پیکاپ ویزا

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

پیکاپ ویزا چیست؟


پیکاپ ویزا به تحویل پاسپورت به سفارت و دریافت ویزا گفته می‌شود و خدمات آن برای سفر به کشورهای کانادا و آمریکا وجود دارد. به عبارتی دیگر اگر می‌خواهید به این دو کشور بروید، باید برای انگشت نگاری به کارگزاری‌های مربوطه در ارمنستان، امارات یا ترکیه مراجعه کنید؛ زیرا در ایران سفارت این مقاصد وجود ندارد و شما برای گرفتن ویزا مجبور به اقدام از طریق کشورهای دیگر هستید. این امر بسیار زمان‌بر بوده و هزینه‌ی بیشتری از شما می‌گیرد. به همین منظور خدمات پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت در قاصدک24 ارائه شده است تا دیگر نیازی به کشورهای دوم نداشته باشید و به صورت غیرحضوری بتوانید ویزای موردنظر خود را دریافت کنید.

پیک آپ ویزا چیست

انواع پیکاپ ویزا


همانطور که گفتیم شما می‌توانید خدمات پیکاپ ویزا را برای کشورهایی که در ایران سفارت ندارند دریافت کنید. مهمترین این کشورها شامل آمریکا و کانادا می‌شود که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم. فراموش نکنید قبل از پیکاپ پاسپورت، باید درخواست شما از سفارت کشور مقصد تایید شده باشد. (تاییدیه از طریق ایمیل سفارت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.) پس از دریافت این ایمیل می‌بایست برای تحویل پاسپورت و گرفتن ویزا به سفارت کانادا در یکی از کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان بروید که با پیکاپ ویزا دیگر نیازی به آن نخواهید داشت.

پیکاپ ویزای کانادا


از آنجایی که گرفتن ویزای کانادا نیازمند مراجعه حضوری به سفارت است و کنسولگری آن در ایران وجود ندارد، می‌توانید با پیکاپ ویزا به راحتی برای سفر اقدام کنید. در پیکاپ ویزای کانادا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به سفارت نبوده و تمامی روند را به قاصدک 24 می‌سپارید. در نهایت پاسپورت با برچسب ویزا برایتان ارسال خواهد شد و مجوز ورود به کانادا را خواهید داشت. در ادامه با مراحل و مدارک پیکاپ ویزا هم آشنا می‌شویم.

پیکاپ ویزا کانادا از ارمنستان

پیکاپ ویزای آمریکا


کشور آمریکا نیز همانند کانادا فاقد سفارت در ایران است. بدین ترتیب افرادی که قصد گرفتن ویزای آمریکا را دارند، باید به ترکیه، امارت یا ارمنستان مراجعه کنند. سپس به کارگزاری مربوطه در این کشورها بروند و مراحل تحویل مدارک و گرفتن ویزا را به انجام برسانند. قطعا انجام این روند بسیار هزینه‌بر است و شما باید مخارج پرواز رفت و برگشت، عوارض خروج از کشور و... را بپردازید. حتی ممکن است با طی این مراحل هم به سختی بتوانید ویزای خود را دریافت کنید. بنابراین تقریبا تمامی مسافران ترجیح می‌دهند این امور را در غالب خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از قاصدک24 خریداری نمایند و در زمان اندکی پاسپورت را دریافت کنند.

پیکاپ ویزای آمریکا

*توجه داشته باشید بسیاری از افراد تصور می‌کنند پیکاپ ویزا انگلیس نیز وجود دارد و شما برای دریافت آن باید به کارگزاری کشورهای دیگر مراجعه کنید. در صورتی که سفارت این کشور در تهران دایر است و دیگر نیازی به پیکاپ ویزا نمی‌باشد.

هزینه‌ پیکاپ ویزا


هزینه پیکاپ ویزا در قاصدک 24 با کمترین نرخ ارائه می‌شود و تمامی مراحل آن غیرحضوری خواهد بود. همچنین از آنجایی که قیمت پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت متغیر است، توصیه می‌کنیم برای اطلاع دقیق از قیمت آن با تیم قاصدک24 (75269-021) تماس بگیرید.

مراحل درخواست پیکاپ پاسپورت


اگر می‌خواهید ویزای خود را از کانادا و آمریکا بدون هیچ دردسری و به آسان‌ترین روش دریافت کنید، با قاصدک 24 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. سپس طبق مراحل زیر برای پیکاپ ویزا پیش بروید:

  1. ابتدا باید فرم وکالت را از قاصدک 24 به صورت آنلاین دانلود کنید.
  2. فرم را با اطلاعات صحیح تکمیل نمایید و امضا کنید.
  3. اگر در تهران حضور دارید می‌توانید مدارک و فرم تکمیل شده را به صورت حضوری تحویل دهید. در غیر این صورت آن‌ها را برای دفتر تهران پست کنید.
  4. پس از پرداخت هزینه پیکاپ ویزا و گذشت 20 تا 40 روز پاسپورت موردنظر با برچسب ویزا برای شما ارسال خواهد شد.

مراحل پیکاپ ویزا

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا


برای تکمیل فرایند پیکاپ پاسپورت باید مدارک لازم را جمع آوری کنید و به دفتر قاصدک 24 در تهران تحویل دهید. اگر ساکن تهران هستید می‌توانید به صورت حضوری مراجعه نمایید و اگر در شهرستان سکونت دارید، از ارسال پستی استفاده کنید. مدارک لازم برای پیکاپ ویزا شامل اصل پاسپورت به صورت فیزیکی، فرم وکالت امضا شده و ترکینگ نامبر می‌شود. ترکینگ نامبر (
tracking number) همان ایمیل تاییدیه درخواست ویزا از طرف سفارت است.

خدمات پیکاپ ویزا در قاصدک24


همانطور که گفتیم شرایط سفر و دریافت خدمات ویزا برای کشورهای کانادا و آمریکا با سایرین کمی متفاوت است و شما برای تهیه آن باید از طریق کارگزاری کشورهای دیگر اقدام نمایید. این کار علاوه‌بر زمان طولانی، هزینه بیشتری داشته و مجبور هستید به یک کشور دوم سفر کنید. اما جای هیچ نگرانی نیست؛ زیرا در قاصدک 24 خدمات پیکاپ ویزا (پیکاپ پاسپورت) از ترکیه، امارات و پیکاپ ویزا از ارمنستان ارائه می‌شود و تنها با یک تماس می‌توانید تمامی روند دریافت ویزا را به تیم ما بسپرید. پس برای این کار و اطلاع از قیمت پیکاپ ویزا با تیم قاصدک24 (75269-021) تماس حاصل فرمایید و همچنین برای خرید بلیط هواپیما کلیک کنید.

سوالات متداول درباره پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا برای کشورهای کانادا و آمریکا ارائه می‌شود.
بله، تمامی مراحل پیکاپ ویزا و تحویل پاسپورت غیرحضوری بوده و نیازی به مراجعه حضوری در سفارت نیست.
در قاصدک24 می‌توانید از روند دقیق پیکاپ ویزای خود مطلع شوید و با خیال آسوده برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید. این کار فقط از طریق تماس با تیم قاصدک24 میسر خواهد بود.
بله، برای این کار تنها باید پاسپورت و مدارک لازم برای تمامی همسفران خود را به قاصدک24 ارسال کنید و پس از گذشت حداقل 20 روز ویزاها را تحویل بگیرید.
خیر، انگلیس در تهران سفارت دارد و نیازی به اقدام از طریق کارگزاری کشورهای دیگر نیست.
پیکاپ ویزا از ارمنستان، ترکیه و امارت (دبی) انجام می‌شود. صدور ویزا پس از امور اداری و هماهنگی کارگزاری با سفارت موردنظر (آمریکا یا کانادا) خواهد بود.
مدت زمان پیکاپ پاسپورت حداقل 20 روز و حداکثر 40 روز به طول می‌انجامد.