بلیط هواپیما نجف

{{(adult + inf).toLocaleString('fa')}} مسافر
قاصدک 24

نجف، از مهم‌ترین شهرهای مذهبی کشور عراق، در طول سال میزبان مسلمانان بی‌شماری از سرتاسر دنیا است. فرصت زیارت حرم علی بن ابی طالب و اماکن متبرکه، این شهر را تبدیل به یکی از قطب‌های اصلی گردشگری شیعیان کرده است. از این رو خرید بلیط هواپیما نجف موضوع بسیار پر اهمیتی به شمار می‌رود. پس در ادامه با ما همراه شوید تا مهم‌ترین نکات درباره رزرو بلیط هواپیما ارزان نجف را بیشتر بدانید.


بلیط هواپیما نجف


انواع بلیط هواپیما نجف چیست؟


در تمامی مقاصد هوایی، بلیط‌ها به صورت سیستمی، چاتر و لحظه آخری می‌توانند به فروش برسند. هر نوع بلیط هواپیما هم ویژگی‌های خاص خود را دارد. به همین جهت لازم است ابتدا اهداف و شرایط سفر خود به نجف را مشخص کنید. مواردی همچون میزان بودجه و تاریخ سفر را حتما لحاظ کنید. سپس با در نظر گرفتن این موارد،  بهترین نوع بلیط هواپیما نجف را بخرید. در ادامه با ما همراه شوید تا ویژگی‌های هر یک را بیشتر بشناسید.

بلیط هواپیما سیستمی نجف

 
بلیط سیستمی که اصولا با نام بلیط معمولی نجف شناخته می‌شود، با برنامه پرواز، ظرفیت مشخص و محدوده قیمت تعیین شده توسط شرکت‌های هواپیمایی به فروش می‌رسد. نکته حائز اهمیت آن است که قیمت بلیط هواپیما سیستمی نجف ثابت است و تفاوتی ندارد از چه کانال فروشی (حضوری، شرکت هواپیمایی یا سایت‌های اینترنتی) آن را خریداری می‌کنید.


از این رو اگر برنامه دقیقی برای سفر خود دارید، می‌توانید با خیال آسوده از مدت‌ها قبل پرواز نجف را رزرو کرده و نگران از دست دادن ظرفیت نباشید. هم‌چنین خوب است بدانید امکان استرداد پروازهای سیستمی آسان‌تر از سایر بلیط‌ها است و با پرداخت میزان جریمه کمتری می‌توان آن را لغو کرد. از دیگر مزایای این نوع بلیط نجف نیز می‌توان به ارائه تخفیف ویژه برای کودکان تا 12 سال و تجربه یک سفر خانوادگی ارزان اشاره کرد.

بلیط هواپیما سیستمی نجف

بلیط هواپیما چارتر نجف

 
احتمالا به منظور خرید بلیط هواپیما نجف ارزان، جست‌وجو در پروازهای چارتری را در اولویت خود قرار خواهید داد. اما آیا همیشه این نوع بلیط برای شما گزینه مقرون به صرفه‌ای خواهد بود؟ در ادامه با ما همراه شوید تا بدانید چه زمانی بلیط چارتر می‌تواند برای شما انتخاب ارزان‌تری باشد.


 • قیمت بلیط چارتری نجف بر خلاف پرواز سیستمی، همیشه ثابت نیست و نوسان پیدا می‌کند. در واقع شرکت‌های چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر و حفظ سود مورد نظر خود، با توجه به شرایط موجود، قیمت‌ها را تغییر می‌دهند.

 • بیشتر اوقات زمانی که تقاضا برای سفر کم باشد و بلیط‌ها به فروش نرسیده باشند، قیمت بلیط چارتر نجف کاهش پیدا می‌کند تا بلیط‌ها سریع‌تر به فروش رفته و چارتر کننده ضرر نکند.

 • پیشنهاد می‌شود اگر در برنامه‌ریزی سفر خود انعطاف دارید، در زمان‌های کم تقاضا برای سفر، لیست بلیط‌های چارتر نجف را مورد بررسی قرار داده و ارزان‌ترین گزینه را پیدا کنید.

 •  برعکس در فصل‌های پر سفر و مناسبت‌های خاص که صندلی هواپیما زود پر می‌شود، قیمت پرواز چارتری ممکن است برابر و حتی گران‌تر از بلیط سیستمی هم باشد. بنابراین لزوما بلیط چارتری نجف همیشه ارزان نیست.

 • توجه داشته باشید بلیط چارتر بر خلاف بلیط سیستمی میزان جریمه بیشتری دارد. مبلغ آن هم با توجه به قوانین چارترکننده تعیین می‌شود. بنابراین اگر از زمان برنامه سفر خود مطمئن نیستید، توصیه می‌شود پرواز چارتر نجف را نخرید.

 •  قیمت بلیط هواپیما چارتر نجف برای کودک 2 تا 12 سال با بزرگسال تفاوتی ندارد. بنابراین اگر در سفر خانوادگی به دنبال تخفیف برای کودک خود هستید، بلیط سیستمی برای شما گزینه بهتری است.

بلیط هواپیما چارتر نجف


بلیط هواپیما لحظه آخری نجف

 


 بلیط لحظه آخری در واقع نوعی بلیط چارتر به شمار می‌رود که تا نزدیکی زمان پرواز به فروش نرسیده است. در صورتی که تقاضا برای صندلی هواپیما کم باشد، چارترکننده برای جلوگیری از ضرر، بلیط را به قیمت بسیار پایین به فروش می‌رساند. پس اگر می‌توانید سریع آماده حرکت شوید، این زمان بهترین فرصت برای خرید بلیط لحظه آخری ارزان نجف خواهد بود. حتما نکات زیر را هم هنگام رزرو در نظر داشته باشید:


 • در ایام پر سفر همچون مناسبت‌های مذهبی خاص که ظرفیت‌ صندلی‌های هواپیما زود پر می‌شوند، ممکن است بلیط لحظه آخری با قیمت برابر یا حتی گران‌تر از بلیط سیستمی هم به فروش برسد. در واقع لزوما همیشه بلیط چارتر لحظه آخری نجف ارزان نیست.

 •  توجه داشته باشید پرواز لحظه آخری ارزان نجف همیشه در دسترس شما نخواهد بود. اصولا در فصل‌های کم سفر که تقاضا برای خرید بلیط زیاد نیست، احتمال خرید بلیط هواپیما لحظه آخری نجف برای شما بیشتر خواهد بود.

 • بلیط ارزان لحظه آخری نجف تقریبا غیر قابل استرداد است و امکان کنسلی ندارد. میزان جریمه طبق قوانین چارتر کننده تعیین می‌شود و شامل مبلغ زیادی خواهد شد. پس اگر از برنامه سفر خود اطمینان ندارید، این نوع بلیط اصلا انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

پرواز لحظه آخری نجف


معتبرترین ایرلاین های پرواز نجف

پرواز از ایران به مقصد نجف توسط ایرلاین‌های معتبر متعددی ارائه می‌شود. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ایران ایر، آتا، قشم ایر، آسمان، ماهان ایر، زاگرس و العراقیه اشاره کرد. با مشخص کردن مبدا، مقصد و تاریخ سفر در قاصدک 24 لیست پروازهای نجف به همراه ایرلاین آن‌ها به نمایش در می‌آیند. هم‌چنین در سمت راست صفحه با استفاده از فیلتر شرکت هواپیمایی می‌توانید لیست را بر اساس ایرلاین مد نظر خود محدود سازی کنید.

ایرلاین های پرواز نجف

قیمت بلیط هواپیما نجف

قیمت بلیط هواپیما نجف بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. از این رو هنگام بررسی، جهت انتخاب پرواز با نرخ مناسب توصیه می‌شود همه جوانب را در نظر بگیرید. در ادامه با مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت بلیط نجف بیشتر آشنا خواهیم شد:

 1. کلاس‌های پروازی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما هستند. در واقع هر کلاس سطح امکانات و خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد. برای مثال اگر به دنبال پرواز ارزان نجف باشید، کلاس پرواز اکونومی با سطح امکانات پایین‌تر برای شما گزینه مناسب‌تری است. اگر هم قصد دارید مسیر خود را با آسودگی بیشتری طی کنید و امکانات بیشتر البته با هزینه بالاتر دریافت کنید، می‌توانید کلاس پرواز بیزینس و فرست کلاس را مد نظر داشته باشید.

 2. نوع ایرلاین نیز بر قیمت بلیط هواپیما نجف اثر گذار است. شرکت‌های هواپیمایی هم با توجه به خدمات و امکاناتی که در پروازهای خود ارائه می‌دهند، محدوده قیمت‌ متفاوتی دارند. به همین جهت توصیه می‌شود ایرلاین‌های مختلف در پرواز نجف را مورد بررسی قرار داده و طبق اهداف سفر خود گزینه مناسب را انتخاب کنید.

 3. طبیعی است که در فصل‌های پر سفر، تعطیلات و مناسبت‌های مذهبی خاص و روزهای آخر هفته، تقاضا برای سفر  افزایش پیدا ‌کند. از این رو افزایش قیمت پرواز نجف دور از انتظار نخواهد بود. برعکس در زمان‌های کم سفر و خلوت، ممکن است قیمت‌ها کاهش پیدا کنند و زمان مناسبی برای یک سفر ارزان باشند.از این رو میزان تقاضا، از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت بلیط به شمار می‌رود.
 4. در بخش‌های قبل اشاره شد که نوع بلیط نیز بر قیمت تاثیر گذار است. اصولا هنگامی که تقاضا پایین باشد و بلیط‌ها به فروش نرسند، قیمت بلیط چارتر و لحظه آخری کاهش پیدا می‌کند و انتخاب مناسبی برای خرید بلیط هواپیما ارزان نجف خواهند بود.

قیمت بلیط هواپیما نجف


قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت نجف

اصولا خرید بلیط رفت و برگشت مقرون به صرفه‌تر از خرید دو بلیط یک طرفه است. از این رو توصیه می‌شود اگر برنامه سفر مشخصی دارید و می‌دانید در چه تاریخی قصد بازگشت دارید، بلیط هواپیما رفت و برگشت نجف را خریداری کنید تا در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود. بدین منظور کافی است هنگام جست و جو بلیط هواپیما خارجی به مقصد نجف در سایت قاصدک 24، گزینه دو طرفه را انتخاب کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما نجف در اربعین

نجف از قطب‌های مهم گردشگری برای شیعیان و مسلمانان جهان به شمار می‌رود. از این رو در مناسبت‌های مذهبی به ویژه اربعین، تعداد مسافران به اوج خود می‌رسد. هم‌چنین در حال حاضر افراد بسیاری برای سفر به کربلا و زیارت مرقد امام حسین (ع) بلیط هواپیما نجف را خریداری کرده و از فرودگاه این شهر خود را به کربلا می‌رسانند.

توجه داشته باشید میزان تقاضا برای خرید بلیط سفر در ایام اربعین به شدت افزایش پیدا می‌کند. از این رو بالا رفتن قیمت بلیط هواپیما اربعین دور از انتظار نخواهد بود. هم‌چنین توصیه می‌شود جهت مواجه نشدن با گزینه "تکمیل ظرفیت"  برنامه سفر خود را هر چه زودتر مشخص کرده و بلیط خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

 قیمت پرواز نجف در اربعین


قیمت بلیط هواپیما تهران نجف

 

پرواز نجف از مبدا تهران بسیار پرتردد است. جهت رزرو کافی است به صفحه بلیط هواپیما تهران نجف در قاصدک 24 مراجعه کنید. پیشنهاد می‌شود بلیط را به صورت رفت و برگشتی خریداری کنید. زیرا بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

سپس تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را مشخص نموده تا به لیست تمام پروازهای موجود دسترسی پیدا کنید. قیمت پرواز تهران نجف با توجه به پارامترهای مختلفی همچون نوع بلیط هواپیما (سیستمی و چارتر)، شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، ساعت و تاریخ پرواز متغییر خواهد بود. از این رو توصیه می‌شود حتما از ابزار‌های فیلتر جست و جو قاصدک 24 استفاده نموده تا بر اساس اهداف و بودجه سفر خود ارزان ترین بلیط هواپیما نجف را پیدا کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما نجف تهران

 

در بخش قبل اشاره شد که تهیه بلیط رفت و برگشت نجف می‌تواند صرفه جویی بزرگی در هزینه‌های سفر شما ایجاد کند. از این رو توصیه می‌شود جهت آسودگی خاطر بیشتر خود بلیط هواپیما نجف تهران را نیز رزرو کنید. همچنین در بخش‌های قبل بیان شد قیمت پرواز تابع عوامل مختلفی همچون زمان پرواز، شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، نوع بلیط و... خواهد بود. پس باید بتوانید بر اساس این عوامل و طبق اهداف سفر خود، پرواز نجف تهران با نرخ مناسب را پیدا کنید.


پرواز هواپیما تهران نجف


محبوب‌ترین پروازهای نجف به ایران


پروازهای نجف به ایران، علاوه بر تهران در سایر شهرها نیز ارائه می‌شود که در ادامه با پرترددترین آن‌‌ها آشنا خواهیم شد: محبوب‌ترین پروازهای ایران به نجف


علاوه بر مبدا تهران می‌توانید از سایر شهرهای ایران
نیز بلیط هواپیما نجف را خریداری کنید. در ادامه با پرترددترین پروازهای کشور به مقصد نجف بیشتر آشنا خواهیم شد: 


پرترددترین پروازهای ایران نجف


بهترین زمان خرید بلیط هواپیما نجف

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما نجف، با توجه به اهداف شما از سفر متفاوت خواهد بود. به طور کل هنگام جست‌و‌جو بلیط در نظر داشته باشید نجف در تابستان، آب و هوایی گرم و خشک دارد و زمستان‌های آن نیز بسیار سرد و سوزناک است. بنابراین بهار و پاییز از نظر شرایط آب و هوایی گزینه مناسب‌تری برای سفر هستند. علاوه بر این، در مناسب‌های مذهبی همچون اربعین یا روزهای آخر هفته میزان تقاضا برای سفر افزایش می‌یابد. اگر علاقه‌مند به شلوغی و هیاهوی زیاد نیستید، توصیه می‌شود زمان‌های خلوت‌تر را انتخاب کنید. 

چگونه بلیط ارزان هواپیما نجف بخرید؟

 

همانطور که گفته شد محدوده قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به  نوع کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده، نوع بلیط و... اشاره کرد. از این رو به منظور خرید بلیط ارزان هواپیما نجف همواره در نظر داشته باشید هنگام جستجو، بلیط‌ها را باید در شرایط یکسان با هم مقایسه کرد و نباید فقط از ابتدا به دنبال ارزان‌ترین گزینه بود.

به این موضوع نیز توجه داشته باشید که ارزان ترین بلیط هواپیما نجف همیشه بهترین گزینه برای شما نخواهد بود. در واقع لازم است ابتدا بودجه و اهداف سفر خود را مشخص کنید. سپس بر اساس آن نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین، تاریخ و ساعت پرواز را تعیین نموده و تحت این شرایط، ارزان ترین پرواز نجف را خریداری کنید. 

نکات مهم در رزرو بلیط هواپیما نجف

 

هنگام جست و جو برای بلیط هواپیما نجف نکات مهمی وجود دارد که لازم است به آن‌ها توجه داشته باشید. در ادامه با کاربردی‌ترین موارد آشنا خواهیم شد:

 1. فرودگاه‌ نجف: در حال حاضر تمامی پروازهای ایران به مقصد نجف در فرودگاه بین المللی نجف (NJF) انجام می‌شود.

 2. فاصله پرواز: فاصله هوایی پرواز تهران نجف حدود 770 کیلومتر است و متوسط 1:15 دقیقه تا رسیدن به مقصد زمان می‌برد.

 3. مدارک لازم: مدارک لازم جهت سفر و رزرو بلیط هواپیما نجف، پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه، ویزا، فیش پرداخت عوارض خروج از کشور و مدارک شناسایی معتبر است.

 4. بار مجاز: بار مجاز در پروازها به عوامل مختلفی از جمله کلاس پرواز، مسیر پرواز، نوع هواپیما و ایرلاین بستگی دارد. حتما میزان بار مجاز بلیط مورد نظر خود را قبل از رزرو مورد بررسی قرار دهید.
رزرو بلیط هواپیما نجف


قوانین استرداد بلیط هواپیما نجف

 

شرایط کنسلی بلیط هواپیما نجف با توجه به نوع بلیط و قوانین هر ایرلاین متفاوت است. از این رو قبل از خرید بلیط، حتما قوانین مربوط به استرداد و میزان جریمه را مورد بررسی قرار دهید. البته اصلا نگران نباشید. قاصدک 24 در طول این مسیر همراه شما خواهد بود.

کافی است با پشتیبانان ما در هر ساعت از شبانه‌روز تماس گرفته و شرایط کنسلی و میزان جریمه را جویا شوید. سپس به پنل خرید خود در سایت قاصدک 24 مراجعه نموده و در لیست بلیط‌های خریداری شده، بر گزینه درخواست کنسلی بلیط هواپیما نجف کلیک کنید تا میزان جریمه کسر شده و مبلغ باقی‌مانده در کوتاه‌ترین زمان به حساب شما بازگردد.

راهنمای خرید پرواز نجف با قاصدک 24

 

جهت خرید بلیط هواپیما نجف با قیمت مناسب کافی است به ابتدای همین صفحه از سایت قاصدک 24، مراجعه نموده و مراحل زیر را طی کنید:

 1. ابتدا از سربرگ بلیط هواپیما، پروازهای خارجی را انتخاب کنید.

 2. سپس یکی از گزینه‌های یک طرفه یا دو طرفه را جهت خرید بلیط هواپیما نجف انتخاب نمایید.

 3. پس از آن، مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران را مشخص کرده و بر گزینه جستجو کلیک کنید. (توجه داشته باشید با مشخص کردن تاریخ سفر، تقویم قیمتی به نمایش در می‌آید که ارزان‌ترین قیمت بلیط را در روزهای مختلف نشان می‌دهد.)

 4. در این مرحله لیست پروازهای موجود نجف را مشاهده خواهید کرد.

 5. با کلیک بر گزینه جزئیات بلیط، قیمت بلیط برای نوزاد، کودک و بزرگسال و اطلاعات دقیق در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

 6. با فیلترهایی که در سمت راست صفحه وجود دارند؛ می‌توانید نوع بلیط، کلاس پروازی، ساعت پرواز، تعداد توقف و شرکت‌های هواپیمایی را بر اساس اهداف سفر خود محدودتر نموده تا در سریع‌ترین زمان ممکن، بلیط نجف مدنظر خود را بیابید.
 7. پس از بررسی جزئیات و قوانین پرواز، بر گزینه خرید کلیک کنید. سپس اطلاعات درخواست شده را ثبت نموده و با پرداخت آنلاین هزینه، بلیط خود را دریافت کنید. 

هم‌چنین به یاد داشته باشید تیم پشتیبانی مجموعه قاصدک 24 در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخ‌گوی پرسش‌های شما در زمینه خرید و حتی کنسلی بلیط هواپیما نجف خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما نجف

سوالات متدوال درباره بلیط هواپیما نجف

زمان تقریبی حضور شما در پرواز نجف تهران و بالعکس، برای پروازهای مستقیم در حدود یک ساعت و 22 دقیقه است.
بله، می‌توانید با پرواز مستقیم از ایرلاین‌های متعددی به صورت مستقیم به این شهر سفر کنید.
برای کنسل کردن بلیط هواپیما نجف چارتر و سیستمی حتما بخش راهنمای استرداد بلیط هواپیما در سایت قاصدک 24 را مورد بررسی قرار دهید.
در حال حاضر می‌توانید از مبدا شهرهای بزرگ ایران همچون تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز و... بلیط هواپیما نجف را خریداری کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت مسیر مورد نظر خود را در قاصدک 24 جستجو کنید و فهرست نتایج خود را با استفاده از گزینه " قیمت کمتر" مرتب سازی نموده تا در زمان کوتاهتری به بلیط مورد نظر خود دست یابید. علاو بر این با خرید بلیط قطار کربلا به تهران از قاصدک 24 نیز می‌توانید با هزینه کمتری از سفر برگردید.