شرکت هواپیمایی زاگرس (Zagros Airline)

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

یکی از ایرلاین های فعال در ایران، شرکت هواپیمایی زاگرس است. این شرکت که فعالیت خود را از سال 1384 آغاز نموده است؛ با وجود کم سن و سال بودنش، در مدت زمان اندکی به رشد قابل توجه ای دست یافت و به یکی از موفق ترین های این عرصه بدل گشت. در ادامه به معرفی و بررسی این ایرلاین می پردازیم.

خرید بلیط هواپیما زاگرس ارزان

بلیط هواپیما زاگرس


با تهیه یک بلیط هواپیما زاگرس، علاوه بر اینکه بلیطی ارزان و مقرون به صرفه در اختیارتان قرار گرفته است، از خدمات پروازی بی نظیری نیز برخوردار شده اید. این بلیط در اکثر مسیرهای هوایی موجود است پس اگر سفری امن و مطمئن را برنامه ریزی می کنید، بلیط هواپیما زاگرس را فراموش نکنید. برای تهیه بلیط هواپیما، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک24 نیز مراجعه نمایید.

تاریخچه هواپیمایی زاگرس


هواپیمایی زاگرس فعالیت خود را در سال 1384، با دو فروند هواپیمای مسافربری توپولف آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی با اضافه کردن دو فروند هواپیمای بوئینگ MD به ناوگان هوایی خود، آن را گسترش داد.

ایرلاین زاگرس اولین پرواز بین المللی خود را در سال 1387 و در مسیر تهران - دمشق به انجام رسانید و پس از آن با دریافت گواهینامه های Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما، سهم قابل توجه ای از پروازهای صنعت حمل و نقل ایران را در اختیار گرفت.

ناوگان هوایی زاگرس
هواپیمایی زاگرس معتقد است، ساخت کترینگ مجهز و بزرگ زاگرس و بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، در ایجاد سفرهای مطمئن، ایمن و خاطره انگیز برای مسافرانش بی تاثیر نیست؛ لذا تمامی تلاش خود را صرف آموزش نیروی انسانی خود و بهبود خدمات آنها می کند.

شرکت هواپیمای زاگرس


این ناوگان در حال حاضر شامل 19 فروند هواپیمای مسافربری است که در اغلب مسیر های پروازی داخلی و بین المللی فعالیت می کنند. هواپیماهای این شرکت در مجموع شامل 3400 صندلی می باشند و سالانه قادر به جابجایی بیش از 4 میلیون نفر مسافر هستند.

  • 2 فروند هواپیمای ایرباس 321
  • 7 فروند هواپیمای ایرباس 320
  • 1 فروند هواپیمای ایرباس 319
  • 8 فروند هواپیمای ام دی


مسیرهای پرواز زاگرس


این شرکت در حال حاضر به مسیر های داخلی متعددی به شرح زیر پرواز دارد.

تهران، مشهد، کیش، شیراز، یزد، اصفهان، آبادان، اهواز، بوشهر، قشم، ماهشهر، کرمان، کرمانشاه، شهرکرد و رشت


پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس
نکته آخر اینکه شرکت هواپیمایی زاگرس، برقراری پروازهای متعدد، در مسیرهای مختلف شهرهای ایران را جزء رسالت های خود می داند و امیدوار است علاوه بر توسعه ی ناوگان پروازی خود، با بهبود خدمات در بخش های عملیات هوایی، مهندسی فنی و کیترینگ نقش بیشتری را در صنعت حمل و نقل هوایی ایران ایفا کند.