تور فیلیپین

امتیاز دهید:
2516 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 تور فیلیپین - بهترین قیمت تور لحظه آخری فیلیپین
قاصدک 24

برای رزرو تورهای مسافرتی قاصدک 24 و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
(021-75269)


فیلیپین در یک نگاه


فیلیپین کشوری آسیایی، متشکل از ۷۶۴۱ جزیره می باشد که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است. این کشور در حقیقت از شمار بسیار زیادی جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است که در سه گروه بزرگ لوزون، میندانائو، و ویسایا طبقه بندی می شوند. دو جزیره لوزون و میندانائو مجموعاً ۶۶٪ از مساحت 300 هزار کیلومتر مربعی فیلیپین را تشکیل می دهند و بیشترین سکنه این کشور را در خود جای داده اند. جالب است بدانید از میان تمام جزایر فیلیپین تنها ۱۰۰ جزیره آن مسکونی می باشد و در بین این صد جزیره، تنها یازده جزیره آن جمعیت عمده دارند.
این کشور از شمال غربی با تایوان و چین، از شمال شرقی با ژاپن، از جنوب با اندونزی و از جنوب غربی با مالزی، تایلند و سنگاپور احاطه شده است. بدین ترتیب دارای شرایط جغرافیایی ویژه ای می باشد که موجب می گردد وقوع زمین لرزه در جزایر آن، پدیده ای عادی محسوب گردد.
کشور فیلیپین، آب و هوایی گرمسیری دارد و در طول سال همواره با طوفان های سهمگین و باران های موسمی مواجه است. همین بارانهای سیل آسا نیز موجب شده است تا جنگلهای استوایی ۷۰٪ از مساحت این کشور را فرا بگیرند و فیلیپین را به کشوری سرسبز و پر رطوبت بدل سازند.
گفتنی است این کشور بیش از صد میلیون نفر جمعیت دارد که اکثریت آنها از نژاد ماله هستند. همچنین نود درصد ساکنین فیلیپین مسیحی هستند و ده درصد باقی مانده را مسلمانان تشکیل می دهند که اغلب در جزیره میندانائو سکونت دارند.

نمایی از کشور فیلیپین

آنچه می بایست از تور فیلیپین بدانیم


در این کشور عوامل بسیاری از خطوط ساحلی زیبا با شنهای سفید گرفته تا دنیای زیر آب هیجان انگیز و... وجود دارد که می تواند هر گردشگری را ترغیب به خرید تور فیلیپین و سفر به آسیای جنوب شرقی نماید. این کشور همچنین محیط زیستی غنی و بسیار متنوع از نادرترین گیاهان و جانوران دارد که نمونه آنها تنها در مناطق استوایی قابل مشاهده است.
علاوه بر اینها فیلیپین به جهت سالهایی که تحت سلطه اسپانیا قرار داشته، سرشار از اماکن تاریخی و بناهای زیبایی است که تعدادی از آنها در یونسکو نیز به ثبت رسیده اند. این سبک از معماری، موجب شده است تا برخی از شهرهای فیلیپین بیشتر از آنکه چهره ای آسیایی داشته باشند، جغرافیایی مشابه با جغرافیای شهرهای آمریکای لاتین داشته باشند که تگبیلاران، ویگان و زامبونگا از جمله این شهرها هستند.
گفتنی است موزه های ویگان، کلیسای سنت پاول، منطقه مستیزو، جزیره بوهول، دهکده ماهیگیری دونسول، چراغ دریایی پونتا د سانتیاگو، زیارتگاه سنت آن، جزیره ماکتان، پالاوان، کورون ریفز و... از جمله نامی ترین جاذبه های گردشگری های تور فیلیپین هستند که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می کنند.

فیلیپین و جاذبه های گردشگری تور مانیل


مانیل، پایتخت فیلیپین و قطب اصلی آموزش و تجارت در این کشور است. این شهر به ۱۶ ناحیه تقسیم بندی می شود که هر بخش آن دارای تاریخ و فرهنگ ویژه خود است از این رو می توان مانیل را ترکیبی عجیب از سنت و مدرنیته دانست. از سوی دیگر مانیل شروع خوبی برای سفر به فیلیپین است. این شهر چکیده تمامی شهرهای فیلیپین است و چشم اندازی کلی نسبت به این کشور را به گردشگران خود عرضه می نماید.
سرعت گسترش فضای شهری نیز در مانیل زبانزد است به گونه ای که روزی وجود ندارد که آسمان خراشی جدید در مانیل سر به فلک نکشد. علاوه بر اینها بناهای تاریخی بسیاری همچون سایر شهرهای فیلیپین، در این شهر وجود دارند که برخی از گردشگران تور مانیل، آنها را علت اصلی سفر خود به فیلیپین می دانند. یکی از دیدنی ترین نواحی مانیل، ناحیه اینتراموروس است که آثار تاریخی بسیار زیبایی در آن قرار دارد. اغلب گردشگران تور مانیل پس از ورود به اینتراموروس از دژ سانتیاگو ، پورتو د سانتا لوسیا ، میدان موربونز، موزه کازا مانیلا، موزه زیبای نور و صدا، میدان تاریخی رم و.. بازدید می کنند.

Buy-a-travel-tour-ghasedak24

جالب است بدانید مانیل جدا از شلوغی، هرج و مرج همیشگی اش یک کلانشهر زیباست و این زیبایی به قدری چشمگیر است که بسیاری معتقدند این شهر به حق شایسته عنوانی نظیر "مروارید شرق" است. پایتختی بزرگ که رستورانها و فروشگاههای آن 24 ساعته باز هستند و فرهنگی متشکل از فرهنگهای اسپانیایی، چینی و آمریکایی دارد. همانطور که گفتیم مردم مانیل با سنتها و فرهنگهای مختلفی کنار یکدیگر جمع شده اند و همین امر نیز موجب شده است تا این شهر در طول سال میزبان جشنواره های فرهنگی و مذهبی گوناگونی باشد. از جمله مشهورترین این جشنواره ها که گردشگران بسیاری را ترغیب به خرید تور مانیل می کند می توان به جشنواره بامبو، جشن سال نوی چینی، جشنواره ایسیدرو و... اشاره کرد.

فیلیپین و جاذبه های گردشگری تور مانیل

بهترین زمان برای خرید تور فیلیپین


با توجه به شرایط جغرافیایی این کشور و نزدیکی آن به خط استوا، بهترین زمان برای خرید تور فیلیپین، ماههای خنکتر سال یعنی از آبان تا بهمن است. در این زمان، فیلیپین آب و هوایی مناسب و متعادل دارد و می توان بیشترین بهره را از سواحل و تفریحات آبی آن برد.
گفتنی است این کشور در ماههای فروردین تا خرداد بسیار پر باران است اما با شروع فصل تابستان به شدت با کمبود آب مواجه می شود از این رو بهتر است برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی، حدالامکان از خرید تور فیلیپین در این فصل خودداری نمایید.

برای رزرو تورهای مسافرتی قاصدک 24 و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
(021-75269)