درباره ما

سامانه جامع خدمات سفر قاصدک24
اگر از علاقمندان به سفر و گردش هستید یا همواره برای اهداف کاری و تحصیلی به مسافرت می روید؛ بی تردید تهیه بلیط برای انواع وسیله حمل و نقل اهمیت ویژه ای برایتان خواهد داشت. روند خرید بلیط نیز باید به نحوی باشد که بتوانید به کلیه بلیط های موجود دسترسی پیدا کنید و از جزئیات هر کدام به همراه قیمت باخبر شوید. بنابراین ما در قاصدک24 انواع بلیط هواپیما در تمامی مسیرهای داخلی و خارجی، بلیط چارتر و همچنین دیگر خدمات سفر را به صورت آنلاین ارائه می کنیم. شما قادر خواهید بود بلیط قطار، بلیط اتوبوس، بیمه مسافرتی و حتی رزرو هتل و تور مسافرتی را به آسانترین روش دریافت کنید.

سامانه قاصدک24 متعلق به شرکت فرش تا عرش قاصدک کارمانیا، یکی از قدیمی ترین سرویس های ارائه دهنده خدمات سفر است. این مجموعه در سال 1394 فعالیت خود را به عنوان معتبرترین سایت فروش اینترنتی بلیط هواپیما آغاز کرد و سپس بلیط قطار را به لیست امکانات خود افزود. از آنجایی که قاصدک24 به نمایندگی از ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی و همچنین کارگزاران ریلی در ایران فعالیت می کرد؛ در مدت زمان کوتاهی با استقبال چشمگیر مسافران روبه رو شد و در گام بعدی امکان خرید بلیط اتوبوس را نیز برای کاربران خود مهیا کرد. امری که موجب شد قاصدک24 امروزه به یکی از کاملترین منابع خرید بلیط سفر در ایران تبدیل شود و خدمات خود را در کمترین زمان و با بهترین نرخ ممکن در اختیار مسافران قرار دهد.

سامانه جامع فرش تا عرش قاصدک کارمانیا، همچنین با راه اندازی اپلیکیشن موبایل قاصدک24 این امکان را فراهم ساخته است تا بتوانید هر چه سریعتر خدمات موردنیاز خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز رزرو کنید. در صورت مواجه با هرگونه مشکل یا ابهام در روند خرید از سایت یا اپلیکیشن قاصدک24 هم می توانید با مرکز پشتیبانی تماس حاصل کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. امیدواریم با جلب رضایت شما لحظات به یادماندنی و خاطره انگیزی را در سفر رقم بزنیم.

صاحب امتیاز: شرکت فرش تا عرش قاصدک کارمانیا
آدرس: تهران، خیابان میرداماد، خیابان البرز، تابان شرقی، ملکی سودمند، پلاک 2، واحد 10
کدپستی: 191883435510
شماره ثبت: 418456
شناسه ملی: 10320696119
شماره تماس: 26423174- 26423550 - 021