خدمات CIP فرودگاه مهرآباد

قاصدک 24

بسیاری از ما عبارت VIP را بارها شنیده ایم. این اصطلاح برای توصیف افرادی به کار می رود که از نظر سیاسی و یا هنری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. VIP در حقیقت مخفف Very Important Person است. این افراد در مکان های خاصی چون فرودگاه ها یا حتی جشنواره ها از جایگاه ویژه ای مورد پذیرایی قرار می گیرند. علاوه بر VIP که به آن اشاره شد، CIP نیز وجود دارد که مخفف عبارت Commercial Important Person است. این عبارت به افرادی که از نظر تجاری سرشناس و مهم هستند، اطلاق می شود. خدمات CIP نیز دربرگیرنده خدماتی است که به این افراد مهم و سرشناس ارائه می شود. CIP در حقیقت جایگاهی برای عرضه تشریفات اختصاصی به مشتریان است که به طور معمول در فرودگاه ها، هتل ها، سالن های همایش و مکان های مشابه در اختیار آن‌ها قرار می گیرد. در ادامه به معرفی cip فرودگاه مهرآباد می‌پردازیم.

تفاوت خدمات VIP و CIP


ممکن است برای شما نیز این سئوال پیش آید که تفاوت میان خدمات VIP و CIP در چیست؟ تفاوت عمده میان این دو نوع خدمات در تأمین امنیت است. مقصود از تأمین امنیت نیز استفاده از محافظان شخصی، جایگاه های اختصاصی، دوربین های نظارت تصویری و امکاناتی از این دست می باشد. از این رو اشخاص VIP به دلیل حساسیت های شغلی بیشتر از امکانات امنیتی بیشتری نیز برخوردارند. نکته دیگری که در مورد این دو نوع خدمات باید بدانید این است که هزینه خدمات VIP معمولا توسط سازمان مربوطه پرداخت می شود. این در حالیست که هزینه خدمات CIP توسط خود افراد پرداخت می شود.

نمونه خدمات VIP و CIP


فرودگاه: انجام کلیه تشریفات مسافر از قبیل دریافت کارت پرواز، تحویل جامه دان، پذیرایی در سالن، بازرسی اختصاصی، ترانسفر تا پای پلکان پرواز و...
هتل: در اتاق یک دسته گل، شیرینی، انواع میوه جات، همراه با یک کارت خیر مقدم گذاشته می شود.
سالن همایش: اختصاص نزدیک ترین صندلی به سکوی اجرای همایش، میز برای پذیرایی، شیرینی، انواع میوه جات و...


معرفی CIP فرودگاه مهرآباد


یکی از دغدغه های مسافرانی که پرواز را برای سفرهای خود انتخاب می کنند، ساعات پیش از سوار شدن به هواپیما است. از این رو برای برخی از مسافران بهره مند شدن از خدمات اختصاصی اهمیت ویژه ای دارد. اینکه بتوان با کمتریناسترس و دغدغه فکری پا به هواپیما گذاشت، مسئله مهمی است. از همین رو و برای بهره مند شدن از چنین خدماتی، مسافران باید خدمات CIP فرودگاه مورد نظر خود را از پیش از طریق آژانس های مسافرتی تهیه کنند.


خدمات CIP فرودگاه بین المللی مهرآباد


فرودگاه بین المللی مهرآباد یکی از فرودگاه های مهم کشور است که برای رفاه حال مسافران خود به ارائه خدمات CIP به مسافرانش اقدام کرده است. قاصدک 24 شما را با خدمات ارائه شده در فرودگاه بین المللی مهرآباد بیشتر آشنا می کند:

سالن CIP فرودگاه بین المللی مهرآباد


سالن تشریفات اختصاصی CIP فرودگاه مهرآباد در فضایی زیبا و با امکانات عالی توسط شرکت افق ماندگار آسمان سیر طراحی شده و در ترمینال یک واقع شده است. این سالن با ظرفیت پذیرایی برای بیش از 150 نفر مسافر و نیز طراحی زیبا و منحصر به فرد میزبان مسافرین کلیه ایرلاین ها در فرودگاه مهرآباد است. اگرچه مکان این سالن در ترمینال یک است ولی امکان استفاده مسافرین کلیه خطوط هوایی وجود دارد.

خدمات تشریفات اختصاصی فرودگاه مهرآباد


خدماتی که در سالن تشریفات اختصاصی فرودگاه مهرآباد ارائه می شود، عبارت است از:

خدمات DCS

 • اخذ کارت پرواز به صورت ویژه
 • پیگیری امور مربوط به اضافه بار
 • تحویل و حمل بار
 • امور مربوط به حیوانات

خدمات تشریفات اختصاصی فرودگاه مهرآباد

خدمات ترانسفر


خدمات ترانسفر فرودگاه مهرآباد شامل ترانسفر از منزل تا فرودگاه به خودروی درخواستی و نیز ترانسفر تا پرواز از مسیر اختصاصی می شود.

خدمات جانبی


 • سالن اختصاصی مسافرین با ظرفیت بیش از 150 نفر
 • اینترنت پرسرعت
 • بوفه با انواغ غذا و نوشیدنی
 • انجام کلیه امور پرواز توسط مهماندار
 • گیت اختصاصی بازرسی
 • اتاق سیگار
 • غرفه های تجاری و تبلیغاتی
 • کافی نت
 • سالن برگزاری جلسات با ظرفیت 40 نفر
 • سالن برگزاری کنفرانس با ظرفیت 80 نفر

خدمات تشریفات اختصاصی فرودگاه مهراباد

قیمت خدمات cip فرودگاه مهرآباد


هزینه استفاده از خدمات CIP ورودی یا خروجی هر مسافر بزرگسال در فرودگاه بین المللی مهرآباد 5.935.100 ریال است، برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها با تیم قاصدک 24 در تماس باشید.

نحوه ارائه خدمات در CIP فرودگاه مهرآباد


شما می توانید برای رزرو 
cip فرودگاه مهرآباد به سایت قاصدک 24 مراجعه کرده و با انتخاب هر کدام از خدمات و پرداخت آنلاین، از خدمات CIP در این فرودگاه بهره مند شویدبرای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت خدمات CIP فرودگاه امام خمینی با تیم قاصدک 24 تماس بگیرید.

رزرو سی آی پی فرودگاه مهرآباد در قاصدک24


همانطور که گفتیم خدمات در سی آی پی فرودگاه امام خمینی شامل موارد زیادی می‌شود که در این بخش با جرئیات ارائه آن‌ها بیشتر آشنا
می‌شوید.

 • فرودگاه: انجام کلیه تشریفات مسافر از قبیل دریافت کارت پرواز، تحویل جامه دان، پذیرایی در سالن، بازرسی اختصاصی، ترانسفر تا پای پلکان پرواز و...
 • هتل: در اتاق یک دسته گل، شیرینی، انواع میوه جات، همراه با یک کارت خیر مقدم گذاشته می شود.
 • سالن همایش: اختصاص نزدیک ترین صندلی به سکوی اجرای همایش، میز برای پذیرایی، شیرینی، انواع میوه جات و...

سوالات متداول در مورد سی آی پی فرودگاه مهرآباد

امكانات cip فرودگاه مهرآباد شامل چه مواردی می‌شود؟
انجام کلیه تشریفات مسافر از قبیل دریافت کارت پرواز، تحویل جامه دان، پذیرایی در سالن، بازرسی اختصاصی، ترانسفر تا پای پلکان پرواز و ....
قيمت سي اي پي فرودگاه مهرآباد چقدر است؟
از آنجایی که خدمات cip تنوع متفاوتی دارد؛ هزینه سی آی پی فرودگاه مهرآباد ثابت نمی‌باشد. برای اطلاع از قیمت‌ها این مطلب را مطالعه کنید.
خدمات cip فرودگاه مهرآباد چیست؟
خدمات CIP دربرگیرنده خدماتی است که به افراد مهم و سرشناس ارائه می شود که به طور معمول در فرودگاه ها، هتل ها، سالن های همایش و مکان های مشابه در اختیار آن ها قرار می گیرد.
آیا امکان رزرو آنلاین cip فرودگاه مهرآباد در قاصدک24 وجود دارد؟
بله، برای اطلاعات بیشتر با تیم قاصدک 24 (75269-021) تماس بگیرید.