چرا بلیط هواپیما ماهان در میان مسافران محبوب است؟

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 چرا بلیط هواپیما ماهان در میان مسافران محبوب است؟- قاصدک 24
دلایل بسیاری موجب می شود تا مسافران، یک شرکت هواپیمایی را برای سفر خود انتخاب کرده یا به طور کلی دور آن را خط بکشند. به طور مثال قیمت بلیط هواپیما برخی از ایرلاین ها در ایران نسبت به شرکت های دیگر مناسب تر است و همین امر موجب می شود تا مسافران تمایل بیشتری برای خرید بلیط هواپیما آن شرکت داشته باشند. با این حال همه چیز هم به هزینه سفر ختم نمی شود و عوامل دیگری نیز در محبوبیت ایرلاین ها دخیل هستند. به همین خاطر نیز تصمیم داریم تا در این مطلب با عنوان " چرا بلیط هواپیما ماهان در میان مسافران محبوب است؟ " به بررسی برخی از این عوامل بپردازیم؛ با قاصدک 24 همراه باشید.

نظم و برنامه ریزی درست


از جمله عواملی که موجب نارضایتی مسافران در یک پرواز می شود، تاخیر و نداشتن برنامه درست پروازی در یک ایرلاین است. این مسئله حتی گاهی تا اندازه ای آزار دهنده می شود که فرد به طور کلی قید خرید بلیط از آن ایرلاین را در پروازهای آتی خود می زند. اما خوشبختانه هواپیمایی ماهان تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا پروازهایش را طبق برنامه ریزی درست و روی نظم به انجام رساند. همین موضوع نیز باعث شده تا خریداران بلیط هواپیما ماهان از این بابت احساس رضایت داشته باشند و بدانند که با خرید بلیط از این هواپیمایی، پروازی منظم و به موقع را تجربه خواهند کرد.

خرید بلیط هواپیما ماهان

برخورد درست و حرفه ای مهمانداران


گاه برخی از مسافران به ویژه پرواز اولی ها، خاطره خوشی از سفر با بعضی از ایرلاین ها ندارد. آنها اینطور عنوان می کنند که برخورد غیر مسئولانه و نامناسب مهمانداران موجب شده تا پروازشان رضایت بخش نباشد و دیگر نخواهند تا با آن ایرلاین خاص پرواز کنند. این مسئله در حالی رخ می دهد که تمامی ایرلاین های کشور تلاش می کنند تا پرسنل پروازی خود را به درستی آموزش داده و رضایت مسافرانشان را در پرواز جلب کنند. با این حال در برخی مواقع ممکن است مسافران از برخورد مهمانداران راضی نباشند و از پرواز رضایت نداشته باشند. این مسئله موجب شده تا هواپیمایی ماهان حساسیت زیادی را در این بخش به کار بگیرد و تلاش کند تا با استخدام نیروی انسانی مناسب و آموزش آنها، رضایت تمامی خریداران بلیط هواپیما ماهان را جلب کند.

ناوگان پروازی و ایمنی سفر


بسیاری از مسافران سفر با قطار را ایمن ترین نوع مسافرت می دانند و انتخاب اول و آخرشان خرید بلیط قطار برای هر نوع سفری است. اما گاهی واقعا شرایط سفر زمینی مهیا نیست و مسافر به علت مسافت زیاد میان مبدا و مقصد، محدودیت در زمان سفر و عواملی از این دست مجبور به تهیه بلیط هواپیما می شود. در چنین شرایطی بدیهی است که فرد ترجیح می دهد با ایرلاینی سفر کند که از ناوگان پروازی مدرن تری استفاده می کند و حوادث کمتری در تاریخچه آن به چشم می خورد. به همین خاطر نیز برخی از مسافران بلیط هواپیما ماهان را به خاطر ناوگان پروازی مدرن و ایمنی بالای آنها خریداری می کنند.

خدمات و مهمانداری مناسب


پذیرایی در سفر و کیفیت خدمات و غذاهای ارائه شده نیز برای بسیاری از مسافران حائز اهمیت است. آنها معتقدند غذایی که در هواپیما ارائه می شود باید از بهترین مواد اولیه تهیه شده و به موقع سرو شود تا کیفیت لازم را داشته باشد. خدمات دیگری نظیر کمک به مسافران سالمند، سرگرمی برای کودکان و... نیز از عوامل دیگری هستند که رضایت مسافران یک پرواز را جلب می کنند. هواپیمایی ماهان نیز در این زمینه از تجربه متخصصین بهره گرفته و در تلاش است تا خاطره ای خوش از پرواز با ماهان را در خاطر مسافران خود به جای بگذارد. از این رو توانسته است از این بابت نیز توجه خریداران بلیط هواپیما ماهان را به خود جلب کرده و محبوبیت لازم را در این زمینه به دست آورد.

همچنین جالب است بدانید یکی از ویژگی های پذیرایی در کلاس های پروازی ماهان ایر این است که شما می توانید غذای خود را از پیش سفارش داده و مهمانداران را از رژیم غذایی خود آگاه کنید. فرایند سفارش غذا به این صورت است که باید 36 ساعت پیش از پرواز و در هنگام رزرو بلیط هواپیما از طریق سایت و یا تماس با رزرواسیون ماهان ایر، به انجام این کار اقدام کنید. به خاطر داشته باشید که این سفارش تنها یکبار قابل انجام بوده و اعمال تغییرات بعدی در آن امکان پذیر نیست. رزرو غذاهای خاص هم تنها در پروازهای خارجی ماهان ممکن است.

پذیرایی در ماهان ایر
در پایان یادآور می شویم که برای خرید انواع بلیط هواپیما ماهان ایر نظیر بلیط چارتر هواپیمایی ماهان، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک 24 نیز مراجعه نمایید. شما در قاصدک 24 علاوه بر بلیط هواپیما می توانید بلیط اتوبوس یا قطار مورد نظر خود را نیز رزرو نمایید و بیمه مسافرتی دلخواهتان را خریداری کنید. برای رزرو هتل در سراسر کشور به صورت آنلاین و خرید تور مسافرتی نیز تنها کافی است به بخش های مربوط به این خدمات در سایت قاصدک 24 مراجعه نمایید تا با یک تیر چند نشان زده و بتوانید کلیه خدمات مسافرتی را در یک سایت خریداری کنید.