ترفندهایی برای خرید پرواز اهواز با بهترین قیمت- قاصدک 24

امتیاز دهید:
28 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 0.5 از 5 ترفندهایی برای خرید پرواز اهواز با بهترین قیمت- قاصدک 24
اهواز یکی از مهمترین کلان شهرهای جنوب ایران است که فرودگاه آن نیز از جمله فرودگاه های بین المللی و کلیدی کشور به شمار می رود. همین امر نیز موجب شده است تا فرودگاه این شهر، روزانه میزبان پروازهای داخلی و خارجی بسیاری باشد. مسافرانی که با اهداف کاری یا تجاری و یا حتی گردش و سیاحت، بلیط هواپیما اهواز را خریداری کرده و به سرزمین این مردمان خونگرم سفر می کنند. در این میان مسافرانی که باید در سیمینارها یا جلسات کاری شرکت کنند اغلب، قادر به تغییر زمان سفر خود نیستند. اما مسافرانی که اهواز را برای گشت و گذار و تفریح انتخاب کرده اند، از آنجایی که اکثراً محدودیتی در زمان سفر خود ندارند، همواره به دنبال راهی برای خرید بلیط ارزان هواپیما هستند. به همین منظور تصمیم گرفتیم تا در این مطلب از قاصدک 24 با عنوان " ترفندهایی برای خرید پرواز اهواز با بهترین قیمت " این مسافران را برای خرید بلیط ارزان تر و تجربه یک سفر هوایی مقرون به صرفه یاری کنیم.

سفر به اهواز با بلیط هواپیما ارزان قیمت

خرید اینترنتی را تجربه کنید


اگر تا کنون بلیط هواپیما خود را به صورت حضوری و با مراجعه به آژانس های خدمات مسافرتی خریداری می کردید، حال وقت آن رسیده تا خرید اینترنتی را تجربه کنید. فراموش نکنید که شما در خرید حضوری، عملاً دامنه وسیعی برای انتخاب بلیط هواپیما خود ندارید و احتمالاً در نهایت، انتخابی محدود به سلیقه اپراتور فروش خواهید داشت. در حالی که اگر سایت معتبری را برای این کار انتخاب کنید، می توانید تعداد بیشماری بلیط را در تاریخ مورد نظر خود بررسی نمایید و در پایان بلیطی را خریداری کنید که قیمت مناسب تری دارد. جالب است بدانید در برخی از سامانه های فروش نظیر قاصدک 24 شما حتی می توانید پا را یک قدم فراتر نیز بگذارید و با تعیین دامنه نرخی، تنها بلیط هایی را در فهرست جستجوی خود مشاهده نمایید که با بودجه سفر شما همخوانی دارند.

هیچ پروازی را از قلم نیندازید


امروزه بیشتر سامانه های آنلاین بلیط سفر چه در بخش مربوط به بلیط قطار و چه هواپیما و اتوبوس، فیلترهایی را ارائه می دهند که به شما در جستجوی هوشمند و سریعتر بلیط سفر مورد نظرتان کمک می کنند. با این حال اگر شما به دنبال ارزانترین بلیط سفر موجود هستید، بهتر است این فیلترها را نادیده بگیرید و تمامی گزینه های موجود را بررسی کنید. در غیر اینصورت می توانید با محدود کردن دامنه جستجوی خود به یکی از شرکت های هواپیمایی، ساعت پرواز و نوع بلیط، این کار را سریعتر به پایان برسانید. اما فراموش نکنید تنها در صورتی که هیچ پروازی را از قلم نیندازید، می توانید مطمئن باشید که یک بلیط هواپیما اهواز را با بهترین قیمت خریداری کرده اید.

حداقل دو هفته زودتر برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید


همانطور که می دانید شما حتی در آخرین دقایق باقی مانده به پرواز نیز می توانید بلیط هواپیما اهواز خود را خریداری کنید. اصلاً همین ویژگی سبب شده است تا عبارتی با عنوان بلیط لحظه آخری در سفرهای هوایی شکل بگیرید. با این وجود اگر قیمت بلیط هواپیما، برای شما در اولویت است و تمایل دارید تا بلیط ارزان قیمت تری را برای سفر خود خریداری کنید، بهتر است این کار را به ساعات پایانی باقی مانده تا پرواز موکول نکنید. توصیه ما برای اینکه سفر هوایی مقرون به صرفه تری داشته باشید، این است که حداقل دو هفته زودتر از تاریخ مورد نظر خود برای سفر، به جستجوی بلیط دلخواهتان بپردازید و یا برنامه سفر خود را به گونه ای تنظیم کنید که در هر روزی که بلیط ارزانتری پیدا کردید، بتوانید به مسافرت بروید.

پروازهای سحرگاهی را رزرو کنید


شاید تصور کنید روزها و ساعت ها، تاثیر چندانی در قیمت بلیط یک پرواز ندارند. اما جالب است بدانید که به طور معمول بلیط های هواپیما در روزهای دوشنبه و سه شنبه ارزان تر از سایر ایام هفته هستند. این قانون در 24 ساعت نیز معمولاً در خصوص پروازهای سحرگاهی یا آخر شب صدق می کند. چرا که معمولاً کمتر کسی حاضر می شود ساعت 3 صبح از خواب خود بزند و برای پروازی که قرار است ساعت 5 از روی باند بلند شود، چمدان ببندد. بنابراین اگر در جستجوی خود، از فیلتر زمان استفاده کنید و در بازه زمانی 12 شب تا 6 صبح به دنبال پرواز بگردید، ممکن است سریع تر به بلیط هواپیما اهواز ارزان قیمت خود دست پیدا کنید.

استفاده از فیلتر زمان در خرید بلیط هواپیما اهواز

از جشنواره ها و کدهای تخفیف استفاده کنید


در ابتدای مطلب به این نکته اشاره کردیم که امروزه دیگر خرید حضوری بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار یک روش منسوخ شده محسوب می گردد. به همین جهت نیز سایت های بسیاری انواع بلیط سفر را به صورت اینترنتی به بازار ارائه می کنند. در این میان بسیاری از سایت ها برای اینکه بتوانند سهم بیشتری از این بازار داشته باشند به مناسبت های مختلف، جشنواره فروش برگزار می کنند و یا برای قدردانی از کاربران خود به آنها کدهای تخفیف اعطا می کنند. بدین ترتیب مسافران می توانند با استفاده از جشنواره ها و کدهای تخفیف موجود، بلیط مورد نظر خود را با قیمت کمتری خریداری کنند. موضوعی که تنها منوط به اطلاع به موقع از جشنواره ها است. به همین دلیل به کاربران عزیز توصیه می کنیم با دنبال کردن شبکه های اجتماعی سایت های معتبر نظیر قاصدک 24 از این فرصت های ویژه برخوردار شده تا بتوانند با بودجه کمتری برای سفر خود مهیا شوند.

در پایان یادآور می شویم کاربران محترم می توانند علاوه بر بلیط هواپیما اهواز، انواع بلیط هواپیما خارجی، تور و بیمه مسافرتی خود را نیز از سایت قاصدک 24 خریداری نمایند. این عزیزان همچنین برای رزرو هتل در سراسر کشور نیز می توانند به بخش مربوط به این خدمت در وب سایت این مجموعه مراجعه کنند.