شرکت هواپیمایی سپهران (Sepehran Airlines)

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

شرکت هواپیمایی سپهران، یکی از ایرلاین های خصوصی ایران است که در سال 1390 ثبت شد و پنج سال بعد در تیرماه 1395 با انتصاب مدیر عامل جدید و اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری آغاز به کار نمود.

هدف اصلی هواپیمایی سپهران، مرتبط ساختن مناطق جنوبی با سایر نقاط کشور است از این رو تمامی فعالیت های خود را با محوریت شهر شیراز به انجام می رساند.

لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران

بلیط هواپیما سپهران


شرکت هواپیمایی سپهران، به عنوان یکی از ایرلاین های تازه تاسیس کشور، در حال حاضر تمامی تمرکز خود را معطوف به مسیرهای پروازی داخل کشور نموده، از این رو بلیط هواپیما سپهران تنها در مقاصد داخلی، در دسترس مسافران محترم است.
برای تهیه بلیط هواپیما سپهران، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک 24 نیز مراجعه نمائید.


هواپیمای سپهران


ناوگان پروازی شرکت هواپیمایی سپهران، هم اکنون مشتمل بر 4 فروند هواپیمای بوئینگ 737 هریک به ظرفیت 130 مسافر و یک فروند هواپیمای دورنیر به ظرفیت 35 نفر است.

ناوگان پروازی سپهران

مسیرهای پرواز سپهران


پروازهای شرکت هواپیمایی سپهران، هم اکنون از مبدا شیراز به مقاصد مشهد، تهران، تبریز، زاهدان، بندر عباس و چابهار و همچنین از مبدا تهران به مقاصد مشهد، شیراز و اهواز صورت می پذیرند.

این شرکت مقاصد پروازی اصفهان، کرمان، کیش، اهواز، آبادان، لار، لامرد، جزیزه خارک، گچساران و بهرگان از مبدا شیراز و مسیر پروازی تهران – یزد را نیز در دستور کار آینده خود قرار داده است.


اگر قصد سفر دارید و به دنبال برنامه پروازهای داخلی سپهران هستید، این لیست کمکتان می‌کند.مسیرهای پروازی سپهران

مجوزها و گواهینامه‌های هواپیمایی سپهران


شرکت هواپیمایی سپهران بر اساس استانداردهای مدون سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران و همچنین عملکرد مثبت خود در اسفند ماه 1394 موفق به اخذ گواهینامه AOC (مجوز بهره برداری هوایی) از این سازمان گردید.


لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران


لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران با الهام از پرنده اساطیری، ققنوس طراحی شده است و مزین به رنگ سازمانی این شرکت ( رنگ نارنجی) است.

نکته آخر اینکه؛ شرکت هواپیمایی سپهران از ابتدای تاسیس، همواره بر لزوم افزایش توانمندی های تخصصی و رعایت اصول مشتری مداری تاکید داشته است از این رو تمام تلاش خود را معطوف به جذب نیروی انسانی متخصص و با تجربه و همچنین ایجاد سیستم جامع مدیریت ایمنی کرده است.

ایرلاین سپهران هم اکنون بیش از سیصد نفر پرسنل را در دو دفتر مرکزی خود ( تهران و شیراز) به خدمت گماشته است که امید است با اضافه شدن هواپیماهای جدید به ناوگان پروازی سپهران، این تعداد، به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یابد.