ویزای کانادا

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
بنر تور
قاصدک 24

ویزای کانادا یکی از رایج ترین ویزاها در میان سایر کشورهای خارجی شناخته می‌شود که علت آن نیز به مزایای سفر به این منطقه برمی‌گردد. کانادا مهد زیباترین آبشارهای دنیا یعنی همان آبشار نیاگارا می باشد که یکی از توریستی ترین مقاصد دنیا نام برده می‌شود. علاوه‌بر جاهای دیدنی مختلف این کشور، کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر نیز معرفی می‌شود که در پایتخت خود، اتاوا، بیشترین تعداد ایرانیان را دارد. همچنین برترین دانشگاه های دنیا و موسسه های آموزشی بسیار قوب و معتبر در این کشور دایر شده‌اند که اهمیت ویزای آن را دوچندان می‌کنند. لذا تعجبی ندارد که افراد زیادی از اقصی نقاط دنیا برای اهداف توریستی، کار، تحصیل و... به دنبال اخذ ویزای کانادا باشند. ما نیز در این مطلب قصد داریم شما را با با شرایط ویزای کانادا و قیمت آن آشنا کنیم. با قاصدک 24 همراه باشید.

Travel-with-Canadian-visa


مدارک لازم برای گرفتن ویزای 
کانادا

هرکدام از انواع ویزای کانادا که کمی پیش به آن‌ها اشاره کردیم، مدارک خاص خود را شامل می‌شوند. شما پس از انجام مراحل گفته شده در نحوه خرید ویزای کانادا، می‌توانید مدارک لازم را جمع‌آوری کنید و به قاصدک24 تحویل دهید. همچنین برای خرید تور کانادا می‌توانید سری به قاصدک24 بزنید و برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی آن در تماس باشید. در زیر نیز عکس ویزای کانادا را مشاهده می‌کنید.

Canadian-visa-photo

مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا

 • فرم تکمیل شده برای تقاضای اخذ ویزای کانادا (علاوه‌بر فرم اطلاعات فردی، فرم اطلاعات خانوادگی نیز برای هر یک از تقاضاکنندگان به صورت جداگانه تهیه شود.)
 • اصل پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه (به‌علاوه تمامی پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.)
 • یک قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی با زمینه سفید (جدید باشد)
 • ترجمه شناسنامه
 • ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان، ترجمه گواهی اشتغال به تحصیلشان الزامی‌ست.)
 • نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی (حتما می‌بایست دارای مهر امور بین الملل بانک باشد و مدت اعتبار نامه این تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه نام برده می‌شود.)
 • مدارک گردش چهار ماهه حساب (میزان درآمد ماهیانه متقاضی)
 • اگر دارای این موارد هستید ارائه دهید: سند خودرو، گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام (اوراق بهادار)، اجاره نامه
 • مدارک اسناد ملکی (سند خونه، مغازه یا زمین به نام خود متقاضی یا خانواده ی درجه 1)
 • ارائه مدارک دعوت نامه؛ در صورت نداشتن آن می‌توانید مدارک رزرو هتل و شرح برنامه سفر خود را همراه با رزرو بلیط هواپیما کانادا (رفت و برگشت) ارائه دهید.
 • اگر قصد سفر با فرزندان خود دارید ولی یکی از والدین در سفر حضور ندارند، می‌بایست ترجمه رضایت نامه محضری را از طرف والدِ غایب ارائه دهید.)
 • مدارک شغلی برای کارمندان: گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی (به زبان انگلیسی) ، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی
 • مدارک شغلی برای کارفرمایان: ترجمه آگهی تاسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر (به لاتین)


لیست قیمت ویزای کانادا در کانادا

از آنجایی که ویزای کانادا 2021 دارای انواع مختلفی بوده و از لحاظ اعتبار، مدت زمان اقامت و حتی تعداد مجوز ورود و خروج با یکدیگر تفاوت دارند؛ هزینه‌های آن‌ها ثابت نمی‌باشد. بنابراین تعجبی ندارد که قیمت ویزای کانادا 1400 (ویزای کانادا ۲۰۲۱) با هزینه ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان در سال های قبل یکسان باشد. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر، اخذ ویزای کانادا و حتی پیکاپ ویزا کانادا می‌توانید با پشتیبانی قاصدک 24 (75269-021) تماس حاصل فرمایید.

هزینه ویزای توریستی کانادا


در زیر قیمت ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان را مشاهده می‌کنید

قیمت ویزای کانادا دلار
ویزای پنج ساله کانادا (مولتی) 450


انواع ویزای
کانادا

انواع ویزای کانادا از لحاظ هدف سفر شما به این کشور، به دسته‌های متفاوتی تقسیم می‌شود که در زیر آن‌ها را مشاهده می‌کنید.


 • ویزای توریستی کانادا: این ویزا یکی از رایج ترین انواع ویزای کانادا شناخته می‌شود که به شما امکان اقامت 6 ماهه در هر بار ورود به این کشور را می‌دهد. خوب است بدانید ویزای گردشگری کانادا علاوه‌بر امکان بازدید از جاهای دیدنی آن، قابلیت گذراندن دوره های آموزشی را نیز می‌دهد. در واقع می‌توانید تا سقف 6 ماه در دوره های آموزشی این کشور نیز شرکت کنید. البته توجه داشته باشید که مجوز کار با این ویزا برای شما وجود ندارد. همچنین ناگفته نماند این ویزا را با نام‌های ویزای پنج ساله کانادا، ویزای مولتی کانادا و حتی ویزای مسافرتی کانادا می‌شناسند. در ادامه به معرفی مدارک لازم و قیمت ویزای کانادا نیز خواهیم پرداخت.
 • ویزای تحصیلی کانادا: افرادی که قصد تحصیل در کانادا را دارند می‌توانند از طریق این ویزا که با نام ویزای دانشجویی کانادا نیز شناخته می‌شود، اقدام کنند. شرط لازم و مهم برای دریافت آن نیز، مدارک پذیرش از دانشگاه ها و مراکز آموزشی این کشور است. همچنین خوب است بدانید در انواع ویزای کانادا برای تحصیل، نوع دیگری نیز وجود دارد. این ویزا با نام ویزای همراه کانادا شناخته شده و برای والدینِ دانش آموزانی که به سن قانونی نرسیده‌اند؛ توصیه می‌شود. خود این ویزا نیز به 2 نوع دیگر تقسیم شده که در در یکی، مجوز کار و تحصیل برای همراه وجود دارد و برای نوع دیگری خیر.
 • ویزای کاری کانادا: افرادی که قصد کار در کانادا را دارند؛ می‌توانند با داشتن مدارک پیشنهاد شغلی خود از کارفرمایان این کشور، اقدام به دریافت ویزای کانادا کنند. برای فعالیت های تجاری در کانادا نیز ویزای تجاری کانادا توصیه می‌شود.

Canadian-passport

ناگفته نماند در میان انواع ویزای کانادا، مواردی وجود دارند که از لحاظ زمان اقامت به دسته های زیر تقسیم می‌شوند:

 • ویزای یک بار ورود کانادا: اعتبار این ویزا کوتاه تر از ویزای چند بار ورود است و فرد تنها یک بار می‌تواند به کشور وارد و از آن خارج شود. معمولا این ویزا را با نام ویزای مسافرتی کانادا نیز می‌شناسند.
 • ویزای چند بار ورود کانادا یا ویزای مولتی کانادا: اعتبار این ویزا طولانی تر از ویزای یک بار ورود کانادا است و فرد مجوز چند بار ورود و خروج از کشور را دارد. معمولا این ویزا را با نام ویزای پنج ساله کانادا یا ویزای مولتی کانادا می‌شناسند و آن را از طریق قاصدک 24 دریافت می‌کنند.

نحوه اخذ ویزای کانادا

در این بخش به نحوه خرید ویزای کانادا می‌پردازیم و شما را با تک‌تک مراحل آن آشنا می‌کنیم. تفاوتی ندارد که خواهان دریافت ویزای کار کانادا باشید یا ویزای گردشگری کانادا؛ زیرا مراحل ابتدایی آن با هم مشابه هستند. لذا پس از انجام آن‌ها و پرداخت هزینه ویزای کانادا، می‌توانید منتظر دریافت ویزای خود از قاصدک24 بمانید.

مراحل:

 1. دریافت فرم ویزای کانادا به‌صورت آنلاین
 2. تکمیل فرم موردنظر
 3. پرینت فرم (فیزیکی، چاپی)
 4. امضا توسط متقاضی
 5. جمع‌آوری مدارک گفته شده در فرم (در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.)
 6. در نهایت تحویل مدارک به‌همراه فرم به قاصدک24

توجه داشته باشید پس از انجام این مراحل باید برای انگشت نگاری به سفارت بروید که زمان آن از قاصدک 24 به شما اعلام می‌شود. سپس برای تحویل پاسپورت و گرفتن ویزا می‌توانید از پیکاپ ویزای کانادا استفاده کنید تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری مجدد در سفارت نباشد.

شرایط جدید ویزای کانادا برای ایرانیان

شرایط ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان تفاوت چندانی نکرده است بلکه مراحل دریافت آن مطابق موارد گفته شده می‌باشد. ولیکن برای اطلاع از وضعیت دقیق آن و کسب راهنمایی های لازم پیرامون نحوه ی خرید ویزای آنلاین کانادا، می‌توانید با قاصدک 24 تماس گرفته و از شرایط آن در هر لحظه با خبر شوید.

مراحل اخذ ویزای کانادا در قاصدک 24

قاصدک 24 علاوه‌بر خدمات گردشگری گوناگون مانند خرید بلیط‌های مسافرتی، رزرو هتل، تور و... ، شرایط دریافت انواع ویزا را نیز فراهم کرده است. شما می‌توانید برای اخذ ویزای توریستی کانادا، ویزای تایلند، ویزای روسیه و حتی پیکاپ ویزا از قاصدک24 استفاده کنید. برای این منظور می‌توانید با شماره‌ی (75269-021) تماس حاصل فرمایید و در کمترین زمان ممکن خریدهای خود را انجام دهید. لذا برای اطلاع از قیمت ویزای کانادا، قیمت ویزای کار کانادا و همچنین شرایط ویزای کانادا با همین شماره در تماس باشید.

Picture-of-Canada

سوالات متداول در مورد گرفتن ویزای کانادا

فقط امکان سفر به کانادا وجود دارد.
مدت زمان صدور ویزای کانادا 2 الی 4 ماه برآورد می‌شود.
مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا 5 ساله می‌باشد. در واقع شما با ویزای پنج ساله کانادا می‌توانید پس از هر ورود، 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشید.
خیر. کانادا ویزای شینگن ندارد و در 26 کشور اروپاییِ عضو شینگن نیست.
بله، شما می‌بایست پس از ارسال مدارک، برای انگشت نگاری در سفارت کانادا اقدام کنید. هماهنگی‌های لازم برای گرفتن وقت سفارت از قاصدک 24 به شما اعلام خواهد شد.
بله. تنها برای انگشت نگاری، مراجعه ی حضوری لازم می‌باشد.