جواهردشت

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 جواهردشت
قاصدک 24

جواهردشت کجاست؟


جواهر دشت از جمله مناطق ییلاقی رودسر است که در استان گیلان قرار دارد. این دشت که طبیعت گردان آن را عروس دشت های ایران می دانند، جواهری است که راه دسترسی به آن از کلاچای می گذرد و به رودسر می رسد. بنابراین اگر با آب و هوای کوهستانی مشکلی ندارید می توانید به راحتی با یک تور مسافرتی، راهی شرق گیلان شده و از زیبایی های این روستا لذت ببرید.

کی بریم؟


برای اینکه بهترین زمان سفر به مناطق ییلاقی را پیدا کنید باید به آب و هوای آن منطقه توجه ویژه ای داشته باشید. از این رو برای تجربه یک سفر لذت بخش بهتر است این تور را در دو فصل نخست سال یعنی بهار و تابستان خریداری کنید. جواهردشت در این دو فصل سرسبز و خوش آب و هوا است و همین باعث می شود تا از دیدن زیبایی های طبیعی آن مست شوید. البته برخی از گردشگران معتقدند که این دشت زیبا در زمستان نیز منحصر به فرد است از این رو اگر سرمایی نباشید بد نیست تا همراه با یک تور حرفه ای برای یکبار هم که شده در فصل زمستان، سفر به جواهردشت را تجربه کنید.

چی ببریم؟


برای سفر به جواهردشت علاوه بر لباس و کفش مناسب بهتر است امکانات رفاهی اولیه را نیز برای خود مهیا کنید. از این رو توصیه می کنیم تا یک کوله کوچک به همراه ببرید و چند بطری آب معدنی، کمی تنقلات و یک دست لباس اضافه را در آن جای دهید.

چی ببینیم؟


اگر با یک گروه کار بلد و حرفه ای همچون قاصدک 24 سفر می کنید به هیچ عنوان لازم نیست تا نگران سفر خود باشید. چرا که بی شک قرار است تجربه ای لذت بخش از تور مسافرتی خود داشته باشید. شما در تور جواهردشت قاصدک 24 به بازدید از دشتی سرسبز می روید که مملو از گل های بنفشه و شمشاد است. اسب ها و گله های گوسفندان نیز در جای جای دشت به چشم می خورند و چشم اندازی از زندگی روستایی را در مقابل چشمان شما به تصویر می کشند. پس اگر از شلوغی زندگی شهری خسته شده اید و دلتان می خواهد تا در دامنه بلندترین قله گیلان یعنی سماموس، گشت و گذار کنید حتماً با تور جواهردشت قاصدک 24 همراه شوید. البته فراموش نکنید که اگر این تور را در اواسط تابستان یعنی مرداد ماه خریداری کنید می توانید علاوه بر جاذبه های طبیعی از مسابقات کشتی گیله مردی و طناب کشی نیز دیدن کرده و با هماهنگی لیدر تور خود، اسب دوانی کنید.