ویزای اندونزی

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
بنر تور
قاصدک 24

برای سفر به اندونزی، بزرگ‌ترین مجمع الجزایر جهان، نیاز به خدمات ویزا دارید. این کشور سرسبز با جنگل‌های استوایی و آب و هوایی لذت‌بخش لحظات دلچسبی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. پس برای اطلاع از نحوه دریافت ویزای اندونزی، مدارک لازم و هزینه آن با قاصدک24 همراه شوید.مدارک لازم برای گرفتن ویزای اندونزی


مدارک لازم جهت اخذ ویزای اندونزی برای گردشگران شامل فرم تقاضا، کارت شناسایی (کارت ملی / شناسنامه)، عکس، پاسپورت و کارت واکسن می‌شود. در زیر با مدارک ویزای توریستی بالی و مدارک ویزای تجاری اندونزی بیشتر آشنا می‌شوید.

مدارک لازم برای ویزای توریستی اندونزی


مدارک لازم برای دریافت ویزا توریستی اندونزی 2023 شامل موارد زیر است:

 • اسکن پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
 • یک قطعه عکس پرسنلی رنگی جدید 6*4 با زمینه سفید
 • کارت واکسن دیجیتالی کرونا

 

جاهای دیدنی کشور اندونزی

 

مدارک لازم برای ویزای تجاری اندونزی


مدارک لازم برای دریافت ویزا تجاری اندونزی 2023 شامل موارد زیر است:

 • اسکن پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
 • یک قطعه عکس پرسنلی رنگی جدید 6*4 با زمینه سفید
 • کارت واکسن دیجیتالی کرونا

 

لیست قیمت ویزای اندونزی در ایران


همانطور که گفتیم ویزای اندونزی در انواع مختلفی صادر می‌شود و مدت زمان اعتبار و مجوز تعداد ورود و خروج آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین 
هزینه ویزای بالی توریستی با ویزاهای دیگر مانند ویزای تجاری اندونزی یا ویزای فرودگاهی یکسان نبوده و همواره تغییر می‌کند. بدین ترتیب اگر قصد دارید به طور دقیق با قیمت ویزای اندونزی و تور بالی آشنا شوید، با تیم قاصدک24 (75269-021) تماس بگیرید. همچنین برای آشنایی با قیمت بلیط هواپیما و شرایط رزرو هتل از لینک های بالای صفحه استفاده کنید.

هزینه ویزای توریستی اندونزی


در جدول زیر هزینه ویزای توریستی اندونزی را مشاهده می‌کنید:

قیمت ویزای اندونزی 2023 دلار
هزینه ویزای توریستی اندونزی 60 روزه 195
هزینه ویزای توریستی اندونزی فوری 305


هزینه ویزای تجاری 
اندونزی


در جدول زیر هزینه ویزای تجاری اندونزی را مشاهده می‌کنید:

قیمت ویزای اندونزی 2023 دلار
هزینه ویزای تجاری اندونزی 60 روزه 345
هزینه ویزای تجاری اندونزی فوری
455انواع ویزای اندونزی


ویزای اندونزی براساس هدف شما از سفر صادر می‌شود و در صورتی که اهدافتان با نوع ویزای درخواستی مغایرت داشته باشد؛ مجوز ورود را دریافت نخواهید کرد. پس به دقت موارد زیر را مطالعه کنید و ویزای مناسب خود را انتخاب نمایید.

 • ویزای توریستی اندونزی: اگر می‌خواهید از جاذبه‌های دیدنی بالی در اندونزی بازدید کنید و سفر لذت‌بخشی داشته باشید، باید برای اخذ ویزای توریستی اندونزی اقدام نمایید. این ویزا با نام ویزای گردشگری یا ویزای توریستی بالی نیز شناخته می‌شود. ویزای توریستی اندونزی 2 ماهه و یک بار ورود است و شما 2 ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید. در ادامه با نحوه دریافت این ویزا و قیمت آن آشنا خواهیم شد.
 • ویزای تجاری اندونزی: این ویزا برای سرمایه‌گذاری، تجارت و کسب و کار مناسب است و با نام ویزای جاکارتا هم شهرت دارد. ویزای تجاری اندونزی 2 ماهه و یک بار ورود است و 2 ماه اعتبار دارد. در حقیقت شما برای ورود به جاکارتا باید برای گرفتن ویزا درخواست دهید.
 • ویزای تحصیلی اندونزی: همانطور که از نام این ویزا مشخص است، اگر می‌خواهید در این کشور به تحصیل بپردازید، باید ویزای دانشجویی اندونزی یا همان ویزای تحصیلی را تهیه کنید.
 • ویزای کاری اندونزی: این ویزا برای کار در اندونزی صادر می‌شود و به شما مجوز اشتغال در این کشور را خواهد داد.
 • ویزای ترانزیت اندونزی: ویزای ترانزیت به همان ویزای فرودگاهی اندونزی می‌گویند که در فرودگاه صادر شده و به صورت مهر بر پاسپورت درج می‌شود. نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که دولت اندونزی فقط برای برخی از کشورها ویزای فرودگاهی ارائه می‌دهد و ایران در این دسته قرار ندارد. بنابراین ویزای فرودگاهی اندونزی برای ایرانیان وجود ندارد.

افزون بر این موارد نوع دیگری از دسته بندی در ویزای اندونزی وجود دارد که براساس میزان ورود و خروج می‌باشد:

 1. ویزای یک بار ورود اندونزی: ویزای یک بار ورود همان ویزای سینگل اندونزی شناخته می‌شود و به شما مجوز یک بار ورود به کشور را می‌دهد. به عبارتی دیگر اگر می‌خواهید بیشتر از یک بار به اندونزی وارد و از آن خارج شوید، این ویزا برایتان مناسب نخواهد بود. معمولا ویزاهای یک بار ورود برای اهداف توریستی صادر می‌شود و فرد نیازی به ورود مجدد ندارد.
 2. ویزای چند بار ورود اندونزی: ویزای چند بار ورود همان ویزای مولتی اندونزی است و به شما مجوز ورود و خروج بیشتر از یک بار را می‌دهد. معمولا ویزاهای مولتی برای مسافران با اهداف کاری و تجاری صادر می‌شود.

ویزای اندونزی برای ایرانیان

نحوه اخذ ویزای اندونزی


برای گرفتن ویزای اندونزی می‌بایست مراحلی را طی کنید که در زیر به آن می‌پردازیم. این مراحل اقدامات ضروری برای دریافت ویزای توریستی بالی هستند.

مراحل:

 1. دریافت آنلاین فرم تقاضای ویزای اندونزی برای ایرانیان
 2. تکمیل فرم موردنظر با اطلاعات صحیح
 3. پرینت فرم (فیزیکی، چاپی)
 4. امضا توسط متقاضی ویزا
 5. جمع‌آوری مدارک گفته شده در فرم (در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.)
 6. در نهایت تحویل مدارک به‌همراه فرم به قاصدک24

مدت زمان صدور ویزای توریستی و تجاری اندونزی برای ایرانیان: حداکثر 12 روز کاری
مدت زمان صدور ویزای فوری اندونزی برای ایرانیان: حداکثر 3 روز کاری

شرایط جدید ویزای اندونزی برای ایرانیان


شرایط ویزای اندونزی
برای ایرانیان به دوران قبل از کرونا بازگشته است؛ لذا برای دریافت این ویزا مراحل و قوانین خاصی وجود ندارد. فقط باید همراه مدارک خود، کارت واکسن کرونا را نیز در فرودگاه ارائه دهید. با این حال برای آگاهی از وضعیت دقیق و کسب راهنمایی‌های لازم پیرامون نحوه خرید ویزای سفر به اندونزی یا اخذ ویرای جاکارتا و بالی می‌توانید با قاصدک 24 تماس بگیرید و از شرایط آن در هر لحظه باخبر شوید.

مراحل اخذ ویزای بالی اندونزی در قاصدک 24


برای اخذ ویزای توریستی اندونزی، ویزای تجاری اندونزی و تمدید آن‌ها، ویزای فوری و آگاهی از قیمت ویزای اندونزی با تیم قاصدک 24 (75269-021) تماس بگیرید. تیم قاصدک 24 به صورت همه روزه و در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما بوده و راهنمایی‌های لازم را در خصوص گرفتن ویزای اندونزی برای ایرانیان و شرایط ویزای اندونزی در کرونا ارائه خواهد داد.

البته خدمات قاصدک 24 تنها به ویزای اندونزی یا ویزای بالی محدود نمی‌شود و شما می‌توانید برای سایر مقاصد همچون مالزی، سنگاپور، تایلند، دبی، روسیه و هند از قاصدک 24 ویزا بگیرید. همچنین امکان خرید
تور اندونزی، بلیط هواپیما، رزرو هتل و بیمه مسافرتی را در این مجموعه خواهید داشت.

سوالات متداول در مورد گرفتن ویزای بالی اندونزی

نرخ ویزای اندونزی به نوع و مدت زمان آن بستگی دارد که در این مطلب به طور کامل به آن پرداخته‌ایم.
مدت زمان ویزای اندونزی (ویزای بالی) حداکثر 12 روز کاری زمان می‌برد. صدور ویزای فوری اندونزی هم 3 روز طول می‌کشد.
با ویزای توریستی اندونزی می‌توانید به مدت 1 ماه در این کشور اقامت داشته باشید. مهلت استفاده از آن نیز به مدت اقامتتان بستگی دارد که در زمان صدور ویزا اطلاع رسانی خواهد شد. (معمولا اعتبار ویزای اندونزی 2 ماه است.)
اخذ ویزای اندونزی برای ایرانیان روند دشواری ندارد و شما می‌توانید تمامی مراحل را به قاصدک 24 بسپارید. برای آشنایی با مراحل کامل دریافت ویزای اندونزی این مطلب را مطالعه کنید.
بله. تفاوتی با یکدیگر ندارند.
ویزای گردشگری اندونزی یا همان ویزای توریستی به صورت 2 ماهه و یک بار ورود صادر می‌شود.
خیر. اخذ ویزای اندونزی نیاز به مراجعه حضوری به سفارت برای انگشت نگاری یا مصاحبه ندارد.
بله. امکان تمدید ویزای توریستی اندونزی وجود دارد. شما می‌توانید پس از تمام زمان مقرر شده مجددا برای تمدید آن به کارشناسان فنی قاصدک 24 درخواست دهید.
شرایط اخذ ویزای اندونزی به روال سابق خود برگشته است و فقط باید همراه خود علاوه‌بر مدارک گفته شده، کارت واکسن کرونا را نیز داشته باشید.