خرید بیمه مسافرتی

امتیاز دهید:
2517 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 خرید بیمه مسافرتی
قاصدک 24

سفر یکی از راه های گذران اوقات فراغت و تفریح به شمار می رود. البته به شرطی که خود به دغدغه ای مضاعف بدل نشود. برای مسافران، چه آنهایی که به داخل کشور سفر می کنند و چه آنها که از مرزها عبور می کنند، داشتن تضمینی که در صورت بروز حادثه ای غیرمترقبه، به کمکشان بیاید، اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل است که شرکت های بیمه مسافران را ترغیب به خرید بیمه مسافرتی می کنند تا خیالشان از حواشی ای که ممکن است در سفر گریبانگیر آنها شود، آسوده باشد.

دلایل خرید بیمه مسافرتی

شاید برایتان پیش آمده باشد که به کشور دیگری سفر کرده باشید و غذای آن به مذاق تان نساخته باشد. یا شاید مدارک تان گم شده و شما را دچار تشویش کرده باشد. در این شرایط اگر بیمه مسافرتی همراه داشته باشید، خیال خود را آسوده کرده اید. در غیر اینصورت باید دور خود بچرخید! بهتر است به لیست زیر نگاه کنید تا ببینید چه میزان خرید بیمه مسافرتی می تواند کمک حال شما در سفر باشد.

خرید بیمه مسافرتی

جبران هزینه های پزشکی و بیمارستان در مسافرت

میانگین هزینه های درمان در همه کشورهای دنیا با ایران متفاوت است. به دلیل اختلاف ارزی شدید نیز این تفاوت معمولا فاحش است. پس اگر می خواهید درگیر این تفاوت قیمت ها نشوید، خود را در سفر بیمه کنید تا در صورت بروز هر اتفاقی، سفر به کامتان تلخ نشود.

جبران هزینه های درمانی و دارو

در صورتی که داروی شما در سفر گم شود، حتی در صورتی که این داروها را قبل از سفر و با تجویز پزشک تهیه کرده باشید، شرکت بیمه هزینه ارسال این داروها را برای شما متقبل خواهد شد.

پرداخت هزینه های دندانپزشکی

اگر در سفر دچار دندان درد و عفونت شده و مجبور به کشیدن دندان شوید، بیمه هزینه های شما را تقبل خواهد کرد. البته این موضوع بستگی به سقف تعهد بیمه شما دارد. به این صورت که اگر هزینه درمان شما 100 یورو باشد، 25 یورو را شما و 75 یورو را شرکت بیمه خواهد پرداخت.

جابجایی بیمه شده مصدوم یا بازگرداندن او به کشور

در صورتی که شما در سفر دچار بیماری یا حادثه شدید، شرکت کمک رسان وارد عمل خواهد شد و نسبت به مداوای شما در محل و یا انتقال به کشور تصمیم گیری خواهد کرد. اگر تشخیص بر این بود که نیازی به بازگشت شما به کشور وجود ندارد، به یک مرکز درمانی مجهز منتقل خواهید شد. البته این را باید بدانید که حادثه در اثر بلایای طبیعی و یا شورش های داخلی مشمول این نوع بیمه نمی شود.

بازگشت همراهان یا انتقال یکی از اعضای خانواده از ایران به کشور مقصد یا بالعکس

در صورتی که شما نیاز به بستری شدن داشته باشید و همراهان شما بخواهند به ایران بازگردند، شرکت می تواند ترتیب بازگشت آنها به کشور را بدهد. یا اگر تنها در سفر بوده و بعد از بستری شدن نیاز به همراه داشته باشید، مسئولیت هزینه رفت و آمد و اقامت همراه شما با شرکت بیمه خواهد بود.

گم شدن و یا دزدیده شدن مدارک شناسایی

در صورتی که مدارک شناسایی مهمی چون شناسنامه، پاسپورت، گواهینامه و ... گم شد و یا به سرقت رفت، شرکت بیمه تمام هزینه های صدور المثنی را تا سقف معینی پرداخت می کند.
خرید اینترنتی بیمه مسافرتی

مشاوره و کمک های حقوقی

مسافرانی که در کشور مقصد دچار مشکل حقوقی یا قانونی می شوند، می توانند روی کمک حقوقی شرکت بیمه خود حساب کنند. البته این مورد در شرکت های بیمه گذار مختلف، متفاوت است.

جبران خسارت ناشی از تأخیر در تحویل چمدان ها

در صورتی که در فرودگاه کشور مقصد خود به خاطر تأخیر در تحویل بار و چمدان های خود معطل شدید، بیمه خسارت آن را به شما خواهد پرداخت.

راه های خرید بیمه مسافرتی

مراجعه حضوری به شعب و نمایندگی ها

یک روش معمول و البته منسوخ خرید بیمه مسافرتی، مراجعه به شعب و نمایندگی شرکت بیمه در شهر محل سکونت خود است. این روش ضمن اینکه از سرعت و راحتی برخوردار نیست، ممکن است به دلیل اینکه شرکت در همه شهرستان ها نمایندگی ندارد، کار را برای بیمه گذار سخت تر کند.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

در زمانی که اینترنت، سرعت و سهولت دسترسی را بهبود بخشیده، خرید آنلاین نیز به شیوه ای متداول بدل شده است. برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی شما می توانید به سایت شرکت مورد نظر رفته و با انتخاب بسته بیمه مسافرتی مورد نظر، فیلدهای مربوط به اطلاعات را پر کرده و در نهایت با پرداخت بانکی، بیمه نامه مسافرتی را تهیه و آن را پرینت بگیرید. راه دیگر مراجعه به سامانه خرید اینترنتی قاصدک 24 است. در این سایت نیز با انتخاب از میان دو طرح بیمه سامان و مشاهده جزئیات آن، وارد بخش مشخصات خریدار می شوید. وارد کردن اطلاعات شخصی شما را وارد صفحه سوم(مشخصات مسافر) می کند. پس از درج این اطلاعات نیز مرحله نهایی که پرداخت بانکی است، انجام خواهد شد.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

خرید اینترنتی بیمه مسافرتی

برای دریافت بیمه نامه مسافرتی از طریق غیرحضوری، بهترین و آسان ترین راه خرید اینترنتی است. در این شیوه بعد از انتخاب شرکت مورد نظرتان می توانید از دو طریق بیمه نامه خود را تهیه کنید:
• خرید از سایت شرکت بیمه مورد نظر
کافیست به سایت شرکت بیمه مورد نظرتان مراجعه کرده، اطلاعات شخصی و اطلاعات مسافرت خود را تهیه کرده و از طریق پرداخت اینترنتی به خرید بیمه نامه مسافرتی خود بپردازید.
• خرید از سایت قاصدک 24

خرید بیمه مسافرتی از قاصدک 24

یکی از راه های سریع و آسان صدور بیمه نامه مسافرتی شما ، خرید از سامانه اینترنتی قاصدک 24 است. در این سامانه می توانید به بیمه های مسافرتی شرکت سامان دسترسی پیدا کنید. برای این منظور پس از ورود به سایت در قسمت بیمه مسافرتی مراحل زیر را انجام دهید:
• اطلاعات سفر خود را وارد کنید(کشور مقصد، تاریخ شروع سفر، مدت سفر، تعداد مسافران و تاریخ تولد نفر اول)
• طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.
• فیلد مربوط به مشخصات خود را پر کنید(نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل)
• در قسمت مشخصات مسافران اطلاعاتی مانند جنسیت، ملیت، نام و نام خانوادگی، کشور محل اقامت، شماره پاسپورت، تاریخ تولد و کد ملی از شما درخواست می شود.
• در پایان با پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب و رمز دوم خود به پرداخت آنلاین مبادرت کرده و بیمه نامه خود را دریافت کنید.

فروش بیمه مسافرتی

در ایران چندین شرکت بیمه وجود دارند که به فروش بیمه نامه مسافرتی می پردازند. با دانستن این نکته که از زمانی که بیمه شده از کشور خارج می شود، اعتبار این بیمه نامه آغاز می شود، نگاهی به چند شرکت ارائه دهنده بیمه مسافرتی می اندازیم:

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان که از خدمات شرکت کمک رسان مید ایست استفاده می کند، از مزایای زیادی برخوردار است، از جمله:
• پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد که تنها منحصر به بیمه سامان است.
• عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای توسط مسافر
• ارائه پشتیبانی شبانه روزی 24 ساعته در هر نقطه از جهان
• پشتیبانی از بیمه شدگان توسط اپراتور فارسی زبان
• عدم محدودیت سنی
امکانات بیمه مسافرتی سامان نیز شامل پرداخت هزینه های دندانپزشکی، فوریت های پزشکی، اورژانس هوایی، مفقودی چمدان، کنسلی سفر، مشاوره حقوقی و بیمه اموال می شود

بیمه مسافرتی ملت

بیمه ملت که اولین بیمه الکترونیک کشور نیز هست، بیمه مسافرتی خود را در قالب بیمه حوادث مسافران عازم به خارج از کشور، بیمه مسافران ورودی به ایران و حوادث گروهی تورهای مسافرتی ارائه می دهد. سقف تهعدات این شرکت هم از 10 هزار تا 50 هزار یورو است. ضمن اینکه بیمه ملت با شرکت های کمک رسان رمد و رایتز شوتز همکاری دارد تا کل کشورهای جهان؛ کل کشورهای جهان بهجز آمریکا، کانادا، استرالیا و ژاپن؛ خاورمیانه، ترکیه و کشورهای آفریقایی؛ کشورهای حاشیه خلیج فارس؛ عراق؛حج؛ شنگن؛ ترکیه، ارمنستان، گرجستان، قبرس شمالی و شهر دوبی؛چین، تایلند، مالزی و هند را در طبقه بندی هایی با قیمت های مختلف تحت پوشش خود قرار دهد.

بیمه مسافرتی البرز

بیمه البزر که با بیش از 50 سال سابقه، یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه ای ایران به شمار می رود، با شرکت های کمک رسان رایتز شوتز و نیز شرکت کمک رسان ایران، همکاری می کند. این شرکت بیمه نامه مسافرتی خود را برای گروه های سنی زیر 12 سال، 13 تا 65 سال، 66 تا 70 سال، 71 تا 75 سال، 76 تا 80 سال و 81 تا 85 سال صادر می کند. هر چند افراد بالای 85 سال در لیست بیمه این شرکت قرار نمی گیرند. طرح های بیمه مسافرتی البزر نیز شامل آمریکا و کانادا، تمام نقاط جهان به جز آمریکا و کانادا(با سقف تعهد 30 هزار یورو) و تمام نقاط جهان به جز آمریکا و کانادا(با سقف تعهد 50 هزار یورو) می باشد.

بیمه مسافرتی پارسیان

شرکت بیمه پارسیان با سه شرکت کمک رسان اواسان، مید ایست و آلیانز در خصوص بیمه مسافرتی خارج از کشور همکاری می کند. همچنین سقف تعهدات شرکت از 10 هزار یورو آغاز می شود که در قالب مناطقی مانند کلیه کشورهای جهان؛ کلیه کشورهای جهان به جز کانادا، آمریکا، ژاپن و استرالیا؛ ترکیه، خاورمیانه و آفریقا؛ حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی اعمال می شود.

بیمه مسافرتی پاسارگاد

شرکت پاسارگاد بیمه نامه های مسافرتی خود را در قالب طرح های اقتصادی با سقف 10، 20، 30 و 50 هزار یورو، پوشش های عادی 30 و 50 هزار یورویی و نیز طرح حاشیه خلیج فارس در اختیار مسافران قرار می دهد. این شرکت که برای انجام امور بیمه نامه های مسافرتی خارج از کشور با شرکت کمک رسان ایران همکاری می کند، مسافران را در صورت سفر به کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای خاورمیانه و ترکیه، کشورهای حوزه شینگن و نیز تمام نقط جهان بیمه می کند. گفتنی است که موارد تحت پوشش و خارج از پوشش بیمه پاسارگاد نیز با سایر شرکت ها یکسان است.

بیمه مسافرتی آسیا

شرکت بیمه آسیا که برای انجام تعهدات خود در خصوص بیمه مسافرین خارج از کشور با شرکت های کمک رسان اواسان و رایتزشوتز همکاری می کند، مواردی را تحت پوشش خود قرار داده که عبارتند از: پرداخت هزینه های پزشکی و بستری، حمل و نقل پزشکی، ارجاع پزشکی، پرداخت هزینه های دندانپزشکی به غیر از پر کردن قطعی و پروتز، بازگرداندن بیمه گذار فوت شده به کشور، کمک های حقوقی، عیادت ضروری از ایران، کمک در زمینه مفقود شدن مدارک شناسایی، بـازگردانـدن کودکان، ارسال پیـام های فـوری ، هزینـه ی مراجعت غیرمنتظره بیمه شـده به ایـران، ارسـال دارو، هزینه ی تاخیرحرکت هواپیما، بازیابی چمدان های مفقود شده، هزینه ی عدم تحویل چمدان های کنترل شده.
این را هم باید افزود که سقف تعهدات بیمه نامه های این شرکت از 10 هزار یورو آغاز شده و در صورتی که سفرها به صورت گروهی انجام شوند، مشمول تخفیف خواهند شد. این تخفیف ها از 5 درصد برای گروه های 10 تا 20 نفری و 25 درصد برای گروه های 101 نفر به بالا است.