راهنمای کنسلی بلیط قطار

قاصدک 24

قوانین استرداد بلیط قطار چیست؟


قوانین و درصد جریمه کنسلی بلیط قطار به شرح زیر می‌باشد
:

طبق مقررات در صورت استرداد بلیط قطار تا ساعت ١٢:٠٠ روز قبل از حرکت، ٩٠ % کل بهای بلیط و تا ٣ساعت مانده به حرکت قطار، ٧٠ % کل بهای بلیط و تا لحظه حرکت قطار، ۵٠ % کل بهای بلیط به مسافر پرداخت می شود. بعد از زمان حرکت درج شده روی بلیط، بلیط قابل استرداد نمی باشد.

مراحل استرداد بلیط قطار در قاصدک24


امروزه استرداد آنلاین انواع بلیط، لغو کردن سفر را در کمترین زمان ممکن برای مسافران امکان پذیر ساخته است. از این رو قاصدک 24 نیز با ایجاد این قابلیت برای کاربران محترم خود تلاش نموده است تا کلیه خدمات مسافرتی را در یک سامانه واحد به مشتریان خود ارائه کند. بنابراین شما می‌توانید در کمترین زمان بلیط قطار خود را کنسل کرده و هزینه را پس از کسر جریمه و کارمزد دریافت کنید. تنها باید برای کنسلی بلیط قطار خود پس از به مراجعه به صفحه اصلی وب سایت 
قاصدک 24 به پنل کاربری خود وارد شده و بلیط موردنظر را از لیست بلیط‌ها انتخاب و بر گزینه استرداد کلیک کنید. در ادامه با راهنمای تصویری آن آشنا می‌شویم.

راهنمای تصویری کنسلی بلیط قطار در قاصدک24


در این بخش روش كنسل كردن بليط قطار را شرح می‌دهیم و شما را با مراحل دقیق آن به صورت راهنمای تصویری آشنا می‌کنیم:


راهنمای استرداد بلیط قطار 1


راهنمای استرداد بلیط قطار 2

پس از ورود به سایت باید به لیست بلیط های قطار خود در داشبورد مراجعه نمایید و روی بلیطی که تمایل دارید ان را کنسل کنید، کلیک نمایید. حال اگر بلیط قطار شما یک طرفه است تنها یک کادر را در مقابل خود مشاهده خواهید کرد که باید برای کنسلی آن اقدام نمایید اما اگر بلیط را به صورت رفت و برگشت خریداری نموده اید برای هر یک از این بلیط ها یک کادر جداگانه در اختیار خواهید داشت که می توانید هر یک از آنها را به صورت جداگانه کنسل کرده و یا اگر کلاً از سفر منصرف شده اید هر دو بلیط قطار را لغو نمایید.

راهنمای استرداد بلیط قطار 3

راهنمای استرداد بلیط قطار 4
راهنمای استرداد بلیط قطار 5

در نهایت با ثبت درخواست کنسلی خود باید مراحل را به ترتیب سپری کرده و آن را مطابق مقررات تائید کنید. حال درخواست کنسلی شما به ثبت رسیده و هزینه بلیط قطارتان پس از کسر جریمه، طی 48 الی 72 ساعت آینده به شماره کارتی که با آن خرید خود را انجام داده اید، باز می گردد. البته اگر در کادر نحوه استرداد، گزینه اعتبار کیف پول را انتخاب نمایید مبلغ قابل پرداخت در کمتر از سه ساعت به اعتبار کیف پول شما در پنل شخصی تان اضافه می شود که می توانید از آن در خریدهای بعدی خود استفاده نمایید.

راهنمای استرداد بلیط قطار 6

راهنمای استرداد بلیط قطار 7
راهنمای استرداد بلیط قطار 8


راهنمای استرداد بلیط قطار 9

*توجه:
با اینکه امکان کنسل کردن بلیط قطار تا لحظه حرکت وجود دارد بهتر است حداکثر تا نیم ساعت مانده به زمان درج شده بر روی بلیط قطار خود، بلیط مورد نظرتان را کنسل نمایید تا در صورت بروز تاخیرات احتمالی یا خطاهای سیستمی و گذر زمان، بلیطتان سوخت نگردد.

استرداد بلیط قطار روی اپلیکیشن قاصدک 24


در اپلیکیشن قاصدک 24 علاوه‌بر  
خرید بلیط قطار امکان استرداد بلیط قطار با کد رهگیری نیز وجود دارد. البته کاربرانی که از تلفن همراه خود برای کنسلی بلیط قطار استفاده می کنند توجه نمایند می بایست در حین ورود به سایت، گردش صفحه خود (rotate) را فعال کرده و از موبایل خود به صورت افقی استفاده کنند. در این حالت کاربر باید برای ورود به پنل شخصی خود آدمک نمایش داده شده در تصویر را لمس نماید و پس از آن شماره تماس و گذرواژه خود را در سایت وارد نموده و وارد محیط کاربری خود شود. سپس تمامی مراحل را طبق بخش قبل طی کند تا در کمترین زمان بلیط خود را کنسل نماید.

سوالی در مورد نحوه کنسل کردن بلیط قطار دارید؟


در این مطلب با نحوه كنسل كردن بليط قطار اینترنتی آشنا شدیم تا بتوانید در صورت لزوم بلیط خریداری شده را از قاصدک 24 در کمترین زمان استرداد کنید. برای دریافت راهنمایی بیشتر و پاسخ به پرسش‌ها و رفع مشکلات موجود در این زمینه می‌توانید با پشتیبانی قاصدک 24 (75269-021) تماس بگیرید.