ویزای قرقیزستان

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
بنر تور
قاصدک 24

قرقیزستان سرزمینی کوهستانی در آسیای میانه است و جاذبه‌های گردشگری و دیدنی‌های منحصربه‌فری دارد. پس اگر می‌خواهید به این کشور سفر کنید حتما سری به مناطق زیبای ایسیک کول، بیشکک و الا ارچا بزنید و لحظات دلچسبی را برای خود به ثبت برسانید.

البته توجه داشته باشید برای این سفر اخذ ویزای قرقیزستان الزامی است و شما باید برای دریافت آن اقدام نمایید. اما ویزای قرقیزستان برای ایرانیان چگونه صادر می‌شود؟ هزینه ی ویزای قرقیزستان چقدر است؟ بی‌تردید پرسش‌های بسیاری در نحوه اخذ این ویزا خواهید داشت که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. با قاصدک24 همراه شوید.

عکس کشور قرقیزستان


مدارک لازم برای گرفتن ویزای قرقیزستان


یکی از مهمترین اقدامات در روند گرفتن ویزای قرقیزستان جمع‌آوری مدارک ضروری است. خوشبختانه تهیه ویزای توریستی قرقیزستان نیاز به تمکن مالی و دیگر مدارک مشابه نداشته و ارائه اسکن موارد زیر به همراه فرم تقاضا کافی خواهد بود.

مدارک لازم برای ویزای توریستی قرقیزستان

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی قرقیزستان شامل موارد زیر می‌شود:

 • مشخصات فردی و کارت شناسایی
 • اسکن پاسپورت از صفحه اول با اعتبار حداقل 6 ماه
 • اسکن عکس 6*4 جدید با زمینه سفید

در زیر نمونه و عکس ویزای قرقیزستان را مشاهده می‌کنید:

عکس ویزای قرقیزستان


لیست قیمت ویزای 
قرقیزستان در ایران


همانطور که در ابتدای مطلب نیز بررسی کردیم، سفارت قرقیزستان ویزاهای متنوعی را با اهداف گردشگری و توریستی، کاری و تجاری، تحصیلی و غیره صادر می‌کند. شرایط دریافت، هزینه ویزای قرقیزستان، مدت زمان اقامت و حتی مجوز تعداد ورود و خروج برای هر کدام از این ویزاها متفاوت است و بر قیمت ویزای قرقیزستان تاثیر می‌گذارد پس توصیه می‌کنیم برای اطلاع دقیق از قیمت ویزای قرقیزستان 2023 با تیم قاصدک24 (75269-021) تماس حاصل فرمایید. کارشناسان فنی قاصدک24 در تمامی روزهای هفته و 24 ساعت شبانه‌روز در دسترس هستند و راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند داد.

هزینه ویزای توریستی قرقیزستان


در زیر جدول قیمت ویزای توریستی قرقیزستان را در سال 1401 مشاهده می‌کنید:

قیمت ویزای قرقیزستان 1401 دلار
ویزای توریستی قرقیزستان 80


انواع ویزای قرقیزستان

 

سفارت کشور قرقیزستان ویزاهای مختلفی را طبق اهداف هر فرد برای سفر صادر می‌کند؛ بنابراین اگر ویزای درخواستی شما با هدفتان مغایرت داشته باشد، ویزا برایتان صادر نمی‌شود. لذا برای جلوگیری از ریجکت شدن ویزا و دریافت مجوز ورود، توصیه می‌کنیم با انواع ویزای قرقیزستان آشنا شوید و سپس برای دریافت آن اقدام کنید.


 • ویزای توریستی قرقیزستان: اگر هدفتان از این سفر صرفا گشت و گذار و بازدید از جاهای دیدنی است، باید ویزای توریستی قرقیزستان را تهیه کنید. این ویزا با نام‌های ویزای الکترونیکی قرقیزستان و ویزای انلاین قرقیزستان هم شناخته می‌شود. ویزای توریستی قرقیزستان برای ایرانیان به صورت 1 ماهه 1 بار ورود صادر می‌شود. در ادامه با قیمت، مدارک و شرایط ویزای توریستی قرقیزستان 2023 آشنا می‌شویم.
 • ویزای تجاری قرقیزستان: اگر اهداف تجاری و سرمایه گذاری دارید باید برای اخذ ویزای تجاری قرقیزستان اقدام کنید.
 • ویزای کاری قرقیزستان: اگر پیشنهاد شغلی از کارفرمایان این کشور را دریافت کرده‌اید و می‌خواهید در قرقیزستان مشغول به کار شوید، باید ویزای کار قرقیزستان بگیرید.
 • ویزای تحصیلی قرقیزستان: اگر قصد تحصیل و گذراندن دوره‌های آموزشی در مراکز مختلف این کشور مانند موسسه‌ها و دانشگاه‌ها را دارید، موظف به دریافت ویزای تحصیلی قرقیزستان هستید.
 • ویزای ترانزیت قرقیزستان: ویزاهای ترانزیت به شما امکان توقف در فرودگاه را به مدت کوتاه و محدودی می‌دهند. معمولا ویزای ترانزیت یا ویزای فرودگاهی قرقیزستان برای افرادی صادر می‌شود که می‌خواهند توقف کوتاهی در این کشور داشته باشند و سپس با پرواز بعدی به مقصد اصلی خود برسند.

یکی دیگر از دسته‌بندی‌های مهم در انواع ویزای قرقیزستان به تعداد ورود و خروج مربوط می‌شود که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم:

 • ویزای یک بار ورود قرقیزستان: معمولا ویزاهای توریستی قرقیزستان به صورت یک بار ورود صادر می‌شوند. این ویزاها با نام ویزای سینگل قرقیزستان هم شهرت دارند و شما می‌توانید فقط یک بار به این کشور وارد شوید و پس از خروج، مجوز ورود مجدد نخواهید داشت.
 • ویزای چند بار ورود قرقیزستان: ویزاهای چند بار ورود قرقیزستان معمولا به صورت دو بار ورود هستند و با نام ویزای مولتی قرقیزستان هم شناخته می‌شوند. با این ویزا مجوز ورود و خروج به این کشور را بیشتر از یک بار خواهید داشت. (ویزای مولتی قرقیزستان معمولا برای اهداف سرمایه گذاری و کاری صادر می‌شود.)

نحوه اخذ ویزای قرقیزستان


پس از انتخاب ویزای موردنظر نوبت به آشنایی با اقدامات لازم برای دریافت آن می‌رسد. بنابراین در این بخش مراحل اخذ ویزا قرقیزستان برای ایرانیان را معرفی می‌کنیم تا بتوانید به آسانی و در کمترین زمان ویزای خود را از قاصدک24 تهیه کنید.

مراحل:

 1. دریافت آنلاین فرم درخواست ویزای قرقیزستان برای ایرانیان
 2. تکمیل فرم موردنظر با اطلاعات صحیح
 3. پرینت فرم (فیزیکی، چاپی)
 4. امضا توسط متقاضی ویزا
 5. جمع‌آوری مدارک گفته شده در فرم (در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.)
 6. در نهایت تحویل مدارک به‌همراه فرم به قاصدک24

مدت زمان صدور ویزای الکترونیکی قرقیزستان: حداکثر تا 10 روز کاری

شرایط اخذ ویزای قرقیزستان

شرایط جدید ویزای قرقیزستان برای ایرانیان


با شیوع پاندمی کرونا کشورهای بسیاری قوانین جدیدی برای مسافران وضع کردند که قرقیزستان نیز از این قاعده مستنثی نبود. بنابراین شما برای ورود به این کشور موظف به ارائه مدارک تست منفی
PCR  بودید و پس از رسیدن به فرودگاه مورد بررسی‌های پزشکی قرار می‌گرفتید. ولیکن امروزه در زمستان 1401 دیگر نیازی به این امور نبوده و شرایط دریافت ویزا قرقیزستان برای ایرانیان طبق روال گذشته برگشته است.

سفر به قرقیزستان از ایران

مراحل اخذ ویزای قرقیزستان در قاصدک 24


برای اخذ ویزای قرقیزستان، گرفتن ویزای انلاین قرقیزستان، اطلاع از قیمت ویزای قرقیزستان 2023 و تمدید آن با تیم قاصدک24 (75269-021) تماس بگیرید. در این مجموعه نیاز به طی مراحل دشواری ندارید و فقط باید مدارک لازم برای ویزای قرقیزستان را با فرم درخواست به قاصدک 24 ارسال کنید. امور دریافت ویزا بلافاصله پیگیری خواهد شد و ویزای الکترونیکی قرقیزستان برایتان صادر و فرستاده می‌شود.

برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر در مورد ویزای فوری قرقیزستان و دریافت ویزای توریستی قرقیزستان با تیم قاصدک24
در تماس باشید. افزون بر این موارد در این مجموعه می‌توانید از سایر خدمات مانند خرید بلیط هواپیما و انواع بلیط سفر، تور و بیمه مسافرتی هم استفاده کنید.

سوالات متداول در مورد گرفتن ویزای قرقیزستان

بله. برای سفر به قرقیزستان باید ویزا بگیرید. این ویزا برای سفرهای تفریحی و گردشگری با نام ویزای توریستی قرقیزستان شناخته می‌شود.
با خدمات ویزا قاصدک24 روند اخذ ویزای قرقیزستان برای ایرانی ها دیگر دشواری نداشته و شما فقط باید مدارک گفته شده در این مطلب را جمع‌آوری کنید. سپس آن‌ها را به همراه فرم تقاضا برای قاصدک 24 ارسال نمایید. ویزای قرقیزستان بلافاصله پس از صدور برایتان ارسال خواهد شد.
از آنجایی که سفارت این کشور ویزاهای مختلفی را با اهداف گردشگری، کاری، تحصیلی، تجاری و... صادر می‌کند، هزینه برای انواع ویزای قرقیزستان متفاوت خواهد بود. بنابراین برای اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت ویزای قرقیزستان با تیم قاصدک 24 (75269-021) تماس بگیرید.
مجوز ورود به این کشور به صورت ویزای الکترونیکی قرقیزستان ارائه می‌شود. این ویزا با عنوان ویزای انلاین قرقیزستان هم شهرت دارد.
اخذ ویزای قرقیزستان برای ایرانیان حداکثر تا 10 روز کاری طول می‌کشد.
ویزای توریستی قرقیزستان به صورت 1 ماهه 1 بار ورود صادر می‌شود. به عبارتی دیگر شما مجوز اقامت در این کشور را به مدت 30 روز خواهید داشت و پس از اتمام این زمان باید به کشور خود برگردید.
خیر. گرفتن ویزای کشور قرقیزستان برای ایرانی ها لزومی به مراجعه حضوری برای امور مصاحبه یا انگشت نگاری در سفارت ندارد.
با شیوع پاندمی کرونا کشورهای بسیاری قوانین جدیدی برای مسافران وضع کردند که قرقیزستان هم از این قاعده مستنثی نبود. بنابراین شما برای ورود به این کشور موظف به ارائه مدارک تست منفی PCR بودید؛ ولی امروزه در زمستان 1401 دیگر نیازی به این کار نیست و شرایط دریافت ویزا قرقیزستان برای ایرانیان طبق روال گذشته برگشته است.
امکان تمدید ویزای توریستی قرقیزستان وجود ندارد و شما نمی‌توانید این ویزا را پس از اتمام اقامت مجاز، تمدید کنید. پس اگر می‌خواهید بیشتر از 1 ماه در این کشور بمانید، حتما با دقت بیشتری انواع ویزای قرقیزستان را بررسی و ویزای مناسب خود را تهیه کنید. البته موارد استثنایی مانند جنگ و بیماری هم وجود دارند که ممکن است بتوانید در آن شرایط ویزای خود را تمدید کنید. (در غیر این صورت باید از کشور خارج شده و مجددا برای گرفتن ویزای قرقیزستان درخواست دهید.)