5 ترفند موثر برای رزرو هتل در روزهای شلوغ سال

امتیاز دهید:
4 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 5 ترفند موثر برای رزرو هتل در روزهای شلوغ سال- قاصدک 24
گاهی رزرو هتل در روزهای شلوغ سال عملاً به سختی صورت می پذیرد و مسافر بعد از ورود به شهر مقصد مجبور می شود تا چند ساعتی زمان صرف کند و به دنبال یک هتل مناسب بگردد. البته این جستجو در بعضی از مواقع به نتیجه نمی رسد و در نهایت مسافر به این نتیجه می رسد که باید قید هتل مورد علاقه خود را بزند و به یک اقامتگاه جایگزین رضایت دهد. این شرایط به ویژه برای کسانی که بلیط هواپیما مشهد، شیراز یا اصفهان در ایام نوروز را خریداری می کنند، بسیار رخ می دهد. به همین خاطر نیز ما تصمیم گرفتیم تا در این مطلب با عنوان "5 ترفند موثر برای رزرو هتل در روزهای شلوغ سال " به بررسی نکاتی بپردازیم که به مسافران برای پیدا کردن یک اقامتگاه مناسب کمک می کند؛ با قاصدک 24 همراه باشید.

بعد از خرید بلیط سفر، رزرو هتل را فراموش نکنید


اولین و مهمترین نکته این است که سعی کنید تا جای ممکن بین زمان خرید بلیط سفرتان و رزرو اقامتگاه خود فاصله نیندازید. چرا که هر چقدر زودتر به فکر رزرو هتلتان بیفتید زمان بیشتری برای بررسی گزینه های خود در اختیار دارید. به همین خاطر بهتر است چند روز مانده به تاریخ حرکتتان یعنی درست همان زمان که بلیط خود را خریداری می کنید، هتل های شهر مقصد را نیز بررسی کرده و بهترین هتل را برای اقامت خود رزرو کنید. فراموش نکنید که در روزهای شلوغ سال، تعداد مسافران بیشتر است و این مسئله در شهرهای گردشگری و پر طرفدار نظیر مشهد، اصفهان، شیراز، کیش و... ممکن است منجر به تکمیل ظرفیت هتل ها شود. از این رو اگر تصمیم شما برای انجام سفر جدی است بهتر است قبل از تاریخ حرکت خود ملزومات آن را نیز فراهم کنید.

اقامتگاه خود را آنلاین رزرو کنید


همانطور که گفتیم برای رزرو هتل در روزهای شلوغ سال باید به زمان اهمیت بیشتری بدهید. از این رو بدیهی است برای اینکه به کار خود سرعت ببخشید باید از سایت یا اپلیکیشن های رزرو آنلاین هتل بهره بگیرید. شما در این وب سایت ها می توانید در زمانی کوتاه به لیست کلیه هتل های موجود در شهر مقصدتان دست یابید، قیمت ها و امکانات آنها را بررسی کنید و اتاق مورد نظرتان را از طریق اینترنت رزرو کنید. در نتیجه سریعتر به گزینه نهایی دست پیدا میکنید و راحت تر مقدمات سفرتان را مهیا خواهید کرد.

برای این منظور می توانید از سایت قاصدک 24 کمک بگیرید. وب سایت قاصدک 24 متعلق به شرکت فرش تا عرش کارمانیا به عنوان یکی از سامانه های معتبر ارائه دهنده خدمات سفر در کشور مشغول به کار است. این مجموعه طی همکاری با شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی و کارگزاران ریلی، اقدام به عرضه و فروش بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس نموده است. این خدمات به واسطه حضور تیم فروش و پشتیبانی مجرب قاصدک 24 و امکانات در نظر گرفته شده در این وب سایت، سالهاست که مورد توجه کاربران قرار گرفته و از اقبال خوبی نیز برخوردار بوده است. به همین جهت قاصدک 24 تصمیم گرفته تا با اضافه کردن امکان رزرو هتل به وب سایت خود، این سامانه را بیش از گذشته به یک مجموعه جامع بدل سازد و قدردان حمایت همیشگی مشتریان خود باشد. رزرو آنلاین هتل در قاصدک 24 از طریق دسترسی به صفحه نخست این مجموعه امکان پذیر است.

تخفیفات و پیشنهادات را بررسی کنید


اگر پیش از این، هتل خود را به صورت آنلاین رزرو کرده باشید حتماً متوجه شده اید که سایت های مختلف در بسیاری از روزهای سال تخفیفات بی نظیری را برای مشتریان خود در نظر می گیرند. از این رو اگر می خواهید اقامتگاه خود را در ایام پر سفر، رزرو نمایید بهتر است به این پیشنهادات بی توجه نباشید. سعی کنید تمامی تخفیفات ارائه شده را بررسی کنید تا هتلی مناسب را با بهترین قیمت جهت اقامت خود مهیا نمایید.

استفاده از تخفیفات برای رزرو هتل در روزهای شلوغ سال

نوع اتاق را تغییر دهید


گاهی شما در شلوغ ترین روزهای سال باید به دنبال رزرو نوع متفاوتی از اتاق ها باشید. به طور مثال اگر همیشه یک اتاق دو تخته را برای سفر خود رزرو می کنید و حال ظرفیت این اتاق ها پر شده است، می توانید با در نظر گرفتن کمی هزینه بیشتر، ظرفیت اتاق های سه تخته را نیز بررسی نمایید و یکی از این اتاق ها را برای اقامت خود رزرو کنید. در چنین حالتی ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شوید اما در عین حال هتل مورد علاقه خود را از دست نمی دهید و می توانید در همان محلی که در نظر داشته اید، اقامت کنید.

در انتخاب هتل انعطاف بیشتری به خرج دهید


گاهی یک هتل را به دلایل مختلفی نظیر قیمت مناسب، نزدیکی به مراکز گردشگری و تفریحی، نزدیکی به فرودگاه و ایستگاه قطار و... انتخاب می کنیم. همین امر نیز ممکن است موجب شود تا از بررسی هتل های دیگر غافل شویم اما اگر در انتخاب هتل خود انعطاف بیشتری به خرج دهیم می توانیم حتی در شلوغ ترین روزهای سال نیز هتل مناسبی را با بهترین قیمت برای اقامت خود رزرو نماییم. برای این کار تنها کافی است کمی اولویت های خود را در رزرو اقامتگاه تغییر دهیم و از بررسی هتل های دیگر غافل نشویم.

رزرو آنلاین هتل در سراسر کشور
در نهایت برای خرید انواع بلیط سفر و رزو هتل مناسب در ایام پیک سفر می توانید در هر ساعت از شبانه روز به سایت قاصدک 24 مراجعه نمایید و با در نظر گرفتن ترفندهای بالا اقامتگاه مورد نظرتان را رزرو کنید.