار به مسافران تنها به ویژه خانم ها کمک می‌کند تا صندلی بهتری را برای مسافرت خود خریداری کرده و سفر آرام تری را تجربه کنند.

خدمات اتوبوس وی ای پی ایران پیما


شایان ذکر است کاربرانی که قاصدک 24 را برای خرید انواع بلیط سفر خود نظیر بلیط اتوبوس وی ای پی ایران پیما انتخاب می‌کنند می‌توانند بیمه مسافرتی مورد نیاز خود را نیز به صورت آنلاین و از طریق همین مجموعه خریداری کنند. قاصدک 24 همچنین امکان رزرو آنلاین هتل را نیز برای کاربران خود مهیا ساخته است تا مشتریان محترم این مجموعه بتوانند به کلیه نیازهای مسافرتی خود را در یک سامانه واحد پاسخ دهند.

خدمات رفاهی اتوبوس VIP ایران پیما


شرکت اتوبوسرانی ایران پیما امکانات بسیاری را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد. از بهترین امکانات اتوبوس وی آی پی ایران پیما می‌توانیم به صندلی‌های تخت خواب شو، اهدای بالش و پتو به مسافرین برای استراحت در مسیر، سرو غذاهای گرم و سرد، میوه، دسر و آب معدنی، پخش فیلم‌های سینمایی روز و مواردی از این دست اشاره کنیم. البته می‌توان گفت که این قبیل امکانات کم یا زیاد در اغلب اتوبوس های VIP وجود دارد اما تفاوت اتوبوس های VIP ایران پیما با سایر شرکت های اتوبوسرانی اهدای جوایز به مسافرین این نوع اتوبوس است که توسط شرکت به انجام می‌رسد.

اتوبوس وی ای پی ایران پیما


در پایان یادآور می‌شویم که اتوبوس های VIP ایران پیما در کلیه مسیرهای جاده‌ای کشور تردد می‌کنند. از این رو شما می‌توانید به راحتی بلیط اتوبوس خود را به هر مقصد دلخواه خریداری نمایید و سفری را تجربه کنید که در آن از رانندگان حرفه‌ای و مجرب استفاده شده است. همچنین برای خرید انواع بلیط هواپیما و قطار به مقصد دلخواه خود نیز تنها کافی است تا مسیر مورد نظرتان را در سایت یا اپلیکیشن قاصدک 24 جستجو کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید ملزومات سفر خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید. لازم به ذکر است در قاصدک 24 شما می‌توانید علاوه بر خرید انواع بلیط سفر، بیمه مسافرتی و رزرو آنلاین هتل، بلیط خریداری شده خود را نیز به صورت اینترنتی کنسل و هزینه آن را مسترد نمایید. فراموش نکنید برای بهره گیری از این امکان تنها کافی است تا به بخش مربوطه در فوتر سایت قاصدک 24 مراجعه کنید.