درباره ما

سامانه جامع خرید بلیط سفر شرکت فرش تا عرش کارمانیا

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما قاصدک 24، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما در کشور است که با تجمیع کلیه بلیط های موجود در مسیرهای پرتردد دست شما را در انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه باز میگذارد از این رو میتوانید بلیط چارتر یا بلیط سیستمی مورد نظر خود را با قیمتی ارزان و مناسب در مسیر دلخواهتان تهیه کنید.

این سامانه در شهریور ماه سال 94 به طور رسمی شروع به کار کرد و از آنجایی که ایده اولیه راه اندازی آن، ارائه خدمت در کمترین زمان ممکن بود از همان آغاز، تمام تلاش خود را معطوف به این نکته کرد که با منعقد نمودن قرارداد همکاری با برترین ایرلاین های کشور، آژانس های مسافرتی و چارتر کنندگان بلیط هواپیما، مجموعه ای کامل و متنوع از بلیط هواپیما را برای مشتریان خود گردآوری نماید.
قاصدک 24 با فروش بلیط هواپیما در تمامی پرواز های داخلی تهران، مشهد، کیش، اهواز، شیراز و... و همچنین مسیرهای خارجی نجف، استانبول، دبی، تفلیس و... جامع بودن مجموعه بلیط های هواپیمای خود را تضمین میکند و روز به روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود میکوشد.

در این سامانه میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، به صورت آنلاین و تنها با در اختیار داشتن یک آدرس ایمیل، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و البته اطلاعات شخصی تان، بلیط هواپیمای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن از بزرگترین مجموعه موجود خریداری کنید.همچنین فیلترهایی نیز در قاصدک 24 تعبیه شده اند که در صورت نیاز لیست شما را محدودتر می کنند تا علاوه بر اینکه زمان کمتری را صرف خرید میکنید به گزینه های مناسبتری نیز دسترسی داشته باشید.

در پایان یادآور میشویم قاصدک 24 با در اختیار داشتن تیمی مجرب از کارشناسان فروش، در صورت بروز هرگونه مشکل در مراحل خرید، پاسخگوی مشتریان خود است و همچنین قابلیت کنسل و استرداد مبلغ را نیز به صورت آنی برای این عزیزان فراهم کرده است؛ از این رو کاربران این سیستم قادر به طی تمامی مراحل خرید یا استرداد، در یک سامانه هستند.

تلاش این مجموعه در طی سالهای فعالیت خود همیشه بر این اصل بوده است که در راستای اصول حرفه ای خود و حمایت مطلوب از مخاطبانش گام بردارد از این رو همواره آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات همراهان محترم قاصدک 24، در جهت ارتقا کیفیت خدمات خود میباشد.

صاحب امتیاز:
شرکت فرش تا عرش قاصدک کارمانیا
تهران ، خیابان میرداماد ، خیابان البرز ، تابان شرقی ، ملکی سودمند ، پلاک 2 ، واحد 10، کدپستی: 191883435510
شماره ثبت: 418456
شناسه ملی : 10320696119
تلفن : 26423174- 26423550 - 021